Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czeska Piwnica (recenzja)

Utworzony przez fgjdf, 10 sierpnia 2012 r. o 12:44 Powrót do artykułu
Dawać cały artykuł , wy nędzne pazerniaki. Jak chcięliście miec wydanie internetowe to teraz nie dziwcie się, że mało kto kupuje gazety w kiosku. Mam w du*** kioski, bo mi nie po drodze. Następnym razem wyslę wam pół zdjęcia jakiegoś zdarzenia a drugą połowę każę zapłacić. Chcecie aby wszyscy tak robili? Chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla płatnych treści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fgjdf napisał:
Dawać cały artykuł , wy nędzne pazerniaki . Jak chcięliście miec wydanie internetowe to teraz nie dziwcie się, że mało kto kupuje gazety w kiosku . Mam w du*** kioski, bo mi nie po drodze. Następnym razem wyslę wam pół zdjęcia jakiegoś zdarzenia a drugą połowę każę zapłacić. Chcecie aby wszyscy tak robili? Chyba nie.
Rozumiem, że gazetę w kiosku dostałbyś za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mam płacić za reklamę lokalu (skądinąnd fajnego)?! Nie rozumiem. Jak potrzebuję poczytać recenzję albo opinie na temat restauracji, to zaglądam na gastronauci.pl, ewentualnie sam idę i oceniam. Nie muszę za to płacić. Jeszcze jedna uwaga do Redakcji: "unikalne kody bezpieczeństwa" przy dodawaniu komentarza są strasznie nieczytelne! Zróbcie coś z tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to niby ma być ambitny i wartościowy artykuł? Nie dość, że pisany na zamówienie to jeszcze chcą opłat za jego czytanie Powodzenia Zamiast płacić wolę pójść na dobre, czeskie piwo Bez konieczności czytania recenzji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się co do jakości potraw serwowanych w tym lokalu. Nie grzeszą świeżością. Przykładowo ser w panierce, który potrafi być genialną zakąską do piwa, jest gotowym produktem mrożonym i odsmażonym. Warto odwiedzić knajpę tylko ze względu na piwo. Choć w tym względzie konkurencją jest Incognito. Nasza recenzja: http://czysmakuje.bl...i-aromatem.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do kwestii płacenia za artykuły to jest wybór wydawców i właścicieli portali. To są firmy, które również muszą przynosić zyski. Rynek zweryfikuje czy ma to sens. Co do recenzji pana Sulisza to nie mogę się z nią zgodzić. Nie raz byłem w tym lokalu i nigdy się nie zawiodłem. Spory wybór piw czeskich i słowackich to nie jedyny atut (piwa lane także "z kija". Co do jedzenia to niejednokrotnie miałem okazję jeść sałatkę Szwejka (sałatkę Cezara) i jest świetna. Próbowałem obu zup, właściwe wszystkich przekąsek i nigdy się nie zawiodłem. Obsługa zawsze była sympatyczna (głównie młode dziewczyny), nie biegają tu panowie w wykrochmalonych koszulach, ale przecież Czeska Piwnica nie pretenduje do bycia restauracją w hotelu Europa. Pan redaktor Sulisz tego dnia miał chyba nie tylko muchę w piwie, ale chyba też w nosie :/. A co do Czeskiej Piwnicy to polecam wszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Było upalne popołudnie, po ulicy rozchodził się zapach świeżo warzonego piwa, w pustym ogródku siedziała zamyślona kelnerka (...) Panie Waldemarze Sulisz: Czy ten zapach świeżo warzonego piwa nie dochodził czasem z Grodzkiej 15? Bo jakoś nie przypominam sobie aby w "Czeskiej Piwnicy" warzyli piwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeginacie - i dlatego padniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie bede placil za artykul i nie bede tu wiencej wchodzil kuniec co za lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ma być ten wybitny artykuł, wymagający opłaty za czytanie ? albo ten o kolekcjonerze biletów kolejowych ? stracicie na tym ! w tej chwili nie ma tu nic do czytania i podejrzewam, że nie będę zaglądał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwna polityka.. dajecie tekst promujacy i jeszcze wymagacie oplaty za jego przeczytanie.. to juz kuriozum.. oby tak dalej to bedziecie mogli zamknac strone - brawo i gratuluje obranego kierunku rozwoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas skończyć z zzaglądaniem na stronę Dziennika, a papierowej wersji nie kupię właśnie za wprowdzenie opłat! Do tej pory kupowałam weekendowe wydanie z programem i czasami coś na codzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawana podejrzewałem te restauracje o .... olewanie klienta. Wpadłem tam kilka razy i zawsze coś było nie tak. A to piwa nie było, a to czegoś zabrakło, a to zupa była za słona.. . Ocena jak najbardziej wyważona. Dlatego omijam Czeskie Piwnice z daleka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim przekonaniu Ceska Pivnica jest wyjątkowym miejscem. Jest przytulnie, obsługa naprawdę bardzo w porządku a ogromny wybór piw i swojskie jedzenie naprawdę nie pozostawia cienia wątpliwości, że jest to idealne miejsce, dla tych, który przede wszystkim pragną odreagować oraz miło, przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...