Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Biedronka zamknięta. Pająk grasuje w sklepie

Utworzony przez Gość, 29 sierpnia 2013 o 16:53 Powrót do artykułu
z chęcią się zaopiekuję tym kątnikiem, nie dajcie tym bandytom go zabić!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
noo sensacja niesamowita - wojna w Syrii to przy tym pikuś
0
TUSK MUSI ODEJŚĆ,BO TA CZERWONA PAJĘCZYNA OPANUJE WSZYSTKIE BIEDRONKI !!!!
0
Tak pajak a pracownice chodzily w ubrane jak na codzien spodniach ktore nawet nie zakrywaly kostek i w takim stroju szukaly pajaka
0
chętnie przyjął bym jego w mojej rodzince hoduje aktualnie acanthoscurria genicualta l8 i przyjął bym nowego ptasznika do domu ;) po co go zabijać skoro można go hodować xD mam dużo torfu także starczy.
0
No masz jednego ptasznika to wielki z Ciebie hodowca. Po co go zabijać! Ja chętnie mogę się zająć tym ptasznikiem. Złapać go można bez problemu. Są na to proste sposoby... 
0
PAJĄK JE BIEDRONKĘ... :-)
0
Ponoć to jest Człowiek - Pająk!!!
0
http://www.youtube.com/watch?v=iAkBnaCfuOw   Oddział Zamknięty już dawno o tym śpiewał. Znowu pająk górą z biedronką.
0
Oby to nie był wałesak olbrzymi najjadowitszy pająk świata. Ma jad bardziej zabójczy od czarnej wdowy.gdyby udało mu sie przegrysc skóre słonia to by go zabił.  
0
biedny, wychylił się z bananów, zobaczył zieloną wyspę i ........ sp.ie.rdo.lił
0
ale czy ktoś wie czy go znaleźli? z Bełżyc do Lublina nie tak daleko. Boje sie. :o
0
ale czy ktoś wie czy go znaleźli? z Bełżyc do Lublina nie tak daleko. Boje sie. :o
jest już pod Lublinem
0
Podobno widziany był już na przedmieściach Lublina od strony Konopnicy. Chyba maszeruje na ratusz.
0
To jest desant Platformy na Podkarpacie, tylko znowu ktoś coś spieprzył z wyznaczeniem współrzędnych zrzutu.
0
TUSK MUSI ODEJŚĆ,BO TA CZERWONA PAJĘCZYNA OPANUJE WSZYSTKIE BIEDRONKI !!!!
" Komuszka Zakażna" już opanowała wszystkie Biedronki a w szczególności te warszawskie .
0
To może być terrorysta. Ogłosić czerwony alert.
0
A nie lepiej dać zarobić tym panom co chodzą po śmietnikach !   Chłopina by sobie zarobił.  A dla niego taki robal to jak splunąć zadepcze gadzinę i po krzyku.
0
Ale wszyscy mądrzy a jak by coś się stalo to za pewne napaść słowna poszła by w drugą strone - razem z polityką wszystkich rozumy idą w górę - super !
0
jest już pod Lublinem
serio, jakbym spotkała takiego pająka, umarłabym od razu. Na miejscu w Biedronce. Moja rodzina miałaby pewnie zakupy gratis do końca życia.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: