Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Córka aresztowana za zabójstwo ojca

Utworzony przez ~gość~, 21 stycznia 2010 r. o 14:09 Powrót do artykułu
"Mężczyzna został zabity 18 stycznia, podczas awantury w swoim mieszkaniu." ale "zmarł w szpitalu" hmm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż jestem zdania, że w Polsce wszystko jest możliwe ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze Dziennika Wschodniego , jeżeli tych ludzi można nazwać dziennikarzami popełniają błędy stylistyczne , ortograficzne na poziomie początkowych klas szkoły podstawowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos znal ja wczesniej? wiedzial jaka ma sytuacje w domu? jak by mnie matka zostawila jako malutka dziewczynke pod opieke takiego ojca pijaka co sie tylko znecal i upijal to nie wiem jak bym sie zachowala. nie miala znikad pomocy, zal mi jej, choc nie pochwalam tego co zrobila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAM KASIE OD MAŁEGO I WIEM ZE NIE MIAŁA SŁODKIEGO ŻYCIA TO BYŁ KOSZMAR OJCIEC WIECZNIE PIJANY CIĄGŁE AWANTÓRY BICIE ITD; NON STO BYŁ W ZAKŁADZIE KARNYM ZA ZNĘCANIE SIE NAD RODZIŃA LUDZIE KTO BY COŚ TAKIEGO WYTRZYMAŁ MATKA KASI UCIEKŁA Z TEGO PIEKŁA ZOSTAWIJĄC JĄ SAMĄ W TYM KOSZMARZE MOIM ZDANIEM NIKT NIE CHCIAŁBY PRZEŻY POŁOWE TEGO CO PRZECHODZIŁA TA DZIEWCZYNA WIĘC NIE OCENIAJCIE JEJ BO NIE NAM OCENIAĆ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie mogla sie dalej edukowac w nowym wiezieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE CO TERAZ MYSLI JEJ MATKA CZY MA JAKIES WYRZUTY ZE ZOSTAWILA KASIE I DOPROWADZILA DO TRAGEII A MOZE SPLYWA TO PO NIEJ W KONCU NIGDY NIE PRZEJMOWALA SIE LOSEM CORKI MAM NADZIEJE ZE SUMIENIE DO KONCA ZYCIA MATCE KASI NIE DA SPOKOJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy wszysc nie wiecie jak było nie osadzajcie mamy kasii !!!!! ona wcale jej nie zosatwił !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mamą Kasi ! czytajac te komentarze robi mi sie niedobrze... skad wy wszyscy wiecie jak było ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektóre rzeczy się wie... a poza tym matka zabiera swoje jedyne dziecko i na koniec świata, a nie gania w poszukiwaniu przygód... A co to za matka co zostawia dziecko pod opieką takiego bandziora... dobrze by było jak matka dostała by chociaż pół kary swojego dziecka... nie ma usprawiedliwienia dla takiej pseudo-mamusi... matka ma byś przy dziecku i koniec kropka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak1 napisał:
Dziennikarze Dziennika Wschodniego , jeżeli tych ludzi można nazwać dziennikarzami popełniają błędy stylistyczne , ortograficzne na poziomie początkowych klas szkoły podstawowej.
Dziennik Wschodni w niczym nie odbiega od Kuriera Lubelskiego, czy TVP Lublin. Na ten skład redakcji lubelskich mediów jest jedno tylko określenie: UŻYTECZNI IDIOCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wy wszysc nie wiecie jak było nie osadzajcie mamy kasii !!!!! ona wcale jej nie zosatwił !!!!!!!!!!!!!
a co to jakas miriam ze ona nie zostawil ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestem mamą Kasi ! czytajac te komentarze robi mi sie niedobrze... skad wy wszyscy wiecie jak było ?
Kobieto ludzie więcej niż możesz sie spodziewać w końcu Poniatowa to nie Nowy Jork a ściany mają uszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Ją, ale nigdy bym się nie spodziewała tego po Niej:( Wyrazy współczucia dla rodziny:( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się bez przyczyny nie dzieje. Szkoda mi dziewczyny, pewnie miała w domu straszne piekło i nie wytrzymała i wybuchła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez matczynej miłości bez rodziny i bliskich - trzeba tylko jej współczuć i bronić przed wielką karą, a reszta do pierdla począwszy od mamusi skończywszy na dziadkach... bo gdzie szukać oparcia jeśli nie można liczyć na najbliższych - matka kobitka światowa więc po co dziecko. życzę długich i ciężkich wyrzutów sumienia... A dla Kasi - trzymaj się i jak najmniejszej kary!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko jest dla mnie jakieś chore! ludzie szukacie sensacji , chociaż nie wiecie jak było. dla was poprostu go zabiła i już. Nie wiecie co tam się działo i ile przeszla ta dziewczyna ! wielu z was nie wytrzymało by tego psychicznie i pękło już dawno. a Ona trzymała sie tyle ! ona potrzebowała wsparcia, kogoś na kim mogłaby polegac kogoś na prawde bliskiego Była normalna ale miała problemy , z którymi sama sobie rady nie dawala a on wcale nie był idealny ! i jak czytam wszystkie komentarze na ten temat to mi się chce rzygaaać ;] więc myśle że bedzie to dla was nauczka, żeby docenić to co się ma i korzystać z życia cieszyć się z tego jak jest bo inni nie mają tak lekko i wszystko może sie zdarzyć ;] pozdrawiam !;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze- od razu widać kto jest znajomym oskarżonej - tylu błędów stylistycznych, ortograficznych w jednym miejscu dawno nie było Znajomi - teraz współczujecie i usprawiedliwiacie- ale dlaczego nic nie robilięcie przez tyle czasu skoro "każdy wiedział" co się dzieje w tej rodzinie. Fajnie, teraz macie o czym gadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo nic nie dało się zrobić i tyle... aczkolwiek i tak nic nie usprawiedliwia jej czynu bo przecież mogła także uciec z domu ale to fakt ta dziewczyna była zrujnowana psychicznie do granic możliwości dzięki całej rodzinie w której nie miała oparcia i ojcu który ciągle pił i się awanturował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Bo nic nie dało się zrobić i tyle... aczkolwiek i tak nic nie usprawiedliwia jej czynu bo przecież mogła także uciec z domu ale to fakt ta dziewczyna była zrujnowana psychicznie do granic możliwości dzięki całej rodzinie w której nie miała oparcia i ojcu który ciągle pił i się awanturował
I oto przedstawia sie jasny obraz naszej rzeczywistości.Mamuśki wyjeżdżają do Włoch lub innego kraju bo im się nie chce gospodarzyć w domu , a tatuńcio zostaje w domu i wychowuje dziecko.Do czego to doszło . Matka powinna być w domu z dziećmi bo taka jest rola kobiety a jak w domu bieda to ojciec ma zarabiać na rodzinę nie odwrotnie. I te mamuśki ala -włoszki bym wszystkie pociągnęła do odpowiedzialności .Tylko dzieci na tym cierpią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...