Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bo do urzędu chodzi się codziennie żeby coś znaleść,a nie co miesiąc!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Używajcie właściwych nazw!To URZĄD REJESTRACJI BEZROBOTNYCH a nie URZĄD PRACY.Jeśli robi się kiełbasę z padłych świń i dodaje się kurczaka dla smaku to jest to kiełbasa wieprzowa?A poza tym proszę nie zakłócać spokoju urzędników!!!
0
crx napisał:
Używajcie właściwych nazw!To URZĄD REJESTRACJI BEZROBOTNYCH a nie URZĄD PRACY.
Urząd pracy stworzono po to, aby urzędnik miał pracę...
0
Prawda jest taka, że firmy zatrudniają ludzi na tzw. Urząd pracy. Tzn. Urząd płaci z "funduszów" tym zatrudnionym w tychże firmach przez 3 miesiące, a potem dawaj następnego. I tak firmy korzystają, bo nic nie płacą swoim pracownikom zatrudnionym przez urząd pracy (który im płaci - tzw. np. przygotowanie zawodowe). A tak to pracy nie da się znaleźć... bo wolą brać kolejnego na 3 miechy i dalej nic nie płacić. Np. w Puławach w wielu sklepach od lat wisi ogłoszenie "przyjmę do pracy".... i co z tego? To jakaś poroniona polityka. A jak już jest oferta w atrakcyjnej pracy na stałe, to i tak wsadzą znajomków, bo to UP wybiera podania z szeregu podań. To co? Nie wybiorą znajomej Krysi i innej Zdzisi? Wybiorą... Ja bym ten UP zlikwidował, bo to nic nikomu nie daje.
0
alex napisał:
Ja bym ten UP zlikwidował, bo to nic nikomu nie daje.
To by wzrosło bezrobocie w Polsce, bo tyle urzędników tam kima, tzn. pracuje
0
Czegoś ciekawego człowiek się dowie.Czyli Urzędy Pracy to są urzędy stworzone dla urzędników....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: