Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co tak buczy na Kalinowszczyznie nocą?

Utworzony przez Anna, 22 listopada 2013 r. o 23:59
Od ok dwóch tygodni w nocy nie daje mi spać jednostajny dzwięk, czasami na chwilę ucichnie. Słychać go od ok godz 21 i tak do rana. Zastanawiam się co to może być, może to z oczyszczalni ścieków przy Turystycznej?Albo jakieś generatory prądu z budowy obwodnicy.-? Bardzo proszę o pisanie , jeśli ktoś jeszcze to słyszy. Może wspólnie uda nam się to zlokalizować..    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...