Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przynajmniej mniej widoczne będą psie stolce:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jednak mpk mialo klopoty bo na skrecie z Filaretow do Jana pawla stal sobie dosyc dlugo neoplan i nie wiem czy zakopal sie, zepsul czy co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie widać takie świeżutkie i pachnące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to skandal! A może i afera. W połowie lutego opady śniegu. Powołać komisję sejmową! To nidopuszczalna prowokacja ..............(tu wpisać dowolnie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Chyba jednak mpk mialo klopoty bo na skrecie z Filaretow do Jana pawla stal sobie dosyc dlugo neoplan i nie wiem czy zakopal sie, zepsul czy co
Spadły mu opony z felg dodałem fotki do galerii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Przynajmniej mniej widoczne będą psie stolce:)
Ty masz chyba obsesję na punkcie tych psich stolców. Chcesz na siłę coś napisać ,to pisz na temat artykułu. Jak wdepnąłeś przypadkiem w jakiś stolec, to dobrze się przyjrzyj , czy był na pewno psi. Wyrzuć , albo umyj buty i uważaj , abyś następnym razem nie wdepnął w gówno, bo jak się pośliżniesz , to nogę złamiesz. Póki co, widać coś ci uszkodziło głowę. Lecz się, bo jutro może być za pózno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle sniegu, przynajmniej mozna tu pobuszowac.... znajduj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi Drodzy Polacy! Zasmakowaliscie zimy, normalnej polskiej zimy. U nas na Podhalu takie warunki to "normalka" od lat, wieć troche dziwi ta panika w Polsce z powodu śniegu.. Łopaty do rąk i do przodu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to jednak ciekawy naród zamiast złapać się za łopaty i sami sobie udogodnić i oczyścic podjazd, parking, chodnik przed blokiem to się czeka na pługi i narzeka że jak zwykle drogowcy zaspali. A ja dzisiaj złapałęm za szufle i odśnierzyłem przed blokiem dojscie i wykopałem swoje auto z jednodniowych opadów:) a dzisiaj po niedzielnym obiedku nikomu by nie zaszkodziło troszkę gimnastyki wiem że dzisiaj niedziela ale i dobry uczynek na rzecz bliźniego aby mu się lepiej żyło nikomu za grzech nie będzie policzony:) CHYBA:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zebym mogl wyjechac z parkingu strzezonego za ktory co miesiac place to musialem sam zapier***ac szufla bo pracownyci dupy nie rusza ! Ludzie zakopywali sie i nie mogli ruszyc a dupy z budki nie ruszy by pomoc wypchac samochod !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do pociągów to ściema... Pociąg o 17:56 z Warszawa Centralna dotarł do Nałęczowa z opóźnieniem ponad godzinę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...