Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Barack Obama prezydentem USA (wideo)

Utworzony przez republican, 5 listopada 2008 r. o 06:12 Powrót do artykułu
Baarack Hussain Obama, czlowiek - wielka niewiadoma zostaje Prezydentem USA i znowu bedziemy mieli syndrom Jimmy Cartera Ciekawe co w nagrode dostanie elektorat pana Obamy...........moze na poczatek podwyzszenie zasilkow socjalnych Jutro posypia sie pierwsze pozwy sadowe w sprawie przekretow w kampanii pana Baaracka Hussaina Obamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że to nie Obama wygrał tylko przegrał McCain. Amerykanie mieli dość chłopka-roztropka z Teksasu jakim był Bush i weterana z Wietnamu i całej tej martyrologii, z której nic nie wynika. To czy Obama będzie inny to już inna bajka........Szkoda, że u nas tak nie ma takiego myślenia i dalej mamy w sejmie partię, która tylko modli się i ściga tajnych współpracowników. Co prawda przegrali władzę,ale dalej brużdżą w sejmie do spółki z Preziem RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok.Wiadomo kto jest już prezydentem USA...teraz pytanie.Jakie MY będziemy mieli z tego korzyści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yy napisał:
Ja myślę, że to nie Obama wygrał tylko przegrał McCain. Amerykanie mieli dość chłopka-roztropka z Teksasu jakim był Bush i weterana z Wietnamu i całej tej martyrologii, z której nic nie wynika. To czy Obama będzie inny to już inna bajka........Szkoda, że u nas tak nie ma takiego myślenia i dalej mamy w sejmie partię, która tylko modli się i ściga tajnych współpracowników. Co prawda przegrali władzę,ale dalej brużdżą w sejmie do spółki z Preziem RP.
Dokładnie .........Amerykanie raczej głosowali na antyBusha niż na Obame. Moim zdaniem ten człowiek się nie sprawdzi jako prezydent. Ma zbyt małe doświadczenie kierowniczo -administracyjne (jeśli tak to można nazwać). Rozbudzone nadzieje są wielkie. Dla Polski nie wydaje mi się aby to był dobry wybór. Obym był złym prorokiem. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...