Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Lilla Stefanek-PONIATOWA

Utworzony przez PONIATWA, 14 lutego 2014 o 18:15
Burmistrz  Lilia  Stefanek  jak oceniamy  jej kadencję 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stefankowa  zadufana  w  sobie .
0
Dużo zrobiła   Pani  Buristrz  kolęduje   co  roku z Ks.KAN.Petrykiem .
0
Super Burmistrz wszyscy jej nam zazdroszcza.
0
Pewnie, że zazdroszczą. Jedyna, która miała odwagę postawić się pewnej partii niszczącej powiat i odbudowuje miasto i gminę. Mimo kłód rzucanych pod nogi jest coraz lepiej i niech tam sobie będzie zadufana w sobie czy otwarta na wszystkich dookoła, to odbudowuje i tego jej odmówić nie można.
0
Poseł Pawłowicz :  Lilli Strefanek, burmistrz Poniatowej. – Pani burmistrz jest w PO, partii która zwalcza kościół w Polsce. Dla mnie jest to sytuacja taka jak za komuny. Są w PZPR, potem idą do kościoła i głosują na komunę – dzieliła się refleksjami z mieszkańcami Poniatowej i namawiała ich, aby poszli do Stefanek i zapytali ją jak ona to godzi, że popiera Platformę i zamawia msze w kościele.    
0
Czego mogą nam zazdrościć nie zna się na prawie naruszyła kodeks wyboru dyrektora Podstawówki  Pan  Wyroslak  wygrał  sprawe  .Ani  wygląd  nie atrakcja  .No  chyba  że  zanjomości z  Palikotem Tuskiem Sawicko   mamy jej zazdrościć  ..................................    
0
Zniszczona jest polska gospodarka, skasowany polski przemysł, polska marka. Na gwałt sprzedają wszystko. Jeszcze gorszą rzeczą jest to co Tusk robi polskiemu kościołowi i rodzinie gender  to   są zasługi  Pani Burmistrz   Lilia  Stefanek wyborco  zapamiętaj  nazwisko  Stefanek  .    
0
Zniszczona jest polska gospodarka, skasowany polski przemysł, polska marka. Na gwałt sprzedają wszystko. Jeszcze gorszą rzeczą jest to co Tusk robi polskiemu kościołowi i rodzinie gender  to   są zasługi  Pani Burmistrz   Lilia  Stefanek wyborco  zapamiętaj  nazwisko  Stefanek  .
   Wydaje mi sie ze jestes ciemny i niedouczony.Mowisz slowami Pisu.Wszystko zniszczone, wszystko rozkradzione itd.bo pchaja sie do wladzy.Tylko ze to mali ludzie i tylko moga Polsce zaszkodzic.A ciebie kosciol ciemniaku wykorzystuje, ciagnie kase a ty sie boisz bo strasza cie pieklem. Do kogo ty sie modlisz do zyda/Chrystus byl zydem/.Co to jest religja?to twor  ktory tworzyli ludzie prze wieki.Duzo czytaj a zmienisz zdaje.Co do Tuska to najlepszy polityk jaki sie Polsce przytrafil w tym 25 leciu.Polska jest teraz krajem coraz ladniejszym i sie zmienia na korzysc.Jest i dla ciebie miska i nie chodzisz glodny mimo, ze ci sie pracowac nie chce aby latasz do kosciola. 
0
Czego mogą nam zazdrościć nie zna się na prawie naruszyła kodeks wyboru dyrektora Podstawówki  Pan  Wyroslak  wygrał  sprawe  .Ani  wygląd  nie atrakcja  .No  chyba  że  zanjomości z  Palikotem Tuskiem Sawicko   mamy jej zazdrościć  ..................................
  Zna sie na prawie a jak chcesz wyjasnienia to sie dowiedz co sie stalo i dlaczego.Nie jestes szczery i nie mowisz prawdy. U mnie wyglad nie ma znaczenia ,najwazniejsze zeby byla madra a jest.Jest przyslowie "nie to zloto co sie swieci".
0
  Zna sie na prawie a jak chcesz wyjasnienia to sie dowiedz co sie stalo i dlaczego.Nie jestes szczery i nie mowisz prawdy. U mnie wyglad nie ma znaczenia ,najwazniejsze zeby byla madra a jest.Jest przyslowie "nie to zloto co sie swieci".      Skoro mówi mi to nauczycielka podstawówki Pani  Iwona  to  raczej ma  wiedzie  na  ten  temat  .Stefankowa   ulice  zamiatać  a nie  rządzić  .
0
Kandydaci  Na Burmistrza  1/Lilia  Stefanek        PO 2/Krystina  Sołdek     PSL 3/Iwona  Karabela     Pis 4/ Krzysztof Brzezyński  SP  
0
Kandydaci  Na Burmistrza  1/Lilia  Stefanek        PO 2/Krystina  Sołdek     PSL 3/Iwona  Karabela     Pis 4/ Krzysztof Brzeziński  SP
to  Lidka   nie ma  szan.......................Bo  Brzeziński  ma na  nią   haki   ............
0
to  Lidka   nie ma  szan.......................Bo  Brzeziński  ma na  nią   haki   ............
  On sam na siebie ma haka.
0
  On sam na siebie ma haka.
0
Kandydaci  Na Burmistrza  1/Lilia  Stefanek        PO 2/Krystina  Sołdek     PSL 3/Iwona  Karabela     Pis 4/ Krzysztof Brzezyński  SP
Pani Burmistrz ma bardzo duże poparcie w gminie.Jest bardzo dobrym i odważnym gospodarzem.Mówi prawdę i nie owija w bawełnę .Ci co piszą na nią paszkwile to 1% mieszkańców, którzy sami na siebie nie mają pomysłu, tylko oczekują aby im dawać na talerzu .Do roboty i nie narzekać. Ty zrób rachunek sumienia co dla swojego społeczeństwa zrobiłeś i sam z sobą się rozlicz a potem oceniaj innych. DLA MNIE PANI BURMISTRZ JEST AUTORYTETEM.  TAK TRZYMAĆ PANI BURMISTRZ. Moja rodzina na Panią ponownie odda głos.   A co do kandydatów, to wyjaśniam: Pani Sołdek już raz startowała na burmistrza z mizernym skutkiem.  Pan Krzysio ma duże poparcie u siebie w Puławskiej Górze i tam będzie startował i na 100% wygra. A Pani Karabela no cóż lada chwila urodzi kolejnego dzidziusia i najwyżej zostanie szefową w naszym kole RADIA MARYJA lub T.TRWAM, a tatuś jej pomoże wygrać ten plebiscyt. 
0
Stefankowa   sie  nie    nadaje jest  butna  chamska baba  ;cała EDA   SPRZEDAŁA  POD STOŁEM   .  ..
0
Stefankowa   sie  nie    nadaje jest  butna  chamska baba  ;cała EDA   SPRZEDAŁA  POD STOŁEM   .  ..
  Co ty mowisz jak EDE sprzedawano to ona chodzila do szkoly. 
0
Stefankowa  zatrudniła cały  klan  swoich   osób  bez wykształcenia  taka  to boska  stefankowa  .stefankowa=palikot =tusk =sawicka  od  lodów
0
Stefankowa  jakie ma osiągnięcia  ze kopnęła  piłkę śmiechu warte  
0
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: