Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Artur Pyc -12. ofiara misji w Afganistanie

Utworzony przez czoper lkr, 9 września 2009 r. o 22:17 Powrót do artykułu
niech sobie spoczywa w pokoju ale po jakiego ciula ida do wojska jak teraz chca badania fałszowac przeciez za to biora pieniadze jak kazdy z nas za prace a ze oni sa na wojnie to wiedza czym to grozi i nie lamentujmy juz na temat ofiar najlepiej jakby siedzieli w jednostce trolili brali sobie mamone za nic i by bylo ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czoper czy TY w ogóle myślisz co piszesz??? bo mam wrażenie,że nie? jeżeli nie odpowiada Ci to nie czytaj i głupio nie komentuj...mądry jesteś bo masz inną pracę,albo wcale jej nie masz....a ciekawe jak Ty byś się zachował w takiej sytuacji? I zastanawia mnie jedno masz,rodzinę...bo jeżeli tak to Twoim bliskim też na pewno by było przykro,gdybyś to Ty tam był!!! Pomyślałeś o tych dzieciach,które tracą ojców,i ich żonach? Na Twoim miejscu cieszyłbym się,że siedzisz w Polsce pierdzisz w stołek,a nie tam się poświęcasz w obronie Ojczyzny!!!Wyrazy wspólczucia dla rodziny[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] napisał:
Czoper czy TY w ogóle myślisz co piszesz??? bo mam wrażenie,że nie? jeżeli nie odpowiada Ci to nie czytaj i głupio nie komentuj...mądry jesteś bo masz inną pracę,albo wcale jej nie masz....a ciekawe jak Ty byś się zachował w takiej sytuacji? I zastanawia mnie jedno masz,rodzinę...bo jeżeli tak to Twoim bliskim też na pewno by było przykro,gdybyś to Ty tam był!!! Pomyślałeś o tych dzieciach,które tracą ojców,i ich żonach? Na Twoim miejscu cieszyłbym się,że siedzisz w Polsce pierdzisz w stołek,a nie tam się poświęcasz w obronie Ojczyzny!!!Wyrazy wspólczucia dla rodziny[*]
A Ty umiesz czytać, czy potrafisz tylko komuś ubliżać-jest wyraźnie napisane- nabór na misje jest prowadzony wśród ochotników,tzn., że wszyscy(póki co)jadą na tę wojnę dobrowolnie i nikt ich do tego nie zmusza. Jadą tam, bo wiedzą, że można nieźle zarobić w krótkim czasie. To przykre, że giną, ale to jest wojna, oni są dorośli i wiedzą na co się decydują- ich rodziny też wiedzą z czym wiąże się wyjazd na misję, nie oszukujmy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty umiesz czytać, czy potrafisz tylko komuś ubliżać-jest wyraźnie napisane- nabór na misje jest prowadzony wśród ochotników,tzn., że wszyscy(póki co)jadą na tę wojnę dobrowolnie i nikt ich do tego nie zmusza. Jadą tam, bo wiedzą, że można nieźle zarobić w krótkim czasie. To przykre, że giną, ale to jest wojna, oni są dorośli i wiedzą na co się decydują- ich rodziny też wiedzą z czym wiąże się wyjazd na misję, nie oszukujmy się. A Ty nie bądź taki do przodu bo kiedyś sam się zgubisz w tym co myślisz taka jest prawda....poprostu nie wiem szkoda Ci czy jak to jedź i Ty..a nie piszesz co Ci ślina na język przyniesie....a jak nie wiesz jak napisać to co masz na myśli to w ogóle nie pisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czoper wiem, że Ty nie musisz dokonywać takich trudnych wyborów i dzięki Bogu. On zapewne nie pojechałby gdyby w kraju mógł zarobić na godziwe życie. Zapłacił najwyższa cenę i to jest tragedia. Współczujemy rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy jadą tam jako ochotnicy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z bigbenem oraz sąsiadką!!! wyrazy współczucia dla rodziny![*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] napisał:
[...] Na Twoim miejscu cieszyłbym się,że siedzisz w Polsce pierdzisz w stołek,a nie tam się poświęcasz w obronie Ojczyzny!!! [...][/quote] Przecież ten żołnierz był polakiem, a Afganistan nie wypowiedział nam wojny, by nasi żołnierze musieli tam jechać i się poświęcać w obronie Ojczyzny! Myślisz, że nie robią tego tylko i WYŁĄCZNIE dla pieniędzy? A może wierzysz w to, że szukają w Afganistanie broni masowego rażenia, której nie znaleźli podczas zdradzieckiej inwazji na Irak? [quote name='[*]' post='169154' date='10.09.2009, 07:55:35'] Pomyślałeś o tych dzieciach,które tracą ojców,i ich żonach?
Polscy żołnierze okupują Afganistan mordując tam przy okazji kobiety i dzieci... Żony i dzieci partyzantów walczących o swoją ojczyznę, którzy może nawet nie rozumieją dlaczego jakieś polaczki napadły na ich kraj i do nich strzelają. Myślisz, że to nie są ludzie, tylko zwykłe bydło, które trzeba wybić dla obrony politycznych interesów jednego z nuklearnych mocarstw? Co rozumiesz pod pojęciem obrony Ojczyzny? Militarny, bezpodstawny najazd na państwo, które nawet nie leży w pobliżu naszych sąsiadów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że towarzystwo nie jest zorientowane w temacie, wiec postaram sie Wam trochę rozjaśnić sytuację: -nasi żołnierze nie atakują tylko odpowiadają ogniem na atak-to chyba normalne-jeśli ktoś do was strzela będziecie się bronili. Oni dostarczają dary do szkół, szpitali bo ogólnie panuje tam straszna bieda a nie opuszczają baz żeby sobie urządzić polowanie na Afgańczyka . Na podłożonych ładunkach gina dziesiątki Afganczyków-kobiet, dzieci ale o tym sie nie mówi.Nasi żołnierze oczyszczają teren z min, niosą pomoc ofiarom ładunków.... -jeśli chodzi o to że wyjazdy są na ochotnika to owszem-podejmując pracę muszą się zdeklarować że w razie potrzeby pojada na misje-mozna sie migać ale skutek jest taki że kontrakt wygasa i ląduje się na zielonej trawie a rodzina na utrzymaniu jest......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sobie myślę że mając dostęp do internetu nie zaszkodzi wejść choćby na stronę MON-u czy zafganistanu.pl i poczytać sobie .....ot tak....żeby mieć minimalne pojecie o temacie w którym zabiera się głos ...pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam pracy w awganistanie kto moze mi pomuc jestem na skype sylwester6861 prosze o telefon oddzwonie dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...