Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bulwersujący film o Bronisławie Geremku (wideo)

Utworzony przez mark, 9 października 2008 r. o 01:06 Powrót do artykułu
to sie zydowi przydazylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nacjonalistyczna dzicz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem już na onecie. Tam sie roi od wypowiedzi na ten temat. Film też widziałem. Facet nie złamał prawa, zrobił niezłe zamieszanie. Kto wie gdzie sie mieści ta telewizja? Gdzie można kupić akcje tej tv?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiąc szczerze nie przepadam za człowiekiem, który na pierwszym miejscu stawiał EUROPĘ, na drugim Izrael a POLSKĘ miał w głębokim poważaniu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd Żyd i jeszcze raz Żyd. Tego tałatajstwa nie można z naszego kraju wyplenić. Adolf jaki był taki był - nie był przyjemniaczkiem, ale robote w Polsce wykonał dobrą. Żyd zawsze będzie Żydem nigdy nie będzie POLAKIEM. Nawet komuniśći wiedzieli o tym i te chwasty nasiali w naszej polityce. Większość się ukrywa pod innym nazwiskiem, ale mycke zawsze w kieszeni nosi. P.S. Nie lubie Ojca Dyrektora, ale w tej kwestii popieram człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sendecki nie jest narodowcem, i nigdy nim nie był choć sie podaje za neigo bo jest oplacany przez pewne środowiska w celu kompromitowania Ruchu Narodowego. Dostawał pieniadze od T.W. Nonparel i sie z tym nie krył. powtarzam jeszcze raz jako narodowiec w Lublina sendecki nie jest nacjonalistą jest zwyklą gnidą króra jest opłacana przez wrogów Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze z przyjemnością czytam komentarze prawdziwych Polaków - Katolików z tego Pierdziszewa. Zadupie polsko katolickie zawsze zadupiem zostanie i ciem niactwo ciemniactwem, zwłszcza z pokolenia JPII !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mrok_ napisał:
Żyd Żyd i jeszcze raz Żyd. Tego tałatajstwa nie można z naszego kraju wyplenić. Adolf jaki był taki był - nie był przyjemniaczkiem, ale robote w Polsce wykonał dobrą. Żyd zawsze będzie Żydem nigdy nie będzie POLAKIEM. Nawet komuniśći wiedzieli o tym i te chwasty nasiali w naszej polityce. Większość się ukrywa pod innym nazwiskiem, ale mycke zawsze w kieszeni nosi. P.S. Nie lubie Ojca Dyrektora, ale w tej kwestii popieram człowieka.
Uważam, że niezwłocznie powinna się tobą zająć prokuratura. Twoje, publicznie głoszone, poglądy znacznie przekraczają granice głupoty. To pochwała i propagowanie faszyzmu! Anonimowość jaką oferują fora internetowe nie powinna zwalniać od odpowiedzialności za słowo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafale, Geremek był europosłem demokratów.pl, a nie PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad ci kolesie sie urwali, do cyrku z nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator generalny RP niezwłocznie powinien się zająć odmową postępowania w sprawie prokuratury warszawskiej. Wypowiedź jej rzeczniczki, sugerująca, że rodzina może się skarżyć jest po prostu skandaliczna. Ciekawe, co by się działo, gdyby nakrecili taki sam filmik z sugerstią, że pójda wykopywac z grobu np. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Co by się wtedy działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rymaszewski napisał:
Prokurator generalny RP niezwłocznie powinien się zająć odmową postępowania w sprawie prokuratury warszawskiej. Wypowiedź jej rzeczniczki, sugerująca, że rodzina może się skarżyć jest po prostu skandaliczna. Ciekawe, co by się działo, gdyby nakrecili taki sam filmik z sugerstią, że pójda wykopywac z grobu np. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Co by się wtedy działo.
Rodzina Zmarłego ma prawo wytoczyć powództwo cywilne NIEZALEŻNIE od wszczętego z urzędu postępowania karnego. Nawoływanie do bezczeszczenia zwłok to przestępstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli rzeczniczka prokuratury twierdzi, że publiczne znieważanie pamięci bohatera RP i wybitnego jej polityka nie wyczerpuje kwalifikacji znieważania narodu, to najwyraźnie lokuje Bronisław geremka poza tym narodem lub też uwznaje, że jego dokonania dla tego narodu nie są tożsame z jego dobrem, ktore winno być prawem chronione. Dozylismy ciekawych czasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PREMIERZE TUSK: CZY WIESZ PAN O TYM SKANDALU? CZY DZIAŁANIA PAŃSKIEGO RESORTU SPRAWIDLIWOŚCI UMYWAJĄCEGO RĘCE UWAŻA PAN ZA... ZAGODNE Z PRAWEM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wp.pl oraz TVN24.pl powołując się na niniejszy artykuł z Dziennika Wschodniego, podają kłamliwą informację, że Bronisław Geremek był posłem Platformy Obywatelskiej. Oczywiście Eurposeł B.Geremek był posłem Partii Demokratycznej. Ale cóż to za różnica dla redaktorów w w/wym portali. Ocziwiście napisałem sprostowanie, no i oczywiście pan Moderator nie raczył opublikować mojego sprostowania. I wcale się nie dziwię. To plama dla przygotowujących materiał i osoby odpowiedzialne dobrze o tym wiedzą. Np.TVN24- po prostu wykasował ten artykuł ze swojego portalu, a Wirtualna Polska nie dopuściła do publikacji mojej uwagi o popełnionym merytorycznym błędzie Tak wyglądają niezależne media w III RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO TO BYŁ GEREMEK????? czyż nie był ŻYDEM??? hmmm uświadomcie mnie, że żydzi nie kierują się tylko swoim interesem. Przecież dbają tylko o swoją nację jednocześnie dobrze się maskując tak aby nie byli posądzeni o podwójną grę. Zresztą jak żydzi traktują Polaków i czy nawet po latach po holokauście podziękowali Polakom jak z narażeniem życia ukrywali ich podczas wojny.??? Oficjalnie nigdy sów dziękuję nie wypowiedzieli - to o czymś świadczy .............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hanna Krall: Panie profesorze, wydaje mi sie, ze pan niezbyt lubi Polaków! Bronisław Geremek: Niezbyt lubie? Takie określenie jest niezbyt ścisle! Ja ich po prostu nienawidzę. Tak nienawidzę, że nie wiem jak to wyrazić słowami. Hanna Krall: Ale przeciez pana i pana matke uratował własnie Polak! Bronisław Geremek: To prawda. Stefan Geremek ukrył nas oboje w Zawichoscie. Pózniej nawet, kiedy bylo juz jasne i pewne, ze mój ojciec Borys Lewartow - nauczyciel ze szkółki rabinackiej, zginał w getcie warszawskim, ozenił sie z moja matka. Niemniej jednak jak od dziecka musiałem ukrywac swoje pochodzenie i nie jeden raz bluzniłem przenajswietszemu, niech bedzie sławione imie jego po wieki wieków, ze stworzył mnie własnie Zydem! A zreszta, czytała chyba pani pamietniki Emanuela Gingelbluma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne kreatury, nieudacznicy i inne kanalie zawsze musza usprawiedliwiać swoje życiowe niepowodzenia kosztem szlachetnych i zaradnych ludzi. Tak tez jest i w tym wypadku. Nawet jeśli nie zgadzam się z Pana Geremka wizja dla Polski, czy Europy, nie mam prawa wyrażać się źle o człowieku i polityku na światową miarę. Szkoda mi tych zagubionych Matołów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzam za poprzednikiem, bo w tym jest sedno: PANIE PREMIERZE TUSK: CZY WIESZ PAN O TYM SKANDALU? CZY DZIAŁANIA PAŃSKIEGO RESORTU SPRAWIEDLIWOŚCI UMYWAJĄCEGO RĘCE UWAŻA PAN ZA... ZGODNE Z PRAWEM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja luzik. Po trzydziestce odkryłam, że to, iż jestem Polką wcale nie zmusza mnie do utożsamiania się z każdą kanalią w moim narodzie. Moje nerwy, gniew i wstyd tylko podbijają im ego. Nasze lekceważenie doprowadza ich do szału. Dlatego pozwólcie ludzie pozostać im tam skąd wyszli - w szambie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...