Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Beata napisał:
żeby kogoś ratować trzeba samemu mieć czyste ręce i sumienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksiądz bierze tylko to co mu potrzebne i zapewne się wyniesie stąd. Taka prawda. Kasy na koncie parafii jest bardzo dużo i cały czas się powiększa. Kościól jest rok po powodzi i zero remontów - proboszczowi szkoda na wszystko, aby na jedzenie dla siebie nie skąpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organista napisał:
ksiądz bierze tylko to co mu potrzebne i zapewne się wyniesie stąd. Taka prawda. Kasy na koncie parafii jest bardzo dużo i cały czas się powiększa. Kościól jest rok po powodzi i zero remontów - proboszczowi szkoda na wszystko, aby na jedzenie dla siebie nie skąpi.
Nie powołuj się na organistę , bo nim nie jesteś.Zapewne nie masz wglądu do konta parafialnego i dobrze. A w ogóle co to znaczy,że pieniędzy jest bardzo dużo ? Dużo to rzecz względna .Wiem,że na remont kościoła po powodzi samej parafii nie stać i dobrze,że znajdują się hojni ofiarodawcy i także dzięki nim będzie można wyremontować , to co zostało zniszczone przez powódź. A pospiechu nie ma , bo to nie budynek mieszkalny ,lecz zabytek i wykonanie remontów musi być dokonane na najwyższym poziomie, tak , aby piękno świątyni zachować także dla przyszłych pokoleń . I muszą to zrobić porządni fachowcy , a nie tacy pierwsi z brzegu,jacy się trafiali niektórym powodzianom . Wywindowali swoje stawki i jeszcze nie potrafili wykonac solidnie swojej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak szczerze to sram na to całe powiśle i na powiślaków ! Jesteście wszyscy jednym ch.... podszyci,razem z tym waszym klechą.przyjdzie znowu czas że będziecie zrywać te marmury z podłóg!! Na pohybel gudłajom !!Ja bym wam dał sadzonki!!! uczcie się ryż hodować ćwoki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śwagier wandalinioka napisał:
.....
Portal www.dziennikwschodni.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie przeraza zupełna bezkarność tych ludzi na stanowiskach. Swobodnie rozdzielają między swoich , nie liczac sie z konsekwencjami. W końcu to nie byly ich prywatne sadzonki, ale mienie powierzone czasowo pod ich upiekę. I taką postawę widzę wszędzie, gdzie tylko się da. Ostatnio przez przypadek dowiedziałam sie, kto w LUblinie korzysta z opieki społecznej, konkretnie chodzi o dary z UE. Dosłownie szczeka mi opadła.. Jedyne wyjście w tej sytuacji - KARAC PRZYKLADNIE ZŁODZIEJSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organista napisał:
ksiądz bierze tylko to co mu potrzebne i zapewne się wyniesie stąd. Taka prawda. Kasy na koncie parafii jest bardzo dużo i cały czas się powiększa. Kościól jest rok po powodzi i zero remontów - proboszczowi szkoda na wszystko, aby na jedzenie dla siebie nie skąpi.
A ciekawe skąd tyle kasy -jak wy powiślaki na tacę nie dajecie bo jesteście chytrusami. A księdza rozliczać umiecie. Wstydu nie macie.Kiedyś byłem w jednej parafii na powiślu to na bocznych ołtarzykach zamiast wazonów , butelki po śmietanie , a w nich kwiatki.To jest całe wasze bogactwo.Na tacę nie dajecie bo wam wszystkim mało i mało i mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata napisał:
żeby kogoś ratować trzeba samemu mieć czyste ręce i sumienie
Zgadzam się z w/w wypowiedzią. Ta pani nie ma czystych rąk a o sumieniu to nawet nie śmiem wspomnieć. Ludzie, bądźcie chociaż trochę rozsądni i nie wypisujcie takich bzdur bo się ośmieszacie , chyba że piesze to pani zainteresowana i w ten prymitywny sposób siebie promuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o sumieniu i reszcie już nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o zgrozo aby nie takich osób a o moralach już nie mówię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieroby powiślaki z Alexis na czele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powini [**] zamknąc na dziesięć lat cięzkich robót to nie jest człowiek a jezeli chodzi o opieki spoleczne to policja powinna przyjrzeć się opiekom spolecznym wiele jes takich ośrodków opieki społecznej ze pracuja całe rodziny praca załatwiona po znajomości i po podziale darów miedzy sobą mało co zostaje dla tych co potrzebuja naprawdę panstwo powino wprowadzac kontrole i bardzo surowo karać tych złodzieji
Ostatnio edytowany 24 maja 2011 r. o 16:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj Artur lub P.D Widzę, że oceniasz innych wg siebie, brawo!!!!!!!! To właśnie Policja powinna się przyjrzeć takim ludziom jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz bardziej denerwują mnie osoby, które potrafią wykłócać się o jedną konserwę. Ciągłymi awanturami o dary robią naszej gminie wstyd na całą Polskę. Ciekawe co zrobią, gdy pomoc się skończy... A przecież to (mam nadzieję) mniejszość, chociaż trzeba im przyznać, że są bardzo głośni i rzucający się w oczy. Ci, którzy prezentują swoją rozległą wiedzę na temat np. konta parafialnego, także powinni się nad sobą zastanowić. Jak tak dalej pójdzie, to mieszkańcy Powiśla będą bardzo źle postrzegani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gosposia' timestamp='1305151439' post='477149'] Alina Kluziak wykończyła całą rodzinę, wyrzuciła ks. Krzysztofa z parafii, bierze się za kierowniczkę GOPS. Później weźmie się za wójta Gminy Wilków, a dary które dostawała sprzedawała. Niech pomyśli o sobie, później kogoś i czyjąś prace ocenia. Dopóki żył mąż sad był piękny, a teraz zostały UGORY!!! Cóż deb***izm piszącego ten tekst aż razi w oczy. Osoba widzę definitywnie przejawia cechy wróżbity!! Otóż nie taki diabeł straszny jak go malują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='śwagier wandalinioka' timestamp='1305319636' post='477878'] Tak szczerze to sram na to całe powiśle i na powiślaków ! Jesteście wszyscy jednym ch.... podszyci,razem z tym waszym klechą.przyjdzie znowu czas że będziecie zrywać te marmury z podłóg!! Na pohybel gudłajom !!Ja bym wam dał sadzonki!!! uczcie się ryż hodować ćwoki! Prostaku przemawia przez ciebie jakaś zazdrość nie wiadomo skąd i po co ona potrzebna! A powiem ci, z tych sadzonek są owoce, które teraz będą cholendarne kosztować! A wtedy to tobie radze nauczyć się hodowli czegokolwiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry za takie nie halo pytanie ale czy tą "kierowniczką" była ta pani z taką pewną dłuużą częścią ciała niż standardowo występuje u ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aska a mnie przeraza zupełna bezkarność tych ludzi na stanowiskach. Swobodnie rozdzielają między swoich , nie liczac sie z konsekwencjami. W końcu to nie byly ich prywatne sadzonki, ale mienie powierzone czasowo pod ich upiekę. I taką postawę widzę wszędzie, gdzie tylko się da. Ostatnio przez przypadek dowiedziałam sie, kto w LUblinie korzysta z opieki społecznej, konkretnie chodzi o dary z UE. Dosłownie szczeka mi opadła..[/b] Jedyne wyjście w tej sytuacji - KARAC PRZYKLADNIE ZŁODZIEJSTWO Witaj mogłabyś szerzej napisać na temat tego korzystania z opieki społecznej w Lublinie. Ze jak ze ludzie z terenów gminy wilków mieli jakaś pomoc w opiece społecznej z Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwertyuiop napisał:
sorry za takie nie halo pytanie ale czy tą "kierowniczką" była ta pani z taką pewną dłuużą częścią ciała niż standardowo występuje u ludzi?
Przerażające jakich imbecyli wychowała ta gmina!! A ty pewnie w przeciwieństwie do tego, że inni ludzie mają pofałdowaną korę mózgową masz zupełnie gładką i płaską niczym kartka papieru, przez co twój kretynizm jest nie do ukrycia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej relax. gość albo nie stąd i miał "przyjemność" być w naszej opiece przelotem, albo nie kojarzy bo nie korzysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...