Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Lilla Stefanek-PONIATOWA

Utworzony przez PONIATWA, 14 lutego 2014 r. o 18:15
Burmistrz  Lilia  Stefanek  jak oceniamy  jej kadencję 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefankowa  zadufana  w  sobie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo zrobiła   Pani  Buristrz  kolęduje   co  roku z Ks.KAN.Petrykiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Burmistrz wszyscy jej nam zazdroszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że zazdroszczą. Jedyna, która miała odwagę postawić się pewnej partii niszczącej powiat i odbudowuje miasto i gminę. Mimo kłód rzucanych pod nogi jest coraz lepiej i niech tam sobie będzie zadufana w sobie czy otwarta na wszystkich dookoła, to odbudowuje i tego jej odmówić nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Pawłowicz :  Lilli Strefanek, burmistrz Poniatowej. – Pani burmistrz jest w PO, partii która zwalcza kościół w Polsce. Dla mnie jest to sytuacja taka jak za komuny. Są w PZPR, potem idą do kościoła i głosują na komunę – dzieliła się refleksjami z mieszkańcami Poniatowej i namawiała ich, aby poszli do Stefanek i zapytali ją jak ona to godzi, że popiera Platformę i zamawia msze w kościele.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego mogą nam zazdrościć nie zna się na prawie naruszyła kodeks wyboru dyrektora Podstawówki  Pan  Wyroslak  wygrał  sprawe  .Ani  wygląd  nie atrakcja  .No  chyba  że  zanjomości z  Palikotem Tuskiem Sawicko   mamy jej zazdrościć  ..................................    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczona jest polska gospodarka, skasowany polski przemysł, polska marka. Na gwałt sprzedają wszystko. Jeszcze gorszą rzeczą jest to co Tusk robi polskiemu kościołowi i rodzinie gender  to   są zasługi  Pani Burmistrz   Lilia  Stefanek wyborco  zapamiętaj  nazwisko  Stefanek  .    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczona jest polska gospodarka, skasowany polski przemysł, polska marka. Na gwałt sprzedają wszystko. Jeszcze gorszą rzeczą jest to co Tusk robi polskiemu kościołowi i rodzinie gender  to   są zasługi  Pani Burmistrz   Lilia  Stefanek wyborco  zapamiętaj  nazwisko  Stefanek  .
   Wydaje mi sie ze jestes ciemny i niedouczony.Mowisz slowami Pisu.Wszystko zniszczone, wszystko rozkradzione itd.bo pchaja sie do wladzy.Tylko ze to mali ludzie i tylko moga Polsce zaszkodzic.A ciebie kosciol ciemniaku wykorzystuje, ciagnie kase a ty sie boisz bo strasza cie pieklem. Do kogo ty sie modlisz do zyda/Chrystus byl zydem/.Co to jest religja?to twor  ktory tworzyli ludzie prze wieki.Duzo czytaj a zmienisz zdaje.Co do Tuska to najlepszy polityk jaki sie Polsce przytrafil w tym 25 leciu.Polska jest teraz krajem coraz ladniejszym i sie zmienia na korzysc.Jest i dla ciebie miska i nie chodzisz glodny mimo, ze ci sie pracowac nie chce aby latasz do kosciola. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego mogą nam zazdrościć nie zna się na prawie naruszyła kodeks wyboru dyrektora Podstawówki  Pan  Wyroslak  wygrał  sprawe  .Ani  wygląd  nie atrakcja  .No  chyba  że  zanjomości z  Palikotem Tuskiem Sawicko   mamy jej zazdrościć  ..................................
  Zna sie na prawie a jak chcesz wyjasnienia to sie dowiedz co sie stalo i dlaczego.Nie jestes szczery i nie mowisz prawdy. U mnie wyglad nie ma znaczenia ,najwazniejsze zeby byla madra a jest.Jest przyslowie "nie to zloto co sie swieci".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Zna sie na prawie a jak chcesz wyjasnienia to sie dowiedz co sie stalo i dlaczego.Nie jestes szczery i nie mowisz prawdy. U mnie wyglad nie ma znaczenia ,najwazniejsze zeby byla madra a jest.Jest przyslowie "nie to zloto co sie swieci".      Skoro mówi mi to nauczycielka podstawówki Pani  Iwona  to  raczej ma  wiedzie  na  ten  temat  .Stefankowa   ulice  zamiatać  a nie  rządzić  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydaci  Na Burmistrza  1/Lilia  Stefanek        PO 2/Krystina  Sołdek     PSL 3/Iwona  Karabela     Pis 4/ Krzysztof Brzezyński  SP  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydaci  Na Burmistrza  1/Lilia  Stefanek        PO 2/Krystina  Sołdek     PSL 3/Iwona  Karabela     Pis 4/ Krzysztof Brzeziński  SP
to  Lidka   nie ma  szan.......................Bo  Brzeziński  ma na  nią   haki   ............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to  Lidka   nie ma  szan.......................Bo  Brzeziński  ma na  nią   haki   ............
  On sam na siebie ma haka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to  Lidka   nie ma  szan.......................Bo  Brzeziński  ma na  nią   haki   ............
  On sam na siebie ma haka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydaci  Na Burmistrza  1/Lilia  Stefanek        PO 2/Krystina  Sołdek     PSL 3/Iwona  Karabela     Pis 4/ Krzysztof Brzezyński  SP
Pani Burmistrz ma bardzo duże poparcie w gminie.Jest bardzo dobrym i odważnym gospodarzem.Mówi prawdę i nie owija w bawełnę .Ci co piszą na nią paszkwile to 1% mieszkańców, którzy sami na siebie nie mają pomysłu, tylko oczekują aby im dawać na talerzu .Do roboty i nie narzekać. Ty zrób rachunek sumienia co dla swojego społeczeństwa zrobiłeś i sam z sobą się rozlicz a potem oceniaj innych. DLA MNIE PANI BURMISTRZ JEST AUTORYTETEM.  TAK TRZYMAĆ PANI BURMISTRZ. Moja rodzina na Panią ponownie odda głos.   A co do kandydatów, to wyjaśniam: Pani Sołdek już raz startowała na burmistrza z mizernym skutkiem.  Pan Krzysio ma duże poparcie u siebie w Puławskiej Górze i tam będzie startował i na 100% wygra. A Pani Karabela no cóż lada chwila urodzi kolejnego dzidziusia i najwyżej zostanie szefową w naszym kole RADIA MARYJA lub T.TRWAM, a tatuś jej pomoże wygrać ten plebiscyt. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefankowa   sie  nie    nadaje jest  butna  chamska baba  ;cała EDA   SPRZEDAŁA  POD STOŁEM   .  ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefankowa   sie  nie    nadaje jest  butna  chamska baba  ;cała EDA   SPRZEDAŁA  POD STOŁEM   .  ..
  Co ty mowisz jak EDE sprzedawano to ona chodzila do szkoly. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefankowa  zatrudniła cały  klan  swoich   osób  bez wykształcenia  taka  to boska  stefankowa  .stefankowa=palikot =tusk =sawicka  od  lodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefankowa  jakie ma osiągnięcia  ze kopnęła  piłkę śmiechu warte  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...