Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zdecydowane TAK DLA BIEDRONKI! Centrum ogrodnicze  juz jest tzw. Jaworski tam jest wszystko czego dusza zapragnie a jak nie ma to Ci to sprowadza... bezsensowna by była taka inwestycja. A właściciele "budek" boją się bo teraz sprzedaja co chca po ile chca i nikt nie moze im naskoczyc. Na większych wsiach sa biedronki aż dziwne ze tu im sie jeszcze nie udało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pomyślałeś o tym, że biedronka to zagraniczna firma? Jak ma dobrze działać polska gospodarka jak za przeproszeniem takie barany nie myślą...straganiarze kupują od rolników na elizówce i rynek się napędza...a tak ? będziesz jadł o 10 gr tańsze pomidory z wielkich upraw...ale przez ich opryski i o 10 lat wcześniej umrzesz ;) idź głosować na tuska...banda poparańców ! z tego co mówią ważne osoby w gminie biedronki jeszcze nie będzie...ale to niestety kwestia czasu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczymy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za biedronką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plus dla biedronki i jeszcze przydałby się market budowlany np obi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze obi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na stronie "biedronki" są już ogłoszenia w sprawie pracy w miejscowości Niemce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy Biedronke! w czwartek otwarcie, a w przyszlym roku mają zbudować Lidl kolo Biedronki, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny wójt, taki niedoinformowany był przed wyborami... Może powinien teraz zrezygnować z II kadencji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. W końcu będzie można kupić w normalnej cenie owoce i warzywa a nie 2 razy drożej niż w np. w Lublinie na targu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwić się że sie sklepikarze boją byłem jakiś czas temu i za 2 ogórki i 2 pomidory zapłaciłem 10zł i były tak samo bez smaku jak te biedronki tylko 200% drożej więc BOEDRA BIEDRA BIEDRA mi się podoba :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami się wykończymy kupując w tych zagranicznych sklepach ale niektórzy nie potrafią zrozumieć że jest to niekorzystne dla wszystkich, konkurencja musi być ale czemu nie z polskich firm słabne jak polak cieszy się na biedronkę i ma satysfakcję jak zamykają rodzime sklepy szkoda tylko że nie pamięta kto w tym kraju płaci podatki a kto za granicą a później ludzie się dziwią że brakuje na służbę zdrowia czy na drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu cos się dzieje fajnie ze będzie biedronka hehe codziennie niskie ceny!!niech więcej powstanę takich centrum i jestem również za Lidlem najlepsze sklepy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musieli wszyscy domy pobudować dlatego takie ceny wysokie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...