Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Boje się sexsu !

Utworzony przez Niewidoczna kobieta, 10 czerwca 2009 r. o 15:21
Nie chce mieć dzieci ale : Boje się że prezerwatywa wybuchnie podczas stosunku i zajdę w niechcianą ciąże !! A nie chcę używać tabletek antykoncepcyjnych bo słyszałam że mogą mieć też inne skutki uboczne co robić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewidoczna kobieta napisał:
Nie chce mieć dzieci ale : Boje się że prezerwatywa wybuchnie podczas stosunku i zajdę w niechcianą ciąże !! A nie chcę używać tabletek antykoncepcyjnych bo słyszałam że mogą mieć też inne skutki uboczne co robić ?
wibrator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewidoczna kobieta napisał:
Nie chce mieć dzieci ale : Boje się że prezerwatywa wybuchnie podczas stosunku i zajdę w niechcianą ciąże !! A nie chcę używać tabletek antykoncepcyjnych bo słyszałam że mogą mieć też inne skutki uboczne co robić ?
tabletki antykoncepcyjne, nie polecam ryzykowania z przerywanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się kocham cały czas ze stosunkiem przerywanym, już około roku czasu i nie jestem w ciąży.Polecam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...