Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Club Nokaut Trawniki Skandaliczna Postronność Ochrony

Utworzony przez Lukas, 8 listopada 2009 r. o 22:04
ludzie, wypowiadacie się jak jakieś miastowe szychy. "popizdówka" panie Rastafari? 100 m od nich mieszkają ludzie, którzy potrafili sobie zaplanować życie. Są wykształceni i mają robotę w tej "dziurze". A tych ludzi kto miał nauczyć życia? Nie oszukujmy się: nie ma kasy nie ma nauki, nie ma nauki nie ma roboty, nie ma roboty jest patologia. Ktos mógłby się zaiteresować tymi ludźmi, a nie zbierać kasę za pokazanie w telewizji jakichś wyolbrzymionych historii, że wszyscy ludzie na wsi to bezmózgi, pijaki i dziecioroby. Takiś mądry jeden z drugim? Taki porządny i ułożony? I pewnie alkoholu nigdy w ustach nie miałeś/aś? Zamiast rzucać tekstami typu "żal mi ciebie" albo "dajesz dupy za 2 zł" to do roboty byś się wziął. A co do klubu to został zamknięty nie bez powodu. Tak jak mówicie: burdel na kółkach, orgie i ćpanie. A ta rodzina sama sobie nie pomoże jak ktoś się nimi nie zajmie. Mają takie myślenie, bo tak sie wychowali. I wszysctkie cwaniaki z tego forum jakby mieli taie warunki do rozwoju (albo ich brak) to nie byliby tacy mocni w gębie. Prawdobodobnie skończyliby tak samo. I troche elementarnej kultury na forum, bo się gadać odechciewa. Proszę bardzo, to jest ta chwila kiedy można mi nawrzucać że jestem taka i taka. Powiedziałam co myśle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apap napisał:
ludzie, wypowiadacie się jak jakieś miastowe szychy. "popizdówka" panie Rastafari? 100 m od nich mieszkają ludzie, którzy potrafili sobie zaplanować życie. Są wykształceni i mają robotę w tej "dziurze". A tych ludzi kto miał nauczyć życia? Nie oszukujmy się: nie ma kasy nie ma nauki, nie ma nauki nie ma roboty, nie ma roboty jest patologia. Ktos mógłby się zaiteresować tymi ludźmi, a nie zbierać kasę za pokazanie w telewizji jakichś wyolbrzymionych historii, że wszyscy ludzie na wsi to bezmózgi, pijaki i dziecioroby. Takiś mądry jeden z drugim? Taki porządny i ułożony? I pewnie alkoholu nigdy w ustach nie miałeś/aś? Zamiast rzucać tekstami typu "żal mi ciebie" albo "dajesz dupy za 2 zł" to do roboty byś się wziął. A co do klubu to został zamknięty nie bez powodu. Tak jak mówicie: burdel na kółkach, orgie i ćpanie. A ta rodzina sama sobie nie pomoże jak ktoś się nimi nie zajmie. Mają takie myślenie, bo tak sie wychowali. I wszysctkie cwaniaki z tego forum jakby mieli taie warunki do rozwoju (albo ich brak) to nie byliby tacy mocni w gębie. Prawdobodobnie skończyliby tak samo. I troche elementarnej kultury na forum, bo się gadać odechciewa. Proszę bardzo, to jest ta chwila kiedy można mi nawrzucać że jestem taka i taka. Powiedziałam co myśle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chętnie bym się wyprowadził poza miasto. W przyszłym roku zwalniam się z pracy i jadę na wieś i tam rozpocznę życie. Praca się znajdzie bez najmniejszego problemu. Nieruchomości tanie jak barszcz... życie spokojne, w sklepie zapłacę połowę tego co na osiedlowym sklepie w mojej miejscowości. Jeziora, rzeki, łąki, świeże powietrze, rzut beretem do morza Działkę można kupić za marne 50 tys zł. (tu taka sama działka kosztuje 10 lub 20 razy tyle dosłownie). materiały budowlane tanie jak barszcz. Do pracy można dojeżdżać do najbliższych miejscowości lub swoją działalność otworzyć. Rynek tylko czeka na nowe punkty lub usługi. Można też monopolowy otworzyć i sprzedawać tej patologii alkohol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema pedały i dzieci neo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za gówniarz pisał? Wiecie co z nim zrobić!!! Wszystko na mój koszt!!! Wszystko na mój koszt!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kilka razy to nie to samo co w każda sobote, a co do mojej nauki to ciekawe jak z twoim wykształceniem skoro tam chodziłaś/eś, Niewiadomo [b]jakiego [b]niemam ale mature mam, ty pewnie i tak niewiesz co to jest i koniec tematu bo burdel zamkneli tak jak mówiłem
A matura oczywiście z uwzględnieniem dysleksji,dysortografii i pozostałych dys...????Bo i interpunkcja jakaś taka wczesnoszkolna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgaduję że masz problemy z homoseksualizmem? i dotyczy to "twojej starej" sądząc po nicku;p Matko, co za jakieś 'dygeneraty'. Twu!
Ostatnio edytowany 2 listopada 2010 r. o 17:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam i pozdrawiam biorących udział w filmie fajny filmik szkoda mi Mamy Amelki dziwne tylko że ochrona miała w......ebane na dotykanie tych lasek :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie oglądnęłam film "Czekając na sobotę" i jestem zachwycona Waszym klubem "Nokaut"! Pozdrawiam wszystkich trawniczan! x)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać was szmaty z nokautu! Co to wogole jest za impreza?! Zagazowac was wszystkich trzeba, wytępic taką patologie!Jak jedziesz na jaką impraze to masz zamiar sie tam bawic a nie kurw a robic zadymy. ogarnijcie sie je*** e wiesniaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten klub powinien nazywac sie''NOKAŁT'' tam jest jedna wielka padologia i zgraja wiesniaków ludzie zapraszamy do cywilizacji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka patologia idioci???NAJPIERW OBEJRZYJ DOKLADNIE FILM I MYSL BO PATOLOGI TAM NIE MA.TAM TYLKO JEST BIEDA Z KTORA SOBIE DAJA DOSKONALE RADE.POPROSTU NUDE ZABIJAJA ALKOHOLEM BO NIEMAJA MLTIPLEXU,CENTRUM HANDLOWEGO I INNEGO SYFU JAKI JEST W DURZYCH MIASTACH.DLACZEGO NAZYWACIE DZIEWCZYNY KTORE DYMAJA SIE CO SOBOTE Z INNYM"SZMATAMI"?SAMI JESTESCIE GORSI BO ZACHOWUJECIE SIE JAK SZCZURY.ZA PIENIADZE I MOZLIWOSC"KARIERY" "PORZADNE" DZIEWCZYNY Z MIASTA pier***A SIE WE WSZYSTKIE DZIURY ZE STARYMI OBLESNYMI"PREZESAMI"A DZIEWCZYNY Z DYSKOTEKI DLA PRZYJEMNOSCI.HIPOKRYCI BEZ SWOICH pier***ONYCH PLASTIKOWYCH KART,ETATOW I KREDYTOW BYSCIE ZDECHLI JAK PSY.JAK KOGOS KRYTYKUJECIE TO NAJPIERW POPATRZCIE W LUSTRO pier***ONE BANANOWCE.TATA Z MAMA DALI NA SZKOLE I TERAZ STRUGACIEHUJ WIE KOGO je***E NIEUDACZNIKI.LUDZIE Z TEGO FILMU NIE BLYSKAJA ILORAZEM INTELIGENCJI ALE NIE UDAJA h** WIE KOGO TYLKO SA SOBA.POPATRZCIE NAJPIERW NA SIEBIE pier***ONE"GALERIANKI"I SKRYTE PEDALY.NA WSI JEST ZAJEBISCIE ONI MAJA POPROSTU INNE PRIOYTETY I ZYJA INACZEJ JAK W MIESCIE.POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY ZE WSI I MALYCH MIASTECZEK.DZIEWCZYNY RUCHAJCIE SIE ILE WLEZIE,CIPKA TO NIE MYDLO BO JAK BEDZIECIE STARE TO pi*** ZAROSNIE PAJECZYNA I PO PRZYJEMNOSCI.BADZCIE KOBIETY WYZWOLONE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek dzięki za te dobre rady i uśmiech,którego nie mogę powstrzymać. Gratuluję tego wpisu i jak najbardziej trafnych spostrzeżeń. 9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY MEGA MUSIC WILGA!!!POJECHALES NA WIES CHCIALES SIE PRZYBUJAC I POMADRZYC TO DOSTALES W NOS I TERAZ PLACZESZ.ODEJDZ OD KOMPUTERA I PROBUJ DALEJ.PISZESZ TAK BO NIE WYRWALES ZADNEJ DZIEWCZYNY ALBO CHLOPAKA I PO DYSKOTECE WALILES KONIA MIEDZY SAMOCHODAMI I ZA TO DOSTALES PO PYSKU.NIE OBRAZAJ LUDZI ZE WSI TYLKO DLATEGO ZE NIE UMIESZ SIE BIC I NIE MASZ POWODZENIA U KOBIET.ZAPISZ SIE NA KURS SZYDELKOWANIA I ZACZNIJ PODRYWAC FACETOW BO Z KOBIETAMI CI WIDOCZNIE NIE WYCHODZI.I PAL GUME KOLES ZWAL SE KONIA POD LEONARDO DI CAPRIO.POZDRAWIAM CWELU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ESTERA JAK CHCESZ TO MOZEMY O TYM POROZMAWIAC 9 [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten film czekajac na sobote nic ciekawego nie pokazuje wiec jak można brobić takiego klubu dziewczyny szmaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałam ''Czekając na sobotę''... chciałam napisać, że akurat w tym reportażu wybrali imprezę, gdzie rzeczywiście było ''ostro''. ale na ogół niczym imprezy w tej dyskotece nie różniły się od imprez w innych polskich dyskotekach a ludzie oceniają wszystko przez pryzmat właśnie tego jednego fragmentu... co do ludzi mieszkających na wsi. Oni wcale nie są gorsi od ludzi z miasta... Tak naprawdę gdyby nie wieś, to miasto by nie żyło... nie oszukujmy się. a Ci co nagrywali zamiast pomóc tym ludziom to zbijają teraz kasę sobie na tym reportażu... Szkoda, że Nokaut zamknięty. Chociaż sama jezdziłam głównie do Galaxy (stare dzieje) Pozdrowionka dla bywalców Nokautu ~jarek z warszawy~ bardzo dobitne komentarze, ale szczerze to się pod nimi mogę podpisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Kilka słow do dokumentu i tego tematu: bohaterowie ok! chociaz nie kupuje tego ze na wiosce nie ma perspektyw... z kazdego ich "dolka" jest wyjscie... ale wiadomo lepiej czekac, problemy rozwiaza sie same... Club Nokaut - ochrona? < mieszkam w Poznaniu i znam moze 3 cluby gdzie bramka jest na poziomie. W innych tak samo jak opisuje autor tematu, wiec nie wazne czy chcesz pobawic sie na wsi czy w miescie, idiotow spotkasz wszedzie. - striptiz - skandal, wszystko powinno wygladac innaczej. Zaczynajac od wystepu tancerek po absolutny zakaz dotykania ich (bylem w szoku). - kurestwo - jest wszedzie, tylko w duzym miescie "Panny" sa wyrachowane i musisz "wiecej miec i zainwestowac"... a tu wystarczy ze podjedziesz golfem i stac Cie na postawienie 3 drinkow ******(Nie mowie ze wszystkie Kobiety takie sa) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarek z warszawy napisał:
jaka patologia idioci???NAJPIERW OBEJRZYJ DOKLADNIE FILM I MYSL BO PATOLOGI TAM NIE MA.TAM TYLKO JEST BIEDA Z KTORA SOBIE DAJA DOSKONALE RADE.POPROSTU NUDE ZABIJAJA ALKOHOLEM BO NIEMAJA MLTIPLEXU,CENTRUM HANDLOWEGO I INNEGO SYFU JAKI JEST W DURZYCH MIASTACH.DLACZEGO NAZYWACIE DZIEWCZYNY KTORE DYMAJA SIE CO SOBOTE Z INNYM"SZMATAMI"?SAMI JESTESCIE GORSI BO ZACHOWUJECIE SIE JAK SZCZURY.ZA PIENIADZE I MOZLIWOSC"KARIERY" "PORZADNE" DZIEWCZYNY Z MIASTA pier***A SIE WE WSZYSTKIE DZIURY ZE STARYMI OBLESNYMI"PREZESAMI"A DZIEWCZYNY Z DYSKOTEKI DLA PRZYJEMNOSCI.HIPOKRYCI BEZ SWOICH pier***ONYCH PLASTIKOWYCH KART,ETATOW I KREDYTOW BYSCIE ZDECHLI JAK PSY.JAK KOGOS KRYTYKUJECIE TO NAJPIERW POPATRZCIE W LUSTRO pier***ONE BANANOWCE.TATA Z MAMA DALI NA SZKOLE I TERAZ STRUGACIEHUJ WIE KOGO je***E NIEUDACZNIKI.LUDZIE Z TEGO FILMU NIE BLYSKAJA ILORAZEM INTELIGENCJI ALE NIE UDAJA h** WIE KOGO TYLKO SA SOBA.POPATRZCIE NAJPIERW NA SIEBIE pier***ONE"GALERIANKI"I SKRYTE PEDALY.NA WSI JEST ZAJEBISCIE ONI MAJA POPROSTU INNE PRIOYTETY I ZYJA INACZEJ JAK W MIESCIE.POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY ZE WSI I MALYCH MIASTECZEK.DZIEWCZYNY RUCHAJCIE SIE ILE WLEZIE,CIPKA TO NIE MYDLO BO JAK BEDZIECIE STARE TO pi*** ZAROSNIE PAJECZYNA I PO PRZYJEMNOSCI.BADZCIE KOBIETY WYZWOLONE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...