Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa S17 do Warszawy. Złożone wnioski na dwa odcinki w woj. mazowieckim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2017 r. o 18:49 Powrót do artykułu
Na odcinku Skrudki-Kurów już szacują rzeczoznawcy ALE BARDZO NIE RZETELNE są stronniczy i zamiast obejrzeć i wycenić to komentują. Dlaczego a po co, trzeba było nie siać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak jest za grunty po 16zł gdyż takie mają wytyczne i nie ważne czy uprawiane czy wieloletnie ugorowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie też było brak rzetelnej wyceny tylko szydercze naśmiewanie się ze powinnam się cieszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi dom o pow. 120M wycenili na 160tys. Z)odzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My z żoną nie narzekamy. Wycena poszła lepiej niż się spodziewaliśmy. Za naszą chałupkę i chlewik będzie na nową willę w doskonałej lokalizacji + za resztę BMW X5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Osinach pani rzeczoznawca z Poniatowej podczas wyceny powiedziała że mam pecha gdyż uprawiałem pole a teraz wezme tyle samo co sąsiad który nie uprawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty z żoną będziesz umiał się zachować w cywilizacji. Ni martwisz się że słomą z butów zaścielesz całe BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze nieroby i pijaki się cieszą a ciężko pracujący rolniki będą płakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRA ZMIANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabieru pole bedzie na wino a i Zdzichoi poswawio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor powinien sprawdzić informację zanim ją poda... Na odcinek pomiędzy Kołbielą a Garwolinem został już złożony wniosek o wydanie decyzji ZRID a nie jak błędnie podano cyt. "trwa kompletowanie dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku" jakie kompletowanie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...