Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Club Nokaut Trawniki Skandaliczna Postronność Ochrony

Utworzony przez Lukas, 8 listopada 2009 r. o 22:04
można gdzieś to obejrzeć na necie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kino.pecetowiec.pl/video/8036/Czekaj%C4%85c-na-sobot%C4%99-2010-PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cnacnel napisał:
A ty co ku***? Pewnie obciągasz facetom za 2 zł i nie chcesz mieć konkurencji.
Zważaj sobie na słowa dziecinko !! I uważaj to co piszesz do mnie bo możesz tego pożałować jeżeli wiesz to to jest forum i każdy ma prawo do wypowiedzenia się !!!! A może Ty robisz lody za 2 zł bo ja akurat mam dobrą pracę i nie narzekam na brak kasy. Lamusie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama Amelki to nie tancerka, to prawie prostytutka. Dotyka ja na każdej imprezie masę brudny łap. To pokazano w filmie, a ciekawe co robi jeszcze poza nim . Sama sobie winna, trzeba było więcej ćpać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyświetl postUżytkownik cnacnel dnia 25 październik 2010 - 00:01 napisał A ty co ku***? Pewnie obciągasz facetom za 2 zł i nie chcesz mieć konkurencji. Zważaj sobie na słowa dziecinko !! I uważaj to co piszesz do mnie bo możesz tego pożałować jeżeli wiesz to to jest forum i każdy ma prawo do wypowiedzenia się !!!! A może Ty robisz lody za 2 zł bo ja akurat mam dobrą pracę i nie narzekam na brak kasy. Lamusie !!! nie strasz, nie strasz... bo i tak sie zes#rasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka szkoda, że zamknęli ten lokal, dzisiaj tez obejrzałem ten dokument HBO i chciałem się wybrać do tego lokalu trochę poruchać miejscowe dziewoje. Najlepsza była ta blond "tancerka" z dużymi cyckami, której kolesie wkładali paluchy w dupę i pizdę. Brakuje takich lokali gdzie można takie rzeczy robić bo w większości niestety jest zakaz dotykania tancerek. Dajcie jakieś namiary na takie dancebudy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIESNIACTWO I TYLE PODJECHAC LEPSZA FURA I WSZYSTKIE LASKI W NIEJ SIEDZE HE HE HE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama Amelki to po prostu pospolita dziwka, jak można tak się zachowywac jeśli się ma dziecko, co za szmata!! Chodziłam na różne imprezy i też na wioski jak np do Areny k. Torunia czy do Konecka ale nigdy nie widziałam takich kurew na scenie żeby im palce wkładac przecież to obrzydliwe, ohydne!!! Jak można się tak poniżac, nie szanowac siebie... Ja też mieszkam na wsi, chodziłam na imprezy ale nigdy nie cpałam ani się nie puszczałam. Ci ludzie z tej wsi jeszcze mają szanse się wykształcic,przydało by się poprawic nie którym język, jak ktoś bardzo czegoś chce to to osiągnie. Ogólnie ten dokument jest na 5. Polska młodzież powinna to obejrzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam tę rodzinę z Koloni Trawniki,mimo słabej sytuacji finansowej widać u nich wielkie zżycie i wzajemny szacunek. Mam nadzieję ,że jakoś sobie radzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekając na sobotę - w google wpiszcie i sciagnijcie/obejrzcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha zabita dechami w której panuje ciemnogród jak sku***syn. Po oglądnięciu tego dokumentu doszedłem do wniosku że tacy ludzie nie mają szans na lepsze życie bo są ograniczeni, mają lęk do tego aby coś ze sobą zrobić kupić bilet w jedną strone poprostu i wyjechac z takiej dziury,caly czas myślą że ktoś da im prace w takim pipizdówku... Niestety kto nie ryzykuje ten nic nie uzyska i tutaj macie dowód że to powiedzenie jest prawdziwe. Troche mi szkoda tej rodziny ale te dzieci są dorosłe już i jeśli nie były by takie tępe i zacofane to do pracy by wyjechały już dawno w delegacje czy gdzieś... No ale niestety za ciemnote się płaci. Co do tej dziewczyny z tym dzieckiem to szkoda komentarza, zwykła kurewka nie mająca w głowie NIC, No ale jeśli się spełnia zawodowo to niech robi to co robi... Swoją drogą nie wiedziałem że ktoś może się spełniać tym żę daje sobie wkłądać palce w pizde i świecić gołą dupą przed dwustoma napalonymi frajerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosnie dokumentu "czekając na sobote" Niby bida az piszczy ludzie nazekaja ze nie ma co do gardła włożyc ale na zgrzewke piwa czy na jakąś "lolitke"/"muzgojeba" kasa jest ... Wydaje mi sie ze ewidentnie cos tu jest nie halo ? Osobiscie jesli miał bym wybierac miedzy warszawskim klubem a klubem typu nokaut na jakims zadupiu wybrał bym warszawe ... dla czego ? sprawa jest prosta Przedewszystkim ze wzgledu na kulture ... tam nie ma a przynajmniej sie nie spotkałem z "TĘPĄ OCHRONĄ" jaką spotykałem na wiejskich przytupówach z tego stylu. Co mam na mysli mówiac tępa ... Określając ich tak mam na mysli deb***i ktorzy mysla ze sa bog wie kim i bog wie co im wolno... Oczywiscie nie tylko do ochrony mam jakieś ale ... Na wiejskich przytupówach zawsze znajdzie się jakaś zgraja wieśniaków pochadzacych z danej lub okolicznej wsi ktorzy bede chcieli pokazac swoim kolegom z innego zadupia kto tu rzadzi ... Masakra :/ krotko mowiac wiejski balet = za zwyczaj "sztachet-party" Kolejna rzecza jaka mnie ruszyla byly tamtejsze "striptease'rki" jeśli wogole mozna je tak nazwac nie uzywajac gorszego określenia ... To w jaki sposób sie sprzedawały bylo zajebiscie niesmaczne i nie chigieniczne :/ ... 100 wiesniaków kazdy po 1kg syfu pod paznokciami i kazdy po koleji wklada te paluchy w vagine Pani od "tanca erotycznego" nie no boomba lepszej imprezy sobie nie mozna wyobrazic ... Moja wypowiedz nie ma na celu obrazenia osob mieszkajachych na tego typu wsiach ... Używając okreslenia "wiesniaki" mam na myśli osoby którym odbija palma na dyskotekach po alkoholu i dopuszczaja sie bojek lub jakichs innych durnych krzywych akcji odbiegajacych od normy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYlko jedna rzecz w dokumencie mnie zaszokowala , a byly to te tancerki . Nigdy w zyciu nie widzialem zeby na jakiejs imprezie cos sie takiego dzialo. A co do zycia na wsi , to moge powiedziec to i owo poniewaz wychowalem sie w miescie ale w wieku 16 przeprowadzilem sie na bardzo krotki okres na wioske . Spedzilem tam jakies 3 miesiace . Byl to jeden z wielu postkomunistycznych PGR ow. Naszczescie w okolicy prace zatrudnienie dawal rolnik ktory posiadal bardzo sporo ziemi. REszta mieszkancow dojezdzala do najblizszego miasta w ktorym sie wychowalem. Tak wiec z doswiadczenia moge powiedziec ze dwa najwazniejsze osrodki kulturalne w wiosce to przystanek PKS i sklep. Modziez na wioskach rozmawia prawie tylko o piciu i bojkach. Picie alkoholu z kims , to dodatkowa szansa na dostanie w pysk, w jedej sekundzie rozmawiasz z czlowiekiem a w drugiej juz cos mu sie nie spodoba i becki. Sobotnia impreza to oczywiscie wydazenie tygodnia. Laski robia sie mokre jak pod samochodem przyczepisz se dwie niebieskie swietlowki. A co do dokumentu : Jedyna "ogarnieta " osoba wydaje sie byc ten mlody chlopak, syn nauczycielki. Moim zdaniem powienien jak najszybciej stamtad sie wyniesc. Wydaje sie sympatyczny , a jak sam powiedzial w promieniu kilku kilometrow nie znajdzie dobrego materialu na zone. Co do samotnej matki, niestety wydaje mi sie ze jest to osoba z bardzo niskim poczuciem wlasnej wartosci, ktora zawdziecza chyba tylko sobie. Nie wierze ze kiedykolwiek znajdzie sobie "normalnego faceta". Musimy to przyznac ze kazdy normalny facet chce zeby jego kobieta byla "czysta" , niewinna . Tylko jakis desperat ale idiota wezmie matke z dzieckiem, ktora daje sobie wpychac kazdemu palce w c...e. Co do wielodzietnej rodziny, to klasyczny przyklad ludzie z malych wiosek bez perspektyw i chyba wlasnych ambicji. Kochaja sie chyba i dbaja o siebie a to najwazniejsze. Eryko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.joemonster.org/filmy/29821/Czekajac_na_sobote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam do przytkowic ;] nie wiem czy ktoś może powiedzieć coś złego o energy 2000 ja jestem tam conajmniej 2-3 razy w miesiacu:D to jest impreza a nie takie wiejskie gówno jak to w trawnikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aszzzzzz szkodaaaa chciałem tam sie przeprowadzić :Dbym miał zajebista impreze pod nosem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Trawnik do Lublina jest ok. 32km, a oni nie mają pracy? Lenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebista laska ta młoda mama Amelki, wielkie ukłony dla niej, nikt tak jak ona tańczyć niepotrafi a ci którzy o niej psioczą to po prostu zazdrośni są o nią i wkurw.... że nigdy nie będą jej mieć, szkoda mi wielodzietnej rodziny ale wierzę są dadzą radę bo są całkiem normalnymi ludźmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z was popaprańcy xD nie no wsioki jakich malo, nie maja co robic to czekaja na sobote na impre i tak w kolko dawajcie do miasta tam sa imprezy codziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...