Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bijatyka na parkingu lokalu gastronomicznego. Czterech pobiło trzech

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2016 r. o 13:13 Powrót do artykułu
cioty 31- 24 lat i tatuś sprawy załatwia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wieku z płaczem do ojca....hahaha.... Gdy miałem kilkanaście lat i oberwałem nigdy nie poszedłem do ojca, bo wiedziałem,że by mi poprawił. co za czasy. Może ojciec jeszcze za nich wnuka se zmajstruje? haha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
31 i 34 lata a ojciec sie musi za nich wstawiac, zalosne. Pozdrawiam chlopakow z Garbowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strzelam że mój worek treningowy, czyli niejaki pawełek k. brał udział w tym zajściu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morał - dopiero gdy pszczoła wyląduje na jajach facet uświadamia sobie ze nie wszystko załatwia sie agresją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy jak ci gnoje ze wsi (z gm.Garbów) w wieku 24, 25 i 27 lat oraz 24-letni mieszkaniec gminy Niemce, też ze wsi - to typowe typki, co to gdy im nie tak spojrzysz w twarz (nawet niechcący) to zaraz zaczynają sprzeczki w stylu "masz coś gościu?!".... i takie tam. Pewnie tak się zaczęło. Szukali gnoje zwady, i znaleźli okazję. Surowo ukarać by na przyszłość znali karę za ciąg do zaczepek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś tańczy, wieś śpiewa, wieś się bawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wypowiadaj sie jak nie wiesz nic na temat tego zdarzenia.Owi poszkodowani sami zapoczatkowali cala bijatyke . Kozaczki z miasta , mysleli ze pocwaniakuja ale niestety zycie szybko zweryfikowalo ich niesmiertelnosc,a jak nie poszlo to do tatusia i na policje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...