Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Spłonął dostawczy mercedes z farbami (wideo)

Utworzony przez tehno, 27 czerwca 2011 r. o 15:54 Powrót do artykułu
wedlug mnie czesc strat powinna pokryc straz pozarna, co to ma byc? ale mozna tez byc wdziecznym za to ze w ogole przyjechali : [ sic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co konkretnie masz na myśli? co zrobili wg Ciebie nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze jest to że mają 400 metrow ;D;D Brawo ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba było wcześniej zadzwonić najlepiej przed wystąpieniem pożaru ,, baranie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nikt nie ucierpiał. Nie jeszcze informacji na temat przyczyn pożaru." Tylko D---..EB--ILE tak piszą haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak właśnie wygląda akcja gaszenia pożaru w wykonaniu bełżyckich strażaków :/ do pracy zapału nie mają, obiboki! wiecznie siedzą pod budynkiem straży i gwiżdżą na młode dziewczynki, zamiast wziąć się za jakąkolwiek pracę! szkoda bardzo, może jeszcze niech strajkują, że im za mało płacą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idioci kasuje komentarze :/ Nikt nie ucierpiał. Nie jeszcze informacji na temat przyczyn pożaru. TYLKO D-,,EBIL,EE PISZA NIE POPRAWNIE DZIENNIK G...O--WNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy co piszą deb***ne kom o strażakach sami mają nierówno pod czymś tam bo to ciężko nazwać głową w tym przypadku. Akurat widziałem wszystko od początku do końca. Kolega dzwonił po straż, ledwo odłożył słuchawkę i już było słychać syrenę. A to że mają 400 metrów w tym przypadku nie ma nic do rzeczy. Wszystko działo się błyskawicznie - kto tego nie widział niech zamknie jadaczke bo robi z siebie... Ten samochód był nie do uratowania. Plandeka paliła się 30 sek a następne 30 sek i zaczęło się palić wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roshen napisał:
tak właśnie wygląda akcja gaszenia pożaru w wykonaniu bełżyckich strażaków :/ do pracy zapału nie mają, obiboki! wiecznie siedzą pod budynkiem straży i gwiżdżą na młode dziewczynki, zamiast wziąć się za jakąkolwiek pracę! szkoda bardzo, może jeszcze niech strajkują, że im za mało płacą!
ej no nie gadaj - na starsze też gwiżdżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pisze takie komentarze tylko ludzie którzy umieją głupoty opowiadać...Strażacy zrobili wszystko co powinni....sami weźcie się do roboty a nie łazicie wokół parku i szczęścia szukacie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak właśnie wygląda akcja gaszenia pożaru w wykonaniu bełżyckich strażaków :/ do pracy zapału nie mają, obiboki! wiecznie siedzą pod budynkiem straży i gwiżdżą na młode dziewczynki, zamiast wziąć się za jakąkolwiek pracę! szkoda bardzo, może jeszcze niech strajkują, że im za mało płacą! Tak myślę że chłopaki z OSP Bełżyce zrobili by to z zapałem i dużo szybciej chociaż nie wiem czy w ogóle by wyjechali. Przyjdź chociaż raz do pracy to zobaczysz czy chłopaki siedzą i nic nie robią a nie piszesz takie głupoty.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać to... niech kupi nowy samochód ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...