Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezpłatne szkolenia dla osób zwolnionych z pracy

Utworzony przez Semius Sp. z o.o, 28 lipca 2016 o 14:25
szanowni państwo,   [justify]   [/justify] [justify]rozpoczęliśmy  rekrutację do 4 projektów szkoleniowych organizowanych na terenie województwa lubelskiego.[/justify] [justify]projekty skierowane są do osób zagrożonych zwolnieniem lub zwolnionych z przyczyn dotyczących zakładu pracy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu.[/justify] [justify] [/justify] [justify]w szczególności poszukujemy osób:[/justify] [justify] 1.        posiadających niskie wykształcenie [/justify] [justify] 2.        osoby w wieku 50 lat i więcej [/justify] [justify] [/justify] [justify]projekty trwają do końca kwietnia lub czerwca 2017 r.[/justify] [justify] [/justify] [justify] w ramach projektu przeprowadzone zostanie w zależności od projektu kompleksowe  bezpłatne   wsparcie dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników projektu w postaci: [/justify] [justify]1.        opracowanie indywidualnego planu działania [/justify] [justify]2.        indywidualne doradztwo zawodowe[/justify] [justify]3.        poradnictwo psychologiczne[/justify] [justify]4.        szkolenia zawodowe zakończone certyfikacją:[/justify] - sortowacz odpadów - specjalista ds. finansowania działań proekologicznych - specjalista ds. marketingu ekologicznego - doradca ds. ekobudownictwa - doradca klienta i obsługa call center - doradca klienta i profesjonalna obsługa klienta - monter/ka kolektorów słonecznych  - monter/ka systemów i konstrucji zabudowy suchej  - specjalista/tka ds. sprzedaży urządzeń oz 5.        staż zawodowy ww. zawodzie (3,5 lub 6 miesięczny) – możliwość zatrudnienia 6.        pośrednictwo zawodowe (pomoc w poszukiwaniu pracy) [justify] [/justify] [justify] szkolenia zawodowe oraz staże są odpłatne [/justify] [justify] [/justify] [justify]szkolenia płatne ok. 7-8 zł za godzinę [/justify] [justify]staże zawodowe płatne nawet do ok. 1300 zł/mc.[/justify] [justify] [/justify] [justify]wszyscy uczestnicy zostaną skierowani na badania oraz otrzymają ubezpieczenie nnw[/justify] [justify] [/justify] w zależności od projektu zapewniamy zwrot kosztów dojazdu oraz wyżywienie (szkolenia zawodowe) mile widziane kobiety i osoby niepełnosprawne.     szczegółowe informacje na stronach internetowych ***zmiana.semius.pl , ***wiedzaidoswiadczenie.cityschool.pl , ***niebojsiezmiany.7cubes.pl , ***liderzy.meltingpot.pl   chętnych do udziału w projekcie prosimy o kontakt : tel. 506 500 350 lub adres mail: zmiana@semius.pl niebojsiezmiany@7cubes.pl liderzy@meltingpot.pl wiedzaidoswiadczenie@cityshool.pl      
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkolenia zawodowe przygotowujące do pracy robisz w Beauty lux. Niczego od razu nie zrobicie - ciągła nauka, budowanie doświadczenia, doprowadzanie tych usług dl perfekcji. Jak dla mnie nie ma łatwiejszego sposobu na realny sukces, ale też musicie umieć porządnie działać.
0
Brałem udział w szkoleniu i jak nie miałem pracy tak nie mam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: