Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz da więcej na becikowe. Obniżył sobie pensję

Utworzony przez jack, 30 grudnia 2014 r. o 08:37 Powrót do artykułu
Niby to tylko kropla, ale czy kropla nie drąży skały? Józek od kilku lat startował na burmistrza i jak widać nie był to tylko skok na stanowisko i kasę. Może przykład dla innych? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w Ostrowie ludzie wezmą się do "ROBOTY" każda okazja jest dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Gruszczyk!! oby więcej tak myślących osób!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękna postawa, godna naśladowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super... w końcu jakieś zmiany, zresztą nie tylko jeżeli chodzi o becikowe. Niby niewielkie ale przynajmniej na korzyść mieszkańców a nie burmistrza!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to całe becikowe to kolejna ściema kolejnych rządów. Poszło na becikowe grube miliony złotych a nic nie dalo, jedynie na kilka pieluch. nie becikowe jest ważne ale program pomocy dla młodych małzęństw, choćby tanie kredyty na mieszkania gwarantowane przez państwo. Do dzieci i spraw łożkowych niech się państwo ani zaden burmistrz czy wójt nie wpieprza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak Teraz telewizja pokaże  burmistrza. Wierzycie w dobrą wolę? to zobaczycie na nastepny rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdziele ... nie może zarabiać rażąco więcej niż jego mieszkańcy ? wtf :D niech wyciągną 3 koła charując po 12h dziennie :> a on ponad 7 tysi to mało ? za nic nie robienie ... wszedłem w temat bo myślałem że obniżył i będzie zarabiał 2,300 teraz a on o tyle tylko obniżył :D porażka :> Fajnie, że chce dać rodzicom, ale co to jednorazowo 500zł :? dałby przez rok po 500 miesięcznie to wiele rodzin by odżyło jakoś:>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha no to faktycznie poszalał..szkoda że nikt nie wspomniał że obniżył także dietę radnym, żeby były pieniądze na tą niby politykę prorodzinną. Czy on naprawdę myśli że dla 500 zł ktoś zdecyduje się na dziecko ? Przecież to nawet na pieluchy nie wystarczy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby podwyższył to byście narzekali... Wam dogodzić! ważne,że coś robi dobrego i ma ku temu chęci. lepiej trochę niż nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz ? 2 tygodnie temu radni gminy Ostrów Lubelski wyszli z inicjatywą obniżenia diet z myślą o becikowym dla najbardziej potrzebujących... Jaki cel ma ten artykuł, tfu, ten zlepek zdań ? Pytanie do autora, bo brzmi jak 'artykuł sponsorowany'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obawiam się, że Burmistrz Ostrowa Lubelskiego zostanie okrzyczany, przez " kolegow" Burmistrzow, CZARNĄ OWCĄ ich środowiska.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ją uważam że to bardzo dobry pomysł u mnie w mieście jest też taki becik i uważam że każda zł jest ważna dla rodziców, wiadomo że potrzeby są wieksze. I nie wiem po co te komentarze ile by nie było to i tak mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysty populizm. Idea piękna, ale każdy pieniądz da się przejeść i oprócz krótkotrwałej wdzięczności nie pozostanie nic. Czy nie lepiej stworzyć za to chociażby jedno miejsce pracy dla młodej matki. Niestety nie byłby to temat dla prasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu ale liczy się gest władzy. Choć wiadomo że co dane to przejadane. Taka akcja nic nie zmieni ale pokazuje kierunek i jaki mogli by naśladować inni. Efekt demograficzny zerowy ale kierunek bardzo słuszny. ps. oczywiście mozna gadać że ważny jest system, podatki itp. ale taki wójt może zrobić to co zrobił i to jest słuszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej by było gdyby okres płatnego macierzyństwa trwał 2 lata,  zawsze dziecko  z matką takie maluśkie dzieciątko wymaga szczególnej opieki,  a nie matka biegiem do pracy, bo utrzymać rodzinę sam ojciec nie da rady, a dziecko na chybił trafił do żłobka jak nie stać rodziców na niańkę lub gdy nie wyrazi zgodę babcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem też za urlopem wychowawczym płatnym, mój wnuk ciągle choruje, rodzice oboje pracują, bo maja kredyty na mieszkanie i w naszej Polsce nie podoła jeden rodzic pracujący, i musza dziecko do żłobka, a tam wirusy,  przynosi to ze sobą, i choruje, ja nie mogę pomóc  w bawieniu bo mam chore nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz cisza we wszystkich gazetach typu Lubartowiak, lubartów24, Dziennik Wschodni etc. o tym jak pan burmistrz podniósł sobie pensję przedstawiając świadków na 25 lat pracy w gospodarstwie, pensja 800 zł w górę i nagroda jubileuszowa 12500 zł!!! ale o becikowym napisali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...