Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jechałem tamtędy o godzinie 7.25 i na miejscu była już policja więc wypadek był około godziny 7. Po drugie korki się robiły nie dlatego że droga była zablokowana bo jak widać nawet na zdjęciach w tym miejscu są 2 pasy z czego jeden był zupełnie przejezdny, tylko jak wiadomo każdy chciał sobie popatrzeć co się stało i zwalniał. Eh ta nasza mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego złoma mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wypadek to był już po 6! tak koło 6:15 ;> ; a nie o 7!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jednego złoma mniej.
To był podobno nieoznakowany radiwóz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych godzinach to istny wyścig szczurów,aby szybciej, aby wyprzedzić choć jeden samochód i co?, potem trzeba kombinować i mówić że ktoś drogę zajechał. A wystarczy wyjechać 15 minut wcześniej i bezpiecznie do pracy dojechać. Pamiętajmy że idą święta, i nie o takie prezenty chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jechałem przed szóstą i już stał dupą w skarpie a obok niego 2 czy 3 gości. wg mnie nie ogarnęli mocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa źródło... Na forum są głosy, że ok. 6 był ten wypadek, ja przejeżdżałem o 7.00 i ten samochód już tam stał i była policja. I korku żadnego nie było, bo to w końcu się stało już na odcinku dwupasmówki, pod górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno to było przed 6tą. Moc bmw ich przerosła. Ale jak przejeżdżałem to stali obok i nie wyglądali na wymagających hospitalizacji....może jeszcze byli w szoku. Dziwne ,że tyle trwało usunięcie pojazdu. Choć z drugiej strony ,jeśli zeznali ,że "ktoś" im zajechał drogę to zapewne tyle to musi trwać. Uważam ,że kręcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakich numerach ta beemka,wie ktoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód stał już od 5.30h rano ! Wszyscy busiarze o tym mówili przez CB !!! A mundra policja zablokowała trasę ok 7.30 , gdy najwięcej osób jedzie do pracy i do szkoły. Więc boczne objazdy momentalnie zaczęły się korkować ! Ludzie niech ta policja weźmie się do pracy a nie jęczy ,że ma za mało przywilejów pracowniczych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jechałam po 8 i był korek..... podsumowując komentarze, pojawiał się i znikał......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno nikt im nie zajechał drogi... znając życie to jechali cwaniaczki co sobie pocinali dobrze a teraz szukają jeleni;/// co drugi wypadek to BMW... ;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...