Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Caritas i kuratorium promują młodych artystów

Utworzony przez tacowy, 13 maja 2010 o 23:03 Powrót do artykułu
Jednym słowem Caritas organizuje konkurs a koszty w całości ponosi kuratoriu.Przecież Caritas NIGDY nie rozlicza się z zebranych pieniędzy na konkretny cel.A powszechnie wiadomo,że ok.90% z zebranych pieniędzy przeznaczane są "na cele statutowe" a resztę czyli ochłapy - na konkretny cel
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TYLKO ABY BYŁY TO ARTYSTY KATOLICKIE
0
Jestem laureatką tego konkursu. Nagrodami jestem załamana, niby takie och, ach, obiecanki cacanki, a dostaliśmy taki szajs, ze głowa mała. Skoro już organizują konkurs na skalę wojewódzką, to niech i nagrody będą odpowiednie! A reszty prac na oczy nie zobaczymy, mimo, że są nasze. Na aukcji je sprzedadzą. Ale powiedzieć muszę, że oceniali chociaż obiektywnie. Moją, mimo, że z kościołem nie miała nic wspólnego, ba, dość hm... mroczna była, docenili.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: