Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marże deweloperów są olbrzymie. Nie dziwi fakt że ludzi nie stać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Marże deweloperów są olbrzymie. Nie dziwi fakt że ludzi nie stać.
Nie tyle nie stać, co z ostrożnośći,kacapy stoją u bram naszej ojczyzny,każdy więc trzyma na czarną godzinę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Demografia ma największe znaczenie - potencjalni nabywcy to osoby w wieku od 25 do 35 lat, których liczba stale maleje. Banki obecnie wykorzystują sytuację niskich stóp i proponują wysoką marżę, a coraz więcej ludzi jest świadomych i potrafi wyliczyć koszty kretytu. Od przyszłego roku roku wymagany wkład własny będzie wynosił 10%, potem 15% i 20% w 2017. Dodatkowo zaczynają się kredyty z początku programu Rodzina na Swoim co znacząco wpłynie na wysokość raty kredytu - niestety zwiększy to liczbę licytacji komorniczych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mniej ludzi kupuje tera dziury w ziemi tylko czekają do końca inwestycji albo ostatnich etapów - doświedczenia po kilku nieodpowiedzialnych deweloperach. Niektóre inwestycje są w kuriozalnych miejscach, jak np. bezpośrednio przy linii wysokiego napięcia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dodatkowo zaczynają się kredyty z początku programu Rodzina na Swoim co znacząco wpłynie na wysokość raty kredytu - niestety zwiększy to liczbę licytacji komorniczych.
  Tzn. kończy się okres w którym Państwo spłaca połowę odsetek.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W LUBLINIE MOŻNA SPRZEDAWAĆ MIESZKANIA NA OBRZEŻACH (JPII, FULMANA, DOŻYNKOWA, POLIGONOWA) SPOKOJNIE ZA 4000zł/m2 i BĘDZIE Z TEGO PRZYZWOITY ZYSK! (DZIAŁKI W CENTRUM SĄ ZDECYDOWANIE DROŻSZE I WPŁYWAJĄ NA WYŻSZĄ CENĘ MIESZKAŃ)   W LUBLINIE CENY ~4800zł/m2 SĄ JUŻ OD DAWNA NIE DO PRZYJĘCIA, ZE WZGLEDU NA: 1. KONIEC ŁATWYCH KREDYTÓW - OD PRZYSZŁEGO ROKU 10% WKŁADU WŁASNEGO 2. KONIEC KREDYTÓW WALUTOWYCH - KTÓRE PRZEKŁAMYWAŁY ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ZANIŻAJĄC RATĘ (A TERAZ 700tys. KREDYTÓW W CHF PO 2zł, TO: CENA MIESZKANIA SPADŁA, A WARTOŚĆ DO ODDANIA DO BANKÓW POTĘŻNIE WZROSŁA) 3. DEMOGRAFIA - MŁODYCH LUDZI JEST CORAZ MNIEJ, A WIELU OD RAZU EMIGRUJE - REKRUTACJA NA UCZELNIACH DRAMAT, A ZA ROK BĘDZIE JESZCZE GORZEJ, ZA NASTĘPNY JESZCZE GRZEJ ITD. W TEJ SYTUACJI NAWET KUPOWANIE MIESZKANIA NA WYNAJEM DLA STUDENTÓW NIE MA SENSU.   UWAŻAJCIE NA DEWELOPERKĘ I SPÓŁDZIELNIE, WIELU BĘDZIE KOMBINOWAĆ JAK np. WIKANA I RZEMIEŚLNIK-BIS. JESZCZE SIĘ WSZYSCY ŁUDZĄ I UPRAWIAJĄ ZMOWĘ CENOWĄ, WIERZĄC, ŻE TO TYLKO TRZEBA PRZECZEKAĆ, I NIEDŁUGO ZNOWU BĘDĄ SZŁY MIESZKANIA PO ZAWYŻONYCH CENACH JAK KIEDYŚ - ALE TO JUŻ DŁUGO NIE WRÓCI!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
odkąd pieprzone solidaruchy w latach 80 objęły rządy to zaczął się już kryzys i co roku gorzej,, bo się kończy już sprzedaż tego co z komuny wybudowano, także chyba w wuj on nigdy nie minie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Woj. lubelskie a Lublin to dwie zupełnie inne sprawy. Nic dziwnego, że się nie buduje w kraśnikach, krasnystawach, piaskach itp. W Lublinie buduje się sporo i mieszkania dość szybko schodzą
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: