Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co w restauracjach piszczy?

Utworzony 11 października 2015 o 15:30 Powrót do artykułu
tym razem anonimowy smakosz nie wyliczył ile kosztowało Go zaproszenie kobiety na posiłek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Non stop te same knajpy Pan Sulisz wciska na siłę ....:))
0
tym razem anonimowy smakosz nie wyliczył ile kosztowało Go zaproszenie kobiety na posiłek
Jeśli był nim nasz osławiony Waldi to może dostał podwójną porcję ... i to za friko.  ;)
0
Anus (med.) oznacza ODBYT (viede:Anus Chilingaryan, która pełni rolę gospodyni i szefa kuchni.....)
0
Jeśli był nim nasz osławiony Waldi to może dostał podwójną porcję ... i to za friko.  ;)
Najlepszy kucharz wśród "dziennikarzyn" i najlepszy dziennikarzyna wśród kucharz. P.S.I ja też odnoszę wrażenie,że za darmową wyżerkę robi knajpie reklamę.Jeśli natomiast zostanie pobrana od niego opłata za wyżerkę - knajpa ma przewalone.Na pewno będą niepochlebne recenzje. Smacznego!!!! A swoją drogą trudno oceniać jakość posiłku.Jednemu może potrawa smakować,innemu natomiast nie,W tej sytuacji ocena ma wartość niewymierną
0
Jak na flaki to tylko do Piask! Byłem ostatnio po 20 latach i smak ten sam.... pycha
0
A gdzie Danie: Uczta Leminga? Purre szczawiowe z mierabelkami?
0
W restauracjach piszczą właściciele jak ich Waldek S. nawiedzie i za darmo bedzie chciał się nażreć :)
0
Widzę, że trolle na posterunku. Jak to łatwo ocenić smak i jakość dania zza biurka. Idźcie, spróbujcie a później piszcie oceny dań. Flaki w Piaskach faktycznie dobre, jadłem dwa razy. W Piastowskiej jadłem kilka razy i zawsze jedzenie było dobre. Ostatnio parę lat temu golonkę i była smaczna.
0
W Piaskach flaki śmierdziały flakiem, rzygać się chce więcej tam nie zjem
0
Ohydne zdjęcie! Niedobrze się robi. CO TO MA BYĆ???
0
Ohydne zdjęcie! Niedobrze się robi. CO TO MA BYĆ???
To chyba ulubiony przysmak naszego Waldka Sulisza.  :D
0
Co w restauracjach piszczy? Reklama pana Sulisza , już niejedna osoba przejechała się na jego rekomendacjach .
0
Czebureki z mięsem to tradycyjne danie kuchni tatarskiej. To swego rodzaju pierogi smażone na głębokim oleju. Tatar czy Ormianin?????????????????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: