Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Zderzenie samochodów. Ranny 11-latek

Utworzony przez syky, 5 sierpnia 2013 o 09:51 Powrót do artykułu
się dojeździł gdy alkoholu pełne nieba pękaja muzgi oraz drzewa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
się dojeździł gdy alkoholu pełne nieba pękaja muzgi oraz drzewa
szkoda dziecka  ale chyba nic się nie stało
0
Nie kupujmy juz węgla u niego bo bedzie jezdził pijany po miescie  :excl:  :excl:  :excl:  :excl:  :excl:
0
oj tak nie kupujcie węgla , to był wypadek , a po za tym nie tylko on , co ma firme jezdzi po pijaku , okej zle zrobil , ale to byl jeden blad
0
oj tak nie kupujcie węgla , to był wypadek , a po za tym nie tylko on , co ma firme jezdzi po pijaku , okej zle zrobil , ale to byl jeden blad
jeden błąd???na moich oczach to sie stało???to prawdziwy cud,że ofiar w ludziach nie było,bo na parkingu byli wracajacy z cmentarza,pani sprzedająca kwiaty sprzątała je do samochodu a ten wariat obok tego auta przeleciał.Dla mnie za takie błędy bez wyroku powinni sadzać za kratki.Błąd to jest ortograficzny a na takie zachowanie to poprostu nie ma określenia,a jesli jest to mało parlamentarne.Facet jadący od Opola nawet nie hamował bo się biedny nie spodziewał,że ten mu wyjedzie jak z drogi z pierwszeństwem.To był cud,że nikt nie zginął.
0
a co to za wariat?
0
a co to za wariat?
No kierowca wyjeżdżający z ul.Prebendarskiej.Pan W. ten od węgla
0
  to nie błąd tylko deb***izm, kretynizm, chamstwo i bufonada "biznesmena z bożej łaski" - za taki "jeden błąd"  ktoś mógł stracić JEDNO życie, bo deb***owi odbiło
0
pan Andrzej W. ale dokładniej?
0
Napiszcie, co z dzieckiem, ktoś coś wie? Mam nadzieję,że dziecku nic nie jest.
0
z moim bratem jest wszystko w porządku ma tylko otarcia na klatce piersiowej i na szyi tam gdzie miał pasy . bolą go jeszcze troszkę kręgi ale już jutro wychodzi ze szpitala .
0
Pijaczyna jechal z menelami szkoda gadać kaŻdy wie co z niego jest za typ .......  
0
a wiecie co się stało pod policją? Podobno ktoś zmarł, była reanimacja...
0
Reanimacje widzialem ale nie jestem pewien czy ta osoba zmarła. Na przystanku dokładnie
0
Ten brat niech lepiej poleży dłużej i zgłosi się do prawnika, który wywalczy dla niego spore odszkodowanie. Tak wyjdzie i jeszcze się okaże że jednak coś dolega.
0
z moim bratem jest wszystko w porządku ma tylko otarcia na klatce piersiowej i na szyi tam gdzie miał pasy . bolą go jeszcze troszkę kręgi ale już jutro wychodzi ze szpitala .
  Dziękuję za informację, całe szczęście,że nic mu nie jest... Pozdrawiam
0
Dziękuję za informację, całe szczęście,że nic mu nie jest... Pozdrawiam
prosze o kontakt 531 011 926 to naprawdę ważne
0
a mnie dotarły słuchy że ten chłopczyk zmarł.... dobrze jednak że to jedynie plotka
0
Powinien walczyć o odszkodowanie i puścić durnia w skarpetach skoro po pijaku zachciało się rozbijać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: