Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biedronka w Bełżycach: Najpierw pająk, teraz trutka

Utworzony przez Zenek, 7 listopada 2013 r. o 17:24 Powrót do artykułu
Afera może być nakręcona ,ale brud nie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że sprawca się znalazł (mysz), bo podejrzenia już padały na ochroniarza że bułki wygryza i kiełbasę podgryza.... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się wydaje, że ta cała trutka została podłożona przez konkurencje (Inter Marche) która jest w budowie. i te Biedronkę możecie już otworzyć.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ups nie będę więcej w biedronce 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah Handel szczurami w biedronce ciekawe ile kilogram szczura :D nie zła promocja hahaha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    co ty gadasz? Ja często robię zdjęcia kiedy nie potrafię wyjaśnić jaką herbatę kupić to cyk - mms i już wiadomo. Jeszcze nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi. Tak samo robiłam w Tesco i w Lecrecu, nie wiem skąd takie głupoty bierzesz?   Raz nagrywaliśmy jakieś głupoty jak przygotowujemy się na melanż i któraś z Pań nas zjebała że tu nie można robić zdjęć, po czym wyszliśmy na zewnątrz gdzie pokazała mi taki mały napis na drzwiach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...