Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co ty bredzisz? Ludzie są dominującym gatunkiem na ziemi. A dominujące gatunki dyktują warunki. Więc nie mów mi w czyim środowisku mieszkam. Ziemia jest nasza i należy do nas i dopóki tak będzie to człowiek może i będzie korzystał z jej zasobów i środowiska według własnych potrzeb. Oczywiście są przypadki braku umiaru, ale takie jest niestety prawo silniejszych. Tak było 400mln lat temu z rekinami, tak było jeszcze 65 mln lat temu z dinozaurami i tak jest teraz z ludźmi. Żaden eko-terrorysta nie będzie mi mówił co mam robić. Wasze chore działania i tak odczuwamy my - społeczeństwo - w naszych portfelach. Rzygam już tym.
  Jak jesteś aż tak bardzo pizdowaty, że nie potrafisz w porę dostrzec zwierzęcia rozmiarów krowy, to ja się nie dziwię, że są też i takie pizdy, które mi koty na drodze rozjeżdżają, bo one są jeszcze mniejsze, niż te łosie nieszczęsne. To one powinny mieć możliwość odstrzału pizdowatych kierowców zagrażających ich zdrowiu i życiu, a nie takie przygłupy kompromitujące się za kierownicą i na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w realu trudno spotkać ale po polach, lasach biegają, może nie stadami ale są
 
w realu trudno spotkać ale po polach, lasach biegają, może nie stadami ale są
a ja widziałem wielu łosi w Realu i w Tesco... :lol: No a w Biedronkach, to raczej tylko jelenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znieść moratorium na odstrzał łosi - szkody, które te zwierzęta wyrządzają w lasach idą w setki milionów, za które płacimy z naszych podatków, do tego dochodzą zdarzenia drogowe i narażanie zdrowia i życia ludzkiego. Łosi w naszych lasach jest za dużo - nie mają żadnego naturalnego wroga, zwierzyna za pożywieniem przemierza wiele kilometrów, jest głodna i nie boi się nawet nadjeżdżających samochodów. Wszyscy Ci pseudo ekolodzy co nie zgadzają się na odstrzał łosi powinni z własnych kieszeni pokrywać powiedzmy połowę wydatków na likwidację szkód w lasach i płacić odszkodowania ofiarom wypadków z udziałem łosi. Jeśli nie to niech się zamkną, bo gadać jest komu, a brać odpowiedzialności za głupie gadanie to nie ma komu.
ich naturalnym wrogiem sa samochody no i my przedewszystkim ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym łosmei biegającym bez głowy jest całekiem prawdopodobne. Czytałem, że na wojnie kiedy koń w galopie dostał postrzał w klatę czy nawet w głowę, mgół przebiec jeszcze ok 20 30 metrów zanim padł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ich naturalnym wrogiem sa samochody no i my przedewszystkim ;)
Gdy pojawia sie drapiezniki, mysliwi krzycza "trzeba strzelac do drapieznikow!". Wiec sie strzela. Potem gdy jest nadmiar zwierzat roslinozernych mysliwi znowu krzycza "Strzelac do zwierzyny plowej, bo nie ma naturalnych wrogow!". Moj drogi, Natura switnie sie reguluje, nie potrzebuje do tego ludzi.  Tak na marginesie, ekologia to nauka o zwiazkach i zaleznosciach pomiedzy gatunkami i pomiedzy gatunkami i ich siedliskiem. Ekolodzy to specjalisci zajmujacy sie badaniem tych zaleznosci, a nie ludzie ktorzy przywiazuja sie do drzew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...