Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chodel: Eksmisja z bloku do kontenera

Utworzony przez ja, 12 lipca 2010 r. o 07:43 Powrót do artykułu
Proponuję aby stary SB-ek J. Majewski(wójt) wziął gnata i jak za czasów milicji postrzelał (tak jak to robił do rodzonego brata) do wszystkich zbędnych mu mieszkańców gm.CHODEL.Będzie wtedy dumny z siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
Proponuję aby stary SB-ek J. Majewski(wójt) wziął gnata i jak za czasów milicji postrzelał (tak jak to robił do rodzonego brata) do wszystkich zbędnych mu mieszkańców gm.CHODEL.Będzie wtedy dumny z siebie.
Strzelał, to fakt i za to wyleciał z milicji a nie za to jak mówi, że zakładał "slolidarność" milicjantów ale strzelał do szwagra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy zlikwidowane szkoły podstawowe w gminie Chodel stoją częściowo puste i niszczeją choć miały być zagospodarowane i przynosić gminie korzyści. Tak twierdził majewski w czasie ich likwidacji. I co? i nic. Wierutne kłamstwo. Mieszkanie p. Sochajów zostało wykupione a ponieważ Sochajowie się nie wyprowadzali gmina płaciła Tym co lokal kupili czynsz i to przec parę lat i były na to środki. Natomiast na remont kina i jednej ściany budynku urzędu kasy nie ma. Kasy nie ma i nie będzie na budowę drogi z Grąd do Kolonii Borów a też obiecywał Panu Panie sołtysie Grąd. Następne kłamsrtwo. Likwidacja bezrobocia to następna kiełbasa wyborcza choć wcale nie jest zadaniem gminy ale głupiemu naradowi można wmówić wszystko. Ile zakładów pracy powstało na terenie gminy za przyczyną majewskieg? Jadąc nad zalew zobaczyłam chodnik na ul. Leśnej od stronie północnej wykonany nie od skrzyżowania tylko od trzeciej czy czwartej posesji i tylko do posesji swatowej. Przecież to paranoja. Są w tej gminie jacyś radni, ktorzy biorą pewnie diety z podatków też moich? A czy myślą decydując o środkach na dany cel? A "dworzec" autobusowo-busowy w centrum? Nie ma. I znów tylko słowa, słowa, słowa bez pokrycia. Piastując tak odpowiedzialne stanowisko trzeba słowa ważyć. Aha, jeszcze jedno. Będąc właśnie nad tym piękny zalewem z przerażeniem patrzyłam na porządek tam panujący. Brak jakiegokolwiek kontenera na śmieci czy Toi - Toiki, tylko brud i smród a z tego co mi powiedziano, to sam zalew jest własnością gminy. Panie i Panowie radni, przejdżcie się nad ten zalew i popatrzcie a szczególnie ci z Chodla, czy tak wyglądają wasze prywatne obejścia? Czy nadal za bezczynność władz gminy ja mam się wstydzic, tylko,że wstyd w tym przypadku to mała powiedziane. Taki bajzel zwdzięczamy wójtowi, którego ktoś wybrał i który zrabia ciężkie pieniądze, które pochodzą też z naszych podatków. Co robi komisja rady odpowiedzialna za taki stan rzeczy. Ludzie jesteście skompromitowani i kompromitujecie też moją gminę na cały kraj, bo różni tu ludzie przyjeżdżaja. Nie nadajecie się do decydowania o teraźniejszości i przyszłości tej gminy. Wracajcie do swoich obejść bo z tego widać, że tam jest wasze miejsce. A wysypisko śmieci obok cmentarza jak było tak jest nadal. Trzymaj się proboszcz. Nie pozdrawia ani wójta ani proboszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj to chyba Ty nie znasz tych osób, a się wypowiadasz. A może zostałeś lub zostałaś zatrudniona przez pana wójta na ciepłej posadce po znajomości jak większość pracowników gminy? To porządni i uczciwi ludzie. Wychowali 5 dzieci i zawsze bezinteresownie pomogli jak tylko ktoś ich poprosił. Może gdyby byli mniej uczciwi to teraz nie musieli by się bać, że pójdą mieszkać do kontenera. Człowieku y chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś. Ja chyba wstydziłbym się mieć takiego ojca-krętacza, co o dach nad głową dla rodziny nie potrafi zadbać, tylko kręci interesy i pakuje swoją rodzinę w kłopoty, to nie jest wzór do naśladowania. Wójt dobrze robi, narzekali, wydziwiali to niech spieprz..... do kontenera. Ludzie wcale ich nie żałujcie, sami sobie zgotowali taki los, niech teraz mieszkają tam gdzie im chcą dać, a nie jeszcze wymyślają. racją jest to i prawda, ze córka ma duży dom nowo pobudowany i mogłaby przygarnąć swoich rodziców, ale.... pewnie nie chce mieć na głowie tego darmozjada, i wcale sie jej nie dziwie, niech więc idzie mieszkać tam gdzie mu daja i nie wybrzydza!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO MÓWI MÓJ KOLEGA - "PAŃSTWO SOCHAJOWIE NIE ZNAJĄ SIĘ NA NOWOCZESNYM BUDOWNICTWIE"..."ŻEROMSKI MIAŁ SZKLANE DOMY, POTEM BYŁY MUROWANE A TERAZ BLASZANE:)" GMINA CHCE DLA NICH DOBRZE - A POWINNA ICH NA ULICE WY.... JAK IM NIE PASUJE TO NIECH SOBIE SAMI O LEPSZE LOKUM ZADBAJĄ!!!! CO DO INTERNATU W CHODLU - POPRZEDNI WÓJT DAŁ INTERNAT ZA DARMO!!!!! PO PRZYJACIELSKU POWIATOWI OPOLSKIEMU, TJ. ZENONOWI R. - WÓJT MAJEWSKI CHCIAŁ OBIEKT ODZYSKAĆ, POPROSIŁ O ZWROT - ZENON INTERNAT ZWRÓCIŁ ALE ZA PIENIĄDZE!!!! DUŻE PIENIADZE!!! CHLEBICKI ODDAŁ ZA DARMO WŁASNOŚĆ GMINY CHODEL - A WÓJT MAJEWSKI MUSIAŁ ZA ZWROT WŁASNOĆI GMINY ZAPŁACIĆ!!!! - ZAPŁACIŁ BO CHCIAŁ ŻEBY GMINA MIAŁA DO DYSPOZYCJI CHOCIAŻ JEDNĄ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W CENTRUM CHODLA. NA DZIAŁCE TEJ MIAŁ STANĄĆ NOWY BUDYNEK GOK - ARCHITEKCI ZNALEŹLI JEDNAK LEPSZĄ LOKALIZACJĘ, PRZY UL. STRAŻACKIEJ. W INTERNACIE NIC SIĘ NIE ROBI - BO STAN RUDERY NA TO NIE POZWALA - ALE CO WAŻNE DZIAŁKA W RAZIE POTRZEBY JEST DO DYSPOZYCJI GMINY!!!!! SZKOŁA W SIEWALCE ODDANA ZOSTAŁA ZA ZGODĄ RADY W DZIERŻAWĘ - DZIERŻAWCY - ZESPÓŁ LEKARZY - MAJĄ URUCHOMIĆ TAM GABINET. - NO ALE PRZECIEŻ ZDANIEM PRZECIWNIKÓW WÓJTA MAJEWSKIEGO - W GMINIE NIC SIĘ NIE ROBI..... TYLKO CO ONI SAMI ZROBILI - POZA ODDAWANIEM ZA DARMO ALBO ZA PARĘ GROSZY - WŁASNOŚCI GMINNEJ????? TO PYTANIĘ KIERUJĘ DO BYŁEJ KIEROWNIK GOK I BYŁEGO WÓJTA?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPOMNIAŁAM JESZCZE ZALEW!!!! TEREN NAD ZALEWEM JEST WŁASNOŚCIĄ WSPÓLNOTY GRUNTOWEJ CHODEL!!!! - GMINA NIE MA ŻADNYCH PRAW DO GRUNTU - TYM SAMYM NIE MOŻE ZAGOSPODAROWAĆ NIE SWOJEJ WŁASNOŚCI!!!!! WÓŁASNOŚCIĄ GMINY JEST TYLKO I WYLĄCZNIE LUSTRO WODY (STAW).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MÓWILIM ŻE CZODEL TO MIASTO SEKSU I BIZNESU ATU JESZCZE NIEDORAJDÓW I TĘPAKOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHODEL MIASTO SEKSU I BIZNESU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodel napisał:
JAK TO MÓWI MÓJ KOLEGA - "PAŃSTWO SOCHAJOWIE NIE ZNAJĄ SIĘ NA NOWOCZESNYM BUDOWNICTWIE"..."ŻEROMSKI MIAŁ SZKLANE DOMY, POTEM BYŁY MUROWANE A TERAZ BLASZANE:)" GMINA CHCE DLA NICH DOBRZE - A POWINNA ICH NA ULICE WY.... JAK IM NIE PASUJE TO NIECH SOBIE SAMI O LEPSZE LOKUM ZADBAJĄ!!!! CO DO INTERNATU W CHODLU - POPRZEDNI WÓJT DAŁ INTERNAT ZA DARMO!!!!! PO PRZYJACIELSKU POWIATOWI OPOLSKIEMU, TJ. ZENONOWI R. - WÓJT MAJEWSKI CHCIAŁ OBIEKT ODZYSKAĆ, POPROSIŁ O ZWROT - ZENON INTERNAT ZWRÓCIŁ ALE ZA PIENIĄDZE!!!! DUŻE PIENIADZE!!! CHLEBICKI ODDAŁ ZA DARMO WŁASNOŚĆ GMINY CHODEL - A WÓJT MAJEWSKI MUSIAŁ ZA ZWROT WŁASNOĆI GMINY ZAPŁACIĆ!!!! - ZAPŁACIŁ BO CHCIAŁ ŻEBY GMINA MIAŁA DO DYSPOZYCJI CHOCIAŻ JEDNĄ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W CENTRUM CHODLA. NA DZIAŁCE TEJ MIAŁ STANĄĆ NOWY BUDYNEK GOK - ARCHITEKCI ZNALEŹLI JEDNAK LEPSZĄ LOKALIZACJĘ, PRZY UL. STRAŻACKIEJ. W INTERNACIE NIC SIĘ NIE ROBI - BO STAN RUDERY NA TO NIE POZWALA - ALE CO WAŻNE DZIAŁKA W RAZIE POTRZEBY JEST DO DYSPOZYCJI GMINY!!!!! SZKOŁA W SIEWALCE ODDANA ZOSTAŁA ZA ZGODĄ RADY W DZIERŻAWĘ - DZIERŻAWCY - ZESPÓŁ LEKARZY - MAJĄ URUCHOMIĆ TAM GABINET. - NO ALE PRZECIEŻ ZDANIEM PRZECIWNIKÓW WÓJTA MAJEWSKIEGO - W GMINIE NIC SIĘ NIE ROBI..... TYLKO CO ONI SAMI ZROBILI - POZA ODDAWANIEM ZA DARMO ALBO ZA PARĘ GROSZY - WŁASNOŚCI GMINNEJ????? TO PYTANIĘ KIERUJĘ DO BYŁEJ KIEROWNIK GOK I BYŁEGO WÓJTA?????
Rozumiem, jesteś z Chodla więc jesteś głąb/nie dotyczy wszystkich/ a włączony Caps Lock jest tego potwierdzeniem. Jestem z daleka od polityki i nie chcę nikogo bronić bo tu nie ma co bronić gdyż prawda sama się broni ale nóż się otwiera jak się czyta takie teksty. Budynek internatu z działką w chwili powstania powiatów w 1998 r. był częścią składową chodelskiej szkoły średniej i z mocy prawa tak jak i ośrodek zdrowia stał się własnością Powiatu Opolskiego z mocy prawa idioto, kapujesz, a to że starostą wtedy był, jest i będzie Pan Rodzik to się tylko ciesz. Popatrz na wygląd obecnego liceum, ośrodka zdrowia i popatrz też na budynek byłego internatu, kina, siedziby gospodarki komunalnej i płd-wsch. ściany budynku urzędu gminy, jeśli widzisz różnice masz szansę dorównać większości społeczeństwa. Nie mam zamiaru się z tobą licytować ale proszę cię, jeśli rozumiesz to słowo, o rzetelny osąd wójtów. Poprzednik był dobrym gospodarzem, obecny jest politykiem z bożej łaski, który stanowisko i budżet gminy wykorzystuje do osiągnięcia własnych celów, nie koniecznie najważniejszych dla ogółu. Wiesz ile miejscowości w roku 1990 miało wodociąg, ilu mieszkańców miało telefon, ilu mieszkańców miało gazociąg, ile budynków szkolnych miało kotłownie egologiczne, jak wyglądała sala gimnastyczna przy szkole podstawowej w Chodlu i za jakie pieniądze została wybudowana, w jaki sposób pawolon handlowy GS-u stał się własnościa gminy i w jaki sposób stał się siedzibą gimnazjum, jak powstała oczyszczalnia ścieków i pierwsze przyłącza kanalizacyjne? Myślę, że w przypadku gdy jesteś dorosłym człowiekiem brakuje ci kompletnie wiedzy na temat najnowszej historii gminy a jeśli jesteś młodym człowiekiem i bez chęci jej poznania " u źródeł" to mi cię jedynie żal człowieku. Byłem blisko powyższego i jest to pewnik. Po ośmiu latach "rzadow" obecnego wójta i rady napewno masz "nowoczesny" kibel koło cmentarza/myślę, że też potrzebny/ kilka wyasfaltowanych ulicze i kilka ścieżek w Ratoszynie i Granicach, 50 mb w kierunku Przytyk, za księży wykonane chodniki na cmentarzach w Ratoszynie i Chodlu, w ramach oszczędności wygaszone oświetlenie uliczne na terenie gminy i co jeszcze, aha nadzieję na lepszą przyszłośc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskusja merytorycznie zeszła z tematu właściwego na osądy wójta, wróćmy do sprawy Sochajów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EMIL napisał:
CHODEL MIASTO SEKSU I BIZNESU
Chode miastem a ja biskupem. Wyłącz Caps Locka ćwierćinteligencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie wójt zajął się tymi Sochajami A gdzie stoi ten kontener??? Mieszkam w Chodlu i nic nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeeeee napisał:
Wreszcie wójt zajął się tymi Sochajami A gdzie stoi ten kontener??? Mieszkam w Chodlu i nic nie wiem
kontener został postawiony po lewej stronie trasy prowadzącej w kierunku Poniatowej, na przeciw lasku koło stacji benzynowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wreszcie ktos zrobi z nimi porzadek, szkoda że willi sobie nie zazycza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Brawa te będą się należały Regionalnej Izbie Obrachunkowej jak sprawdzi wydatki w gminie. Budynek Szkoły Podstawowej w Siewalce stoi pusty. w Osinach również. Budynek b. internatu w Chodlu stoi pusty. Te lokale wg wójta Majewskiego miały być przykładem gospodarności "po milicyjnemu". Lokale niszczeją tymczasem a ten gospodarski milicjant kupuje kontener, planuje dalsze zakupy. Przecież to niegospodarnośc w biały dzień. Szkoda, że Maryjanna z Kolonii Borów nie jest w Komisji Rewizyjnej gminy, oj przepraszam, Marianna już nie jest radną gdyż za jej poprzednią działalnośc w radzie ludziska ją przechwalili i nie wybrali na następną kadencję. Tak mi cię szkoda "moja" tania Maryjanno, tak mi cię szkoda.
Hy??? czym mądrym teraz strzelisz??? Kontrola RIO jest w każdej gminie co 4 lata! Oczywiscie w Chodlu też była - tak w roku 2006 jak i ... 2010. I co???? a no nic!!!! - wszystko OK, żadnych afer, błędów finansowych, braku gospodarnosci, nadużycia, przekrętów itd. Czym teraz postraszysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...