Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce chcą wysypiska śmieci i walczą o dotacje z UE

Utworzony przez Gość, 2 grudnia 2009 r. o 23:50 Powrót do artykułu
Dajcie pozwolenia prywaciarzom,wy skorumpowani wsio łapówkowicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukają jeleni ,a kasę i tak rozdzielą po swojakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienniku pisalem maila do was w sprawie smieci, ale jednak sprawa nie ruszona wiec niech czytelnicy go przeczytają. Najpóźniej w styczniu 2009 dotychczasowe wysypisko ma być zamknięte, a wtedy podrożeje wywóz śmieci i zamiast dotychczasowych 7 zł miesięcznie będziemy płacić o ponad 30 zł ! Warto by wtedy wysyłać faktury na adres RM z podziękowaniem za taki stan rzeczy i prośbą o dofinansowanie różnicy. A ZZO z pewnością powstanie i któraś gmina będzie robiła na tym dobry interes i jej mieszkańcy będą zadowoleni bo finansowo dla nich śmieci nie będą obciążeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dajcie pozwolenia prywaciarzom,wy skorumpowani wsio łapówkowicze.
. ---------- Dajcie nam zezwolenie - a my was urządzimy - Zbychogrzegomir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,6mln....z gminy!!!! czysta kpina. A spółka już ja widzę.....Pan radny W., i przewodniczący K.!!!!! Dobrze, że Burmistrz zainwestował w fontannę, bo na nic więcej mieszkańcy przed wyborami nie mają co liczyć.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie sie tam podoba sprawowanie nowego (o starym szkoda wogóle wspominać) Burmistrza ! Oby tak dalej ... slyszalem ze przyciagnal duzo inwestorów i maja sie rozpoczynac dosc duze jak na Belzyce inwestycje na tych terenach ... lepiej pozno niz wcale ;] Dlatego przypominam : WALCZCIE O DOFINANSOWANIA BO SA TYLKO DO 2013 ROKU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wysypisko, a składowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asik napisał:
nie wysypisko, a składowisko
nie wysypisko, nie składowisko tylko zakład zagospodarowania, czyli to co uda się odzyskać pójdzie np. do Huty, a reszta i tak musi być wywieziona np.na wysypisko śmieci. To będzie coś w rodzaju sortowni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
a mnie sie tam podoba sprawowanie nowego (o starym szkoda wogóle wspominać) Burmistrza ! Oby tak dalej ... slyszalem ze przyciagnal duzo inwestorów i maja sie rozpoczynac dosc duze jak na Belzyce inwestycje na tych terenach ... lepiej pozno niz wcale ;] Dlatego przypominam : WALCZCIE O DOFINANSOWANIA BO SA TYLKO DO 2013 ROKU!!!
A ja slyszalem, że nie ma żadnych inwestorów. To może napisz o jakich inestorach slyszaleś to i ja się pocieszę. A zaklad zagospodarowania odpadów to pomysl Czuryszkiewicza i jego zastępcy. A o żadnych dużych inwestycjach nic mi nie wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...