Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyżby przesunięcia w ramach krycia grzechów kleryków? pedoroszada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te zmiany wprowadzają dość złośliwie z tego co słyszałem, nie żeby one miały czemuś służyć. Jego nikt nie odwoła to sie rządzi jak tylko zapragnie. Powie ktoś coś co mu nie pasuje i już wywala na jakieś zadupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tak nie degraduje parafii jak stagnacja.Czasami potrzebne sa odważne decyzje.Brawo Księże Arcybiskupie!Tak trzymać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś widać podpadł abp.Życińskiemu i stąd ta roszada. Nie każdy jak Życiński myśli tylko o interesach, o zgodzie z ruskimi i zachwalaniu obecnego rządu. Niektórzy księża naprawdę pracują dla dobra swojej parafii i kraju, a to już nie podoba się abp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksieże Arcybiskupie - w Opolu Lubelskim - oposkiego dekanatu Dziekan - nie nadaje sie na tę funkcje totalnie. Daje sie partyjnym dzialaczom manipulowac, pisowskim bardziej niz peowskim. W zalezności kto wiecej oferuje lub kto go zawezywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Filozof" dolej rozdaje karty ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W parafiach Archidiecezji Lubelskiej szykują się kolejne zmiany personalne w parafiach A może by tak pójść do szkoły czwarta władzo i nauczyć się polskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No mówi się że i nie tylko w parafiach ale w instytucjach też. Poza tym u mnie w parafii św. Antoniego mogli by już zabrać Proboszcza trochę zrobił się nudny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a kiedy zmiany w diecezjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
te zmiany wprowadzają dość złośliwie z tego co słyszałem, nie żeby one miały czemuś służyć. Jego nikt nie odwoła to sie rządzi jak tylko zapragnie. Powie ktoś coś co mu nie pasuje i już wywala na jakieś zadupie
Krycie grzechów to może być jedną z przyczyn ale najważniejsze jest to że na tych małych parafiach zbiera się sporo kasy -Janki , dają - I to całkiem sporo na różne apele i potrzeby a sukienkowi różnie potrafią je gospodarować rzadko na potrzeby parafii bo albo karty albo elegancki samochodzik albo wspomaganie swojej rodziny , bardzo często wspomaganie swoich nałożnic których może mieć kilka a to wszystko kosztuje a jeszcze jak się dziecko pojawi no to święty tatuś też łoży na utrzymanie swego potomka a ilu musi wychlać i tak można by wymieniać długo a w związku z tym niewiele zaczyna wpływać do najwyższego w gminie czyli do Życińskiego a on jako żyd z pochodzenia tego nie lubi i nie pozwoli się wysterować tym bardziej że w Polsce , buduje się gmachy godne Watykanu a przecież Niemiecki Papierz też ze swoją świtą ma potrzeby no to trzeba mącić by mieć całkowitą kontrolę nad wpływami w parafiach bo działają tu statystyki i pytanie do następnego proboszcza tamten przekazał tyle a ty mniej tzn. że oszukujesz i zdjęcie z posługi bo nieważne tu jest co chcą parafianie a ważna jest kasa i wpływy !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od początku robił czystki. "Niepoprawni politycznie" Śp. ks Kras i Śp. ks. Sutryk z kościoła rektoralnego Św Ducha byli odsunięci natychmiast po przybyciu szanownego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beduin napisał:
Krycie grzechów to może być jedną z przyczyn ale najważniejsze jest to że na tych małych parafiach zbiera się sporo kasy -Janki , dają - I to całkiem sporo na różne apele i potrzeby a sukienkowi różnie potrafią je gospodarować rzadko na potrzeby parafii bo albo karty albo elegancki samochodzik albo wspomaganie swojej rodziny , bardzo często wspomaganie swoich nałożnic których może mieć kilka a to wszystko kosztuje a jeszcze jak się dziecko pojawi no to święty tatuś też łoży na utrzymanie swego potomka a ilu musi wychlać i tak można by wymieniać długo a w związku z tym niewiele zaczyna wpływać do najwyższego w gminie czyli do Życińskiego a on jako żyd z pochodzenia tego nie lubi i nie pozwoli się wysterować tym bardziej że w Polsce , buduje się gmachy godne Watykanu a przecież Niemiecki Papierz też ze swoją świtą ma potrzeby no to trzeba mącić by mieć całkowitą kontrolę nad wpływami w parafiach bo działają tu statystyki i pytanie do następnego proboszcza tamten przekazał tyle a ty mniej tzn. że oszukujesz i zdjęcie z posługi bo nieważne tu jest co chcą parafianie a ważna jest kasa i wpływy !.
Nic nowego tu nie wniosłeś. Nie liczą się ludzie tylko kasa,kasa i jeszcze raz kasa.Jak co roku o tej porze temat na czasie.Zainteresowani coś na ten temat wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Arcybiskupie zabierzcie od nas Ks. Tadeusza Siwkiewicza!! Narobił długów w parafii porozganiał ministrantów. Zawsze w niedziele ministranci pod ołtarzem sie nie mieścili a teraz nie ma kto służyc do mszy!! WSTYD. Byl Ks. Eugeniusz Mikita i bylo dobrze a tu przyszedł Tadzio z cała rodzina na plebanie i z domu parafianlego zrobił prywatna twierdze. U niego liczy sie tylko kasa. Hańba i Żenada to co sie w Żyrzynie dzieje. Gdzie jest rada parafialna? NIE MA -- nikt go nie kontroluje wydaje nasze pieniadze na lewo i prawo. Cały czas urlopik a w kosciele siedzi aby wikary bo nie ma kto mszy odprawiać. Moja babcia to sie modli żeby go stad zabrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok napisał:
Ksieże Arcybiskupie - w Opolu Lubelskim - oposkiego dekanatu Dziekan - nie nadaje sie na tę funkcje totalnie. Daje sie partyjnym dzialaczom manipulowac, pisowskim bardziej niz peowskim. W zalezności kto wiecej oferuje lub kto go zawezywa.
Oto mamy przykład tzw,, podpier***acza", który na dodatek nie potrafi się wysłowić np,, zawezywa", co to znaczy ,,po polskiemu ?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zamieszać w stadzie ,by któryś nie obrósł w piórka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcą przekazywać kasy do kurii , to trzeba zrobić im mieszanie, który się postara dostanie lepszą parafię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody Parafianin Żyrzyn napisał:
Drogi Arcybiskupie zabierzcie od nas Ks. Tadeusza Siwkiewicza!! Narobił długów w parafii porozganiał ministrantów. Zawsze w niedziele ministranci pod ołtarzem sie nie mieścili a teraz nie ma kto służyc do mszy!! WSTYD. Byl Ks. Eugeniusz Mikita i bylo dobrze a tu przyszedł Tadzio z cała rodzina na plebanie i z domu parafianlego zrobił prywatna twierdze. U niego liczy sie tylko kasa. Hańba i Żenada to co sie w Żyrzynie dzieje. Gdzie jest rada parafialna? NIE MA -- nikt go nie kontroluje wydaje nasze pieniadze na lewo i prawo. Cały czas urlopik a w kosciele siedzi aby wikary bo nie ma kto mszy odprawiać. Moja babcia to sie modli żeby go stad zabrali
no wiesz ja kiedyś miałem z nim doczynienia DZIWNE TROCHE ZE DŁUGI przyzwyczaił sie do Parafii na Niwie ooo MIKITA to przeproboszcz ;D nie jestem parafianinem "Żyrzyna"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja korzystając z okazji, mam apel i prośbę do ks. abpa o wyprowadzenie z Chełma proboszcza alkoholika, złodzieja i łapczywego na kasę blagiera. Proboszcz ów zarządza jedną z niewielkich chełmskich parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej nie chodzi tu o pewne parafie gdzie jest trochę $$ ale także prawdą jest że kapłani muszą zmianiać otoczenie z wielu powodów ..... w niektórych parafiach coś sie wydarzyło i trzeba usunąć szybciej bo czeka kolega kogoś ze szkoły na jego miejsce no coż teraz pisze to co mowiłem nie szybko po lubię nowego księdza za SZYBKO ZABRALIŚCIE NAM GO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A naszego Klozeta (tzn. S. Klozę) z Parafianki na szczęście zabierają, tylko ciekawe czy nie nastanie jeszcze "lepszy". Nie ma to jak Mikita albo nasz poprzedni emerytowany Józefko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...