Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cuple: Cztery osoby ranne w wypadku koło Bełżyc

Utworzony przez kjguhyfghdcgc, 7 października 2011 o 18:42 Powrót do artykułu
ruch jest zablokowany ? Bo akurat tamtędy się wybieram
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kjguhyfghdcgc napisał:
ruch jest zablokowany ? Bo akurat tamtędy się wybieram
0
Ja jechałam tamtędy jakieś pół godziny temu od Bełżyc w stronę Poniatowej... policja stoi na rozjeździe Chodel/Poniatowa kierują jadących na Opole drogą na Chodel
0
Cz, ktoś ma więcej informacji na temat wypadku na Cuplach.
0
ktoś wie czy te osoby są tutejsze czy może tylko przejeżdżali?
0
nic dziwnego, że w Cuplach są wypadki w miejscu gdzie bezpiecznie można jechać "50" stoi znak ograniczenia do 70 km
0
tam bez problemu mozna jechac 90 bez przesady nastepny "PO" kierowca z ograniczeniami sie odzywa tylko troche wyobrazni mozna jechac szybko ale z wyobraznia a z predkoscia 50 to czlowieku ponaitowa - lublin co jest 40 km bys jechal 2 godziny bite czas czlowieku pomyslec i wlaczyc wyobraznie NIEDZIELNY KIEROWCO
0
Daj Irena maila lub nr , to mogę przesłać, nie przez forum
0
mariusz napisał:
tam bez problemu mozna jechac 90 bez przesady nastepny "PO" kierowca z ograniczeniami sie odzywa tylko troche wyobrazni mozna jechac szybko ale z wyobraznia a z predkoscia 50 to czlowieku ponaitowa - lublin co jest 40 km bys jechal 2 godziny bite czas czlowieku pomyslec i wlaczyc wyobraznie NIEDZIELNY KIEROWCO
Mieszkam w tej miejscowości i jeżeli myślisz, że na tym zakręcie w prawo koło lasu można jechać 90 to powodzenia życze ;-D
0
Zakręt ten ma specyficzny profil. Ja spokojnie przy suchej nawierzchni wchodzę tam 90km/h ale TYLKO jadąc od strony Lublina. Jadąc od Poniatowej 60km/h to już niezłe ryzyko, osobiście widziałem tam chyba 5 aut a ile ich tam wszystkich wyleciało aż strach pomyśleć... Macie jakieś nowe info ?
0
Anita89 napisał:
Daj Irena maila lub nr , to mogę przesłać, nie przez forum
szukaj mnie na nk
0
mariusz napisał:
Niestety takich kierowców jak ty było już wielu. Tych, którzy myśleli, że pokonają ten zakręt z taką prędkością. Niestety nie wszyscy przeżyli... Ten wypadek to już drugie takie zdarzenie dzisiejszego dnia!!! Karetki na sygnale jeździły dzisiaj od rana w tej okolicy!!! Nie pomagają nawet częste w ostatnich tygodniach akcje "tajniaków", którzy mają prawdziwe eldorado w Cuplach. Mało kto jeździ tutaj przepisowo i ciężko przejść pieszo czy przejechać rowerem.
0
Mieszkaniec Cupli napisał:
Niestety takich kierowców jak ty było już wielu. Tych, którzy myśleli, że pokonają ten zakręt z taką prędkością. Niestety nie wszyscy przeżyli... Ten wypadek to już drugie takie zdarzenie dzisiejszego dnia!!! Karetki na sygnale jeździły dzisiaj od rana w tej okolicy!!! Nie pomagają nawet częste w ostatnich tygodniach akcje "tajniaków", którzy mają prawdziwe eldorado w Cuplach. Mało kto jeździ tutaj przepisowo i ciężko przejść pieszo czy przejechać rowerem.
Czy nie mozna zrobic cos z tym zakretem,tyle ludzi juz tam stracilo zycie i zdrowie.
0
Wiecie coś na temat najbardziej poszkodowanej osoby?
0
dlatego mowie ze mozna jechac szybko ale z wyobraznia ....
0
7 miesięcy minęło już od tego wypadku, na szczęście wszyscy przeżyli. Choć nie każdy żyje tak jak wcześniej...niektórym osobom życie zmieniło się o 180 stopni...próby walki i własne życie...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: