Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Spór o naukę języka angielskiego w przedszkolu

Utworzony przez gość, 8 października 2012 r. o 14:47 Powrót do artykułu
Zastanawiam się ile ten koncercik kosztował?Pracy ,nerwów i kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert był piękny wszystko wyszło super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka wielka impreza a Pani Dyrektor nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert piękny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda Koncert piękny, dla dzieci i rodziców niesamowite przeżycie a i pamiątka na całe życie:) To prawda żal że nie było p. dyrektor bo to chyba Ona zainicjowała te koncerty?Ale Panie super, przygotowały dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny, piekny ale ile kosztował mam nadzieję że rozliczenie zostanie pokazane na stronie przedszkola, za te pieniądze można coś trwalszego zakupić dla dzieci!na początku roku było chyba ok.7000? Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od trwalszych zakupów jest organ prowadzący - a nie Rodzice a takie imprezy są przygodą i doświadczeniem właśnie dla dzieci i przykro, iż są Rodzice , dla których tylko sfera materialna życia się liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie dlaczego nic się nie dzieje na stronie internetowej grupy VII w przedszkolu, zresztą w I też cisza. I co to się wyprawia w grupie siódmej? Pani jawnie dyskryminuje jedno dziecko, nawet nie chce go ubierać przed wyjściem na dwór. Czy takie osoby powinny pracować w oświacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem że część pań jest mocno znerwicowana, a to odbija sie na dzieciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że nauka języka angielskiego w przedszkolu jest bardzo ważna. Dziecko od samego początku swojej edukacji powinno uczyć się języków, obecnie bez tego ani rusz. A tak będzie miało znacznie łatwiej. Mój synek chodzi do prywatnego przedszkole Junior w Lubinie- http://junior.lublin.pl w którym angielski jest prowadzany obowiązkowo. Dziecko uczy się poprzez zabawę. Ja jestem bardzo zadowolona z wyboru przedszkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ja jeśli występuje taki problem - to w mojej ocenie - Rodzice powinni wystosować oficjalne pismo do Dyrekcji, z podaniem go do wiadomości Burmistrzowi milczenie niczego nie rozwiąże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy coś nowego sie dzieje w przedszkolu zapadła taaaaka cisza!!!!!!????. Pani Kierowniczka nic nie knuje?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrekcja nie ale paniusia z I grupy tyle na zwolnieniu. Nikt sie nad nią nie użala. Biedulka jedna, poparcie ucichło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do Ja jeśli występuje taki problem - to w mojej ocenie - Rodzice powinni wystosować oficjalne pismo do Dyrekcji, z podaniem go do wiadomości Burmistrzowi milczenie niczego nie rozwiąże
Myślę że wystarczy jedno pismo i tak nic nie da, lepsze numery były i nic,czy tu nie pachnie kliką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie płaczcie kiedy odjadę.. Oj Nastka co to się porobiło? Czemu odchodzisz? Jeszcze tyle do zrobienia tu było! To znaczy ja rozumiem, że smród jakiś był i że pensyjka się ukróciła o ekstra kaskę ale nie znaczy to, że trzeba się wynosić, uciekać! kurcze brakować nam będzie ciebie w naszym przedszkolu.... ale jedź może tam będą kochać cię bardziej, może nawet zrozumieją.. oby nie było z tobą tak jak z tą nową paniusią coś to ją zatrudniła i wysłała na urlop... miejmy nadzieję, że tam docenią twój "wielki" potencjał oraz smykałkę do machlojek.. A zabierasz ze sobą Grażkę? No i myślę, że druga prawa ręka Grześ też chętnie tam gdzieś filię sklepu otworzy Pozdrawiam i życzę powodzenia na nowej cieplutkiej posadzie! A nowym podwładnym, którzy może kiedyś trafią na to forum życzę cierpliwości, wytrwałości i zawsze włączonego dyktafonu w kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrozpaczony optymista napisał:
Nie płaczcie kiedy odjadę.. Oj Nastka co to się porobiło? Czemu odchodzisz? Jeszcze tyle do zrobienia tu było! To znaczy ja rozumiem, że smród jakiś był i że pensyjka się ukróciła o ekstra kaskę ale nie znaczy to, że trzeba się wynosić, uciekać! kurcze brakować nam będzie ciebie w naszym przedszkolu.... ale jedź może tam będą kochać cię bardziej, może nawet zrozumieją.. oby nie było z tobą tak jak z tą nową paniusią coś to ją zatrudniła i wysłała na urlop... miejmy nadzieję, że tam docenią twój "wielki" potencjał oraz smykałkę do machlojek.. A zabierasz ze sobą Grażkę? No i myślę, że druga prawa ręka Grześ też chętnie tam gdzieś filię sklepu otworzy Pozdrawiam i życzę powodzenia na nowej cieplutkiej posadzie! A nowym pod władnym, którzy może kiedyś trafią na to forum życzę cierpliwości, wytrwalości i zawsze włączonego dyktafonu w kieszeni
BEZCZELNE!!! NIE, ŻAŁOSNE!!! MASZ PROBLEM ZE SOBĄ CZŁOWIEKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w tych bełzycach to zaścianek, zrozpaczony optymista to członek brygady wzajemnej adoracji, co to nic sam nie robi ale krytykuje innych żal wam, że wygrała konkurs, ze okazała się najlepsza wśród kilku kandydatek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale w tych bełzycach to zaścianek, zrozpaczony optymista to członek brygady wzajemnej adoracji, co to nic sam nie robi ale krytykuje innych żal wam, że wygrała konkurs, ze okazała się najlepsza wśród kilku kandydatek?
Nie jest nam żal,gratulujemy sukcesu i jestem bardzo zadowolona,że tak się temat rozwiązał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 21 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...