Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burze szaleją nad Lubelszczyzną

Utworzony przez spec, 25 czerwca 2009 o 14:32 Powrót do artykułu
LUDZIE!!!!!! kto pisze te bzdury!!!!!!!!!!!!!! fala nadciąga z ZACHODU nad rejon Lublina!!!!!!!!!!!!! chyba ze wschodu geograficzne matołki!!!!! rzetelność dziennikarska się kłania!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do Puław też nadchodzi ale od południowego wschodu
0
jakiś czas temu burza przeszła nad Biłgorajem
0
Myślałem, że Tomaszów Lubelski i Zamość są na wschodzie ale jeśli "Dziennik..." twierdzi, że na zachodzie to pewnie tak jest. Przecież to ludzie uczeni... inaczej
0
a wszystko można zobaczyć tu: http://www.pogodynka.pl/produkty/safir.gif czerwone najświeższe, kolory zmieniają się co 30 minut, dodajemy 2h do godziny podanej na górze.
0
gjkkkll
0
U mnie od 7godzin grzmi i z przerwami pada. Dawno nie pamietam takiej sytuacji
0
[Myślałem, że Tomaszów Lubelski i Zamość są na wschodzie ale jeśli "Dziennik..." twierdzi, że na zachodzie to pewnie tak jest. Przecież to ludzie uczeni... inaczej ] potrafisz czytać?? na wschodzie... regionu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: