Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cyrk Kaskada w Lublinie

Utworzony przez Artur, 28 marca 2011 r. o 20:06
Spektakle w Lublinie "CYRK KASKADA" 02 Kwiecień 2011 Sobota godzina 14 i 17;00 03 kwiecień 2011 Niedziela godzina 12 i 16:00 Cyrk Stacjonował będzie przy ulicy Rusałka !!!Tylko w tym cyrku zdjęcie z żywym Lwem!!! Życzymy Państwu niezapomnianych wrażeń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, porażka na całej długości, program do niczego, jakby z przypadku, dzieci na koloniach czasami lepiej skecze odgrywają,nudno,bardzo nudno, po 35 min. moje dziecko chciało wyjść bo nic ciekawego tam nie było, a ma 4 lata, do tego drogo jak nie wiem co, 40 zł za bilety!!!!!!7 zł wata cukrowa!!!!wyglądająca jak wacik, tyleż samo torebeczka jak na frytki w MC Donaldzie popcornu, o reszcie nie wspomnę... Nie to jednak jest najgorsze, najgorsza jest zawiedziona radość dzieciaków jaka towarzyszyła wyprawie do cyrku a okazała się wielką klapą, nikomu nie polecam wręcz odradzam cyrk Kaskada, bo to nie cyrk (a może cyrk w cyrku?), tylko wędrowni, odpustowi kuglarze, szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie kaskada beznadziei... miały być lwy, tygrysy, konie, wielbłądy... Nic z tych rzeczy, program nudny i byle jaki. Lew pokazany był przez chwilę w klatce, podczas występu jedynych ciekawych artystów - pary iluzjonistów. Poza tym nuda i żenada. Dzieci znudzone, siedzące obok nas usnęło babci na kolanach. Poza tym brud i chamstwo. W czasie całego spektaklu po widowni kręcili się faceci z lwiątkiem, które sadzali dzieciom na kolanach i robili zdjęcia. Biedne zwierzę nie wiedziało co się dzieje i było otumanione ciągłym błyskaniem flesza. Cena takiego zdjęcia - 35zł. Ale chętnych nie brakowało - ludzie co z Wami??? Ja powiedziałam, że za zdjęcie dziękujemy, tylko chcemy pogłaskać zwierzaka, w odpowiedzi usłyszałam "to sp..." Oj nieładnie. A miało być tak miło... Poza tym drożyzna, rozbój dosłownie: balon - 30zł, popcorn -7zł(porcja wielkości szklanki), toaleta - 2zł(do której, gdy weszłam z dzieckiem - odechciało mu się siku, syf, malaria...). Program artystyczny (hehehe..z artyzmem nic wspólnego) do niczego. Oprawa muzyczna katasrofalna, zlepek fragmentów poucinanych utworów z rzępolących, trzeszczących głośników. Ludzie ratunku! Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi Się Podobało, Byłem w niejednym cyrku, ten może nie jest najlepszym na świecie ale obiektywnie patrząc było OK. Cyrk to nie Zoo tam pokazuje się numery artystyczne ze zwierzętami. Był lew, moje dzieci mają pamiątkowe zdjęcie z malutkim lwem (całkiem miły w dotyku kociak) Jeździły na koniu i kucyku. Syn ma 3 lata i zrobił wielkie oczy jak wysoko na linie nie mała Pani artystka fikała koziołki. Córka bardzo była zainteresowana magicznymi sztuczkami iluzjonisty. Całokształt nie był najgorszy. Osobiście polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Postanowiłam ocenić polski Cyrk kaskada. Uważam, że cyrk ten zawsze zasługiwał na miano tradycyjnego, czy reprezentacyjnego cyrku polskiego. Od samego początku cyrk ten prezentuje program artystyczny na wysokim poziomie. Cyrk Kaskada z pewnością programowo przebija takie cyrki jak Milano czy Krasnal. Szczególnie tą "tradycyjność" widać w "Kskadzie" w tym sezonie, kiedy to zaszło w nim szereg zmian. Przedewszystkim estetyki cyrkowi dodają ładne wozy no i namiot. Jak mówią w Cyrku Safari jest dwuosobowa orkiestra. Co prawda wg. mnie trudno to nazwać orkiestrą, ale lepszy ryc niż nic, a w tym przypadku muzyka z płyty. Bardzo podziwiam dyrekcję cyrku, że po tragicznym sezonie 2007 umiała się podnieść i wrócić "do formy". Oby tak dalej, a Cyrk Kaskada na prawdę będzie znakomitym cyrkiem! Gorąco polecam "Kaskadę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrk Kaskada-Miła obsługa i atmosfera. Cyrk ogólnie spoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marlena napisał:
Witam, porażka na całej długości, program do niczego, jakby z przypadku, dzieci na koloniach czasami lepiej skecze odgrywają,nudno,bardzo nudno, po 35 min. moje dziecko chciało wyjść bo nic ciekawego tam nie było, a ma 4 lata, do tego drogo jak nie wiem co, 40 zł za bilety!!!!!!7 zł wata cukrowa!!!!wyglądająca jak wacik, tyleż samo torebeczka jak na frytki w MC Donaldzie popcornu, o reszcie nie wspomnę... Nie to jednak jest najgorsze, najgorsza jest zawiedziona radość dzieciaków jaka towarzyszyła wyprawie do cyrku a okazała się wielką klapą, nikomu nie polecam wręcz odradzam cyrk Kaskada, bo to nie cyrk (a może cyrk w cyrku?), tylko wędrowni, odpustowi kuglarze, szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z opinia beznadziej jakiej nigdy nie ogladalem w zyciu. pogrom i kompromitacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się podobało, Widzę że albo jesteście z konkurencji, albo macie wysokie wymagania, i się nie znacie. http://cyrk-kaskada.com/index.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to temat zastępczy mam rozumieć, aha ćoś nowego i dość ciekawego a swoją drogą mi się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bylam za 7 zl bo bilet grupowy ze szkoly ale fakt ze nic ciekawego nie bylo. 40 zl za bilet nie dalabym w zyciu bo naprawde nie warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zqzclqc ******adidasskodame.dk ******scarpeadidassuperstar.it ******adidasschuheschweiz.ch ******cheapadidassuperstarwomens.co.uk ******adidasoutletmujer.es adidas outlet mujer adidas superstar adidas sko adidas stan smith adidas stan smith dam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******hoopsoccer.com cheap nike soccer shoes ******cheapairmax2019.com cheap air max 2019 ******jordan32forsale.com cheap air jordan 32 ******nikekd10oreo.com cheap nike kd 10 ******nikefoampositecopper.com cheap nike air foamposite ******pg2shoes.com cheap nike pg 2 ******kyrieirvings.com cheap kyrie shoes ******lebron15ghost.com cheap lebron 15 ******nikeoffwhite.com cheap nike off-white ******kyriecheap2.com cheap kyrie 2 ******cheapestlebron15.com cheap lebron shoes ******cheapmax2018.org cheap air max 2018 ******cheaplebron15shoe.com cheap nike lebron 15 ******cheap-soccers.com cheap nike soccer cleats ******cheap-nike-soccer.com cheap nike soccers ******cheapvapormax.com cheap nike air vapormax ******airmaxday.org cheap air max 2017 ******supremerun.com cheap nike free run ******cheapnikehypervenom.com cheap nike hypervenom ******cheapestcleats.com cheap soccer cleats nike ******cleatshightops.com cheap nike mercurial superfly ******mensnikesoccer.com cheap nike soccer for mens ******cheapvapormaxs.com cheap nike vapormax ******soldier11cheap.com cheap lebron soldier 11 ******shoxsalecheap.com cheap nike shox ******lebrons14.com cheap lebron 14 ******vapormaxrunning.com cheap nike vapormax
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...