Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biłgoraj - szpital - Biłgoraj

Utworzony przez welton, 18 maja 2011 r. o 09:18
Napisano 23 styczeń 2011 - 17:01 #1 Sytuacja polskiej służby zdrowia jest tragiczna ( oczywiście nie wszędzie )to wszyscy wiedzą , jest za mało szpitali , za mało fachowej ,rzetelnej opieki lekarskiej w szpitalach, ale sytuacja " szpitalna "jaka w chwili obecnej znajduje się powiecie biłgorajskim spędza wielu ludziom sen z powiek. Pragnę zacząć od tarnogrodzkiego szpitala , likwidowanego ze względu na długi i tutaj nasuwa się pytanie czemu akurat ten szpital skoro wszystkie mają długi , czy za złą politykę zdrowotną CAŁEGO KRAJU mają cierpieć niewinni ludzie , ludzie z okolicznych wsi i miasteczek , ludzie , którzy pracują przez całe życie w trudzie i znoju ale gdy doskwierać zaczyna im starość i choroby odmawia im się opieki w pobliskim szpitalu. Chociaż różne opinie krążą o i tym szpitalu wśród pacjentów to jednak większość z nich gdyby miało wybór Tarnogród czy Biłgoraj wybrałaby szpital i opiekę lekarzy w Tarnogrodzie. Gdzie są władze Tarnogrodu gdzie rada ,czemu na to zamknięcie lokalnego oddziału wewnętrznego pozwalają? W tej chwili w szpitalu w Biłgoraju brakuje już wolnych miejsc , brakuje lekarzy , pacjenci leżą po kilka dni czekając na jakiekolwiek badania , to jest nie do przyjęcia aby człowiek gdy zachoruje nie mógł godnie się leczyć. Apelujemy Panie STAROSTO Biłgoraja , Panie BURMISTRZU Tarnogrodu my , większość tutejszej społeczności nie chcemy zamknięcia szpitala w Tarnogrodzie. Czy tego nie widzą lokalne władze , gdzie są ich sumienia? Z TEGO MIEJSCA TUTAJ APELUJĘ DO WŁADZ POWIATU BIŁGORAJ DO WŁADZ WOJEWÓDZTWA LUBLIN APELUJĘ DO WSZYSTKICH POSŁÓW , SENATORÓW ZIEMI LUBELSKIEJ I NIE TYLKO , APELUJĘ DO WSZYSTKICH LUDZI KTÓRZY WIEDZĄ I ZNAJĄ BÓL I CHOROBY DO WSZYSTKICH TEŻ ZDROWYCH APELUJĘ NIE POZWÓLMY NA ZAMKNIĘCIE SZPITALA W TARNOGRODZIE NIE POZWÓLMY OGRANICZYĆ SOBIE DOSTĘPU DO PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ TO JEST NASZE PRAWO DO NIEJ A PAŃSTWA NASZEGO I WŁADZ NAMI RZĄDZĄCYCH JEST TO OBOWIĄZEK ABY NAM TO ZAPEWNIĆ. APELACJĘ SKŁADAM NA RĘCE LOKALNYCH WŁADZ TARNOGRODU , BIŁGORAJA JAK RÓWNIEŻ LUBLINA. Kończąc pragnę jeszcze zaznaczyć ,że każdy nasz głos każdy podpis może uchronić nas i naszych cierpiących w chorobach bliskich od utraty ostatniej możliwości ratunku , ratunku który wiele już razy okazał się jakże pomocny w nagłych przypadkach związanych z pogorszeniem się zdrowia. Proszę więc mobilizujmy swe siły , stawmy opór takim decyzjom a zaowocuje to w przyszłości i pomoże każdemu z nas , gdyż nie ma ludzi niechorujących to jest tylko kwestia czasu , niestety ale tak już jest i tylko tutaj nic nie możemy zrobić . ~synko~ Grupa: Goście Napisano 24 styczeń 2011 - 17:52 #2 zbierzmy się wszyscy pod starostwem i zablokujmy wejścia niech przyjedzie telewizja niech kraj zobaczy co tu się dzieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BĘDZIE NAS WIELU 0 ~młód~ Grupa: Goście Napisano 27 styczeń 2011 - 21:13 #3 żal ściska serce pęka a tu wokół znieczulica u wszystkich władz regionu , może myślą sobie tak : my mamy władzę i pieniądze i nie straszne nam będzie starość i związane z nią choroby , mamy to gdzieś w d...... . Ale kiedyś okaże się jednak że i ich dopadnie ten stan tak nieunikniony i pomyślicie wówczas , że nie ma odpowiedniej placówki w pobliżu miejscowości zamieszkania a być może ambulans nie dojedzie na czas czego nie życzę nikomu i nie wystarczą nawet Wasze pieniądze ; będzie po prostu na wszystko za późno. Życzę więc szybkiego opamiętania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 0 + - ~xyz~ Grupa: Goście Napisano 31 styczeń 2011 - 10:35 #4 To czepianie się władz powiatowych w Biłgoraju już powoli zaczyna być nudne, i raczej nie wygląda jak prawdziwa troska o istnienie szpitala, ale jak nagonka zmarginalizowanych lokalnych środowisk politycznych, które popiszą sobie na forach i pooceniają, same nie robiąc nic w temacie ratowania szpitala w Biłgoraju. Bo dlaczego nikt nie napisze - że właśnie powiat spłaca długi szpitala, przejął je i spłaca. A po co przejął i spłaca - a po to żeby ten szpital istniał. Spłaca ten powiat nie swoje długi, tylko długi szpitala, a spłaca dlatego w głównej mierze - że NFZ temu szpitalowi nie zapłacił za wykonane usługi medyczne, lub ich wycena jest niewystarczająca. Czy starosta jakikolwiek w tym kraju ustalał zasady płatności za świadczenia medyczne - NIE - czy starosta, jakikolwiek w tym kraju ustalał limity przyjęć, zasadę, że w danym roku to złamań nogi np. na terenie powiatu biłgorajskiego będzie tyle a tyle - NIE. Nic nie mają do tego samorządy, co Ministerstwo i Rząd wyprawia ze służbą zdrowia, ale samorządy za to muszą spłacać długi szpitalne. Prosił się któryś starosta o otrzymanie szpitala pod opiekę - NIE. Dostał ten rządowy przydział, tylko kasy na to nie dostał. A teraz tych nawołujących do odwiedzenia starosty - jakiegokolwiek - zapraszam - ale do odwiedzenia Ministerstwa Zdrowia oraz NFZ. Bo to tam zapadają decyzje, tam dzielą kasę. W starostwach nie ma czego szukać, tam się tylko wykonuje zadania zlecone. 0 + - ~ale~ Grupa: Goście Napisano 31 styczeń 2011 - 10:45 #5 Szpital w Biłgoraju został wydzierżawiony i prowadzi go prywatna spółka. Byłam tam nie tak dawno u znajomego, który leżał na oddziale neurologicznym – wszystko wyglądało normalnie, pacjentów masa, pielęgniarki latają, kumpel zadowolony, że opieka spoko. Więc o co chodzi z tym szpitalem w Biłgoraju, przecież funkcjonuje normalnie. Mam wrażenie, że komuś zależy na sianiu zamętu. 0 + Napisano 04 luty 2011 - 19:28 #6 Wyświetl postUżytkownik ale dnia 31 styczeń 2011 - 10:45 napisał Szpital w Biłgoraju został wydzierżawiony i prowadzi go prywatna spółka. Byłam tam nie tak dawno u znajomego, który leżał na oddziale neurologicznym – wszystko wyglądało normalnie, pacjentów masa, pielęgniarki latają, kumpel zadowolony, że opieka spoko. Więc o co chodzi z tym szpitalem w Biłgoraju, przecież funkcjonuje normalnie. Mam wrażenie, że komuś zależy na sianiu zamętu. A porównaj opiekę tutaj z opieką w innych szpitalach np. w Leżajsku ( podobne miasteczka ), otóż tam jeśli się zgłaszasz w nagłym przypadku najpierw otaczają opieką począwszy od izby przyjęć na lekarzach skończywszy i dopiero później pytają o dokumenty a w Biłgoraju o zgrozo jest totalna pomyłka a nie szpital ( chodzi o organizację i lekarzy )najpierw chcą dokumenty , podaję przykład > żona w ciąży zasłabła , jedziemy na izbę przyjęć , a tam mówią : to trzeba na oddział ginekologii i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TO U NAS Z TĄ SŁUŻBĄ ZDROWIA JEST , W JEDNYM MIEJSCU JEST LEPIEJ W INNYM GORZEJ. NIE SĄDZIŁEM ŻE KIEDYKOLWIEK DOŻYJĘ TAKIEGO DNIA ŻE ZDĄŻĘ NAPISAĆ CZY NAWET POWIEDZIEĆ CHOĆBY JEDNEGO DOBREGO SŁOWA O BIŁGORAJSKIM SZPITALU I O SPOSOBIE LECZENIA W NIM PACJENTÓW. W SWOIM ŻYCIU WIDZIAŁEM WIELE SMUTKU I PŁACZU , BEZRADNOŚCI I ZNIECZULICY OD STRONY LUDZI A I MINN. LEKARZY, WIDZIAŁEM TEŻ WIELE RADOŚCI , WIELE OLBRZYMIEJ PIĘKNEJ WDZIĘCZNOŚCI ZA CHOĆBY MAŁY POMOCNY , BEZ POTRZEBY ODWZAJEMNIENIA GEST , TAKI MAŁY GEST A JAKŻE WIELKI , W KIERUNKU DRUGIEGO CZĘSTO CIERPIĄCEGO CZŁOWIEKA . PRZECHODZĄC DO RZECZY CHCIAŁBYM TUTAJ WYRAZIĆ WDZIĘCZNOŚĆ I UZNANIE DLA ODDZIAŁU POŁOŻNICZEGO W BIŁGORAJSKIM SZPITALU . TUTAJ WŁAŚNIE KU MOJEMU TOTALNEMU ZASKOCZENIU MOGŁEM ZAOBSERWOWAĆ WIELCE FACHOWĄ , BARDZO SOLIDNĄ , ZDUMIEWAJĄCO RZETELNĄ I UPRZEJMĄ CAŁĄ TU PRACUJĄCĄ KADRĘ, EKIPĘ LEKARZY ,POŁOŻNYCH I PIELĘGNIAREK . TO CO WIDZIAŁEM PRZEZ KILKANAŚCIE DNI CAŁKOWICIE PRZEROSŁO MOJE WYOBRAŻENIA , GDYŻ WIDZIAŁEM WCZEŚNIEJ NA INNYCH ODDZIAŁACH ZUPEŁNIE COŚ ODMIENNEGO. PRZEBYWAJĄCE TUTAJ PACJENTKI SĄ TUTAJ BEZ PRZERWY OBJĘTE PEŁNĄ OPIEKĄ MEDYCZNĄ W NAJWIĘKSZYM SŁOWIE TEGO ZNACZENIA , NIE MA PRAKTYCZNIE KWADRANSA ABY KTOŚ NIE SPRAWDZIŁ CO SIĘ DZIEJE Z DANĄ PACJENTKĄ , WSZYSTKO I WSZYSCY TU PRACUJĄCY CHCĄ PO PROSTU POMÓC POTRZEBUJĄCYM. KTOŚ MOŻE POWIEDZIEĆ PRZECIEŻ TAK POWINNO BYĆ , A I OWSZEM POWINNO ALE TUTAJ TO JUŻ JEST , NAPRAWDĘ CUDOWNI , ŚWIETNI LUDZIE KTÓRZY W TYCH TRUDNYCH CZASACH W SZPITALU O ZŁEJ OPINII POTRAFIĄ NA PRZEKÓR TEMU ,WYNIEŚĆ SWOJE MIEJSCE PRACY PONAD ZWYKŁY STANDARD PANUJĄCY W WIĘKSZOŚCI TEGO TYPU PLACÓWKACH. BĘDĘ TO ZAWSZE I WSZĘDZIE POWTARZAĆ : ODDZIAŁ POŁOŻNICZY W BIŁGORAJSKIM SZPITALU A RACZEJ LUDZIE W TYM ODDZIALE PRACUJĄCY ZASŁUGUJĄ NA WIELKIE UZNANIE I JESZCZE WIĘKSZĄ WDZIĘCZNOŚĆ OD NAS WSZYSTKICH , DZIĘKI NIM ISTNIEJE SZANSA NA CAŁE LEPSZE JUTRO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemusz tak zachwalasz ten oddział ? pewnie tam pracujesz hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISZĘ TAK I ZACHWALAM NIE Z TEGO WZGLĘDU , ŻE TAM PRACUJĘ O NIE, BO JA TAM NIE PRACUJĘ NA PEWNO , PO PROSTU MIAŁEM OKAZJĘ TAM TO WSZYSTKO ZAOBSERWOWAĆ. TAK JAK NA INNYCH ODDZIAŁACH JEST RÓŻNIE TAK TAM JEST IDEALNIE I ŻYCZĘ WSZYSTKIM TAM PRACUJĄCYM TRADYCYJNE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO , ZDROWIA I SZCZĘŚCIA NA PEWNO NIE MACIE SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ , MOŻECIE BYĆ DUMNI Z SIEBIE I Z PRACY JAKĄ WYKONUJECIE DLA INNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale na innych oddziałach z tego co wiem jest kiepsko , jest za mała obsada personelu w stosunku do liczby pacjentów i to zarówno jak lekarzy tak i pielęgniarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam się dzieje w szpitalu w Tarnogrodzie - czyżby odwet ordynatora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej żartować niż w biłgorajskiem chorować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt by nie chciał ale organizm człowieka tak doskonały nie jest , a służba jeszcze gorsza, a może zna kto ciekawe o zgrozo przypadki leczenia w Biłgorajskim powiecie????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwnie jest ale idzie na lepsze , tak mówią ...................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważa się zmiany i to na lepsze w całym szpitalu , tak więc Arion czy jakoś tak wychodzi , że to dobra inwestycja dla nas wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chwal dnia przed zachodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać już zmiany na lepsze w Biłgoraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TO U NAS Z TĄ SŁUŻBĄ ZDROWIA JEST , W JEDNYM MIEJSCU JEST LEPIEJ W INNYM GORZEJ. NIE SĄDZIŁEM ŻE KIEDYKOLWIEK DOŻYJĘ TAKIEGO DNIA ŻE ZDĄŻĘ NAPISAĆ CZY NAWET POWIEDZIEĆ CHOĆBY JEDNEGO DOBREGO SŁOWA O BIŁGORAJSKIM SZPITALU I O SPOSOBIE LECZENIA W NIM PACJENTÓW. W SWOIM ŻYCIU WIDZIAŁEM WIELE SMUTKU I PŁACZU , BEZRADNOŚCI I ZNIECZULICY OD STRONY LUDZI A I MINN. LEKARZY, WIDZIAŁEM TEŻ WIELE RADOŚCI , WIELE OLBRZYMIEJ PIĘKNEJ WDZIĘCZNOŚCI ZA CHOĆBY MAŁY POMOCNY , BEZ POTRZEBY ODWZAJEMNIENIA GEST , TAKI MAŁY GEST A JAKŻE WIELKI , W KIERUNKU DRUGIEGO CZĘSTO CIERPIĄCEGO CZŁOWIEKA . PRZECHODZĄC DO RZECZY CHCIAŁBYM TUTAJ WYRAZIĆ WDZIĘCZNOŚĆ I UZNANIE DLA ODDZIAŁU POŁOŻNICZEGO W BIŁGORAJSKIM SZPITALU . TUTAJ WŁAŚNIE KU MOJEMU TOTALNEMU ZASKOCZENIU MOGŁEM ZAOBSERWOWAĆ WIELCE FACHOWĄ , BARDZO SOLIDNĄ , ZDUMIEWAJĄCO RZETELNĄ I UPRZEJMĄ CAŁĄ TU PRACUJĄCĄ KADRĘ, EKIPĘ LEKARZY ,POŁOŻNYCH I PIELĘGNIAREK . TO CO WIDZIAŁEM PRZEZ KILKANAŚCIE DNI CAŁKOWICIE PRZEROSŁO MOJE WYOBRAŻENIA , GDYŻ WIDZIAŁEM WCZEŚNIEJ NA INNYCH ODDZIAŁACH ZUPEŁNIE COŚ ODMIENNEGO. PRZEBYWAJĄCE TUTAJ PACJENTKI SĄ TUTAJ BEZ PRZERWY OBJĘTE PEŁNĄ OPIEKĄ MEDYCZNĄ W NAJWIĘKSZYM SŁOWIE TEGO ZNACZENIA , NIE MA PRAKTYCZNIE KWADRANSA ABY KTOŚ NIE SPRAWDZIŁ CO SIĘ DZIEJE Z DANĄ PACJENTKĄ , WSZYSTKO I WSZYSCY TU PRACUJĄCY CHCĄ PO PROSTU POMÓC POTRZEBUJĄCYM. KTOŚ MOŻE POWIEDZIEĆ PRZECIEŻ TAK POWINNO BYĆ , A I OWSZEM POWINNO ALE TUTAJ TO JUŻ JEST , NAPRAWDĘ CUDOWNI , ŚWIETNI LUDZIE KTÓRZY W TYCH TRUDNYCH CZASACH W SZPITALU O ZŁEJ OPINII POTRAFIĄ NA PRZEKÓR TEMU ,WYNIEŚĆ SWOJE MIEJSCE PRACY PONAD ZWYKŁY STANDARD PANUJĄCY W WIĘKSZOŚCI TEGO TYPU PLACÓWKACH. BĘDĘ TO ZAWSZE I WSZĘDZIE POWTARZAĆ : ODDZIAŁ POŁOŻNICZY W BIŁGORAJSKIM SZPITALU A RACZEJ LUDZIE W TYM ODDZIALE PRACUJĄCY ZASŁUGUJĄ NA WIELKIE UZNANIE I JESZCZE WIĘKSZĄ WDZIĘCZNOŚĆ OD NAS WSZYSTKICH , DZIĘKI NIM ISTNIEJE SZANSA NA CAŁE LEPSZE JUTRO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki będzie NFZ rozdający nasze pieniądze, dopóty nie będzie lepiej w służbie zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NFZ nie jest odpowiednią "instytucją " upoważnioną do rozporządzania finansami ubezpieczeń , finansami służby zdrowia , większość ludzi tak uważa to dlaczego wciąż istnieje ; bo istnieje przecież już od wielu lat. Moim zdaniem nie jest to takie najgorsze , tylko w dużej mierze wykorzystanie środków z NFZ zależy od osób kierujących i prowadzących daną placówkę. Jest wiele takich placówek służby zdrowia , które doskonale sobie radzą i znakomicie naprawdę prosperują a są to nie tylko prywatne placówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NFZ nie jest odpowiednią "instytucją " upoważnioną do rozporządzania finansami ubezpieczeń , finansami służby zdrowia , większość ludzi tak uważa to dlaczego wciąż istnieje ; bo istnieje przecież już od wielu lat. Moim zdaniem nie jest to takie najgorsze , tylko w dużej mierze wykorzystanie środków z NFZ zależy od osób kierujących i prowadzących daną placówkę. Jest wiele takich placówek służby zdrowia , które doskonale sobie radzą i znakomicie naprawdę prosperują a są to nie tylko prywatne placówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ma ktoś może nowe informacje na temat służby zdrowia w Biłgoraju:?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś korzystał ostatnio z opieki medycznej , szpitalnej czy choćby tylko lekarskiej i w związku z tym może coś napisać , odnieść się do tego tematu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisaliśmy o szpitalu w Lubaczowie porównując z biłgorajskim szpitalem , teraz napiszę parę słów o szpitalu w Leżajsku bo naprawdę jest o czym. Ostatnio szpital został kompletnie wyremontowany teraz wygląda pięknie. Opieka lekarzy jak najbardziej wzorowa. Bez przeszkód można się zarejestrować w przy szpitalnych poradniach , wszystko tam funkcjonuje należycie. Jest to drugi przykład z okolic , że szpitale mogą należycie funkcjonować a lekarze leczyć .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polecam szpitala w bilgoraju na lekarza trzbea czekac min 5 godzin karetka przywozi pacjenta a lekarz zjawi sie po 4 godzinach czy to jest normalne? czlowiek zdazy sie wykonczyc niczym ktos sie nim zajmie....to jest poprostu niepojete zeby nikt przez 4 godziny nawet nie zajrzal do pacjenta.....STANOWCZO ODRADZAM TEN SZPITAL.....BRAK JAKIEGO KOLWIEK ZAINTERESOWANIA PACJENTAMI TO JEST PO PROSTU CHORE I NIENORMALNE!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...