Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dekoracje sal weselnych i kościołów

Utworzony przez RENI, 5 czerwca 2010 r. o 16:23
Witam, zastanawiam się, czy w naszym regionie byłby ktoś zainteresowany zamówieniem dekoracji kościoła, sali weselnej, samochodu itp. z okazji ślubu czy np. chrzcin. ( dekoracja tkaniną, balonami, kwiatami itp.) Bardzo proszę o odpowiedzi rzetelne i prawdziwe, ponieważ zależy mi na wiarygodnym zbadaniu rynku lokalnego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RENI napisał:
Witam, zastanawiam się, czy w naszym regionie byłby ktoś zainteresowany zamówieniem dekoracji kościoła, sali weselnej, samochodu itp. z okazji ślubu czy np. chrzcin. ( dekoracja tkaniną, balonami, kwiatami itp.) Bardzo proszę o odpowiedzi rzetelne i prawdziwe, ponieważ zależy mi na wiarygodnym zbadaniu rynku lokalnego .
Eeeeeeetam, tutaj się nikt nie wypowie... gdyby chodziło o machlojki wójta albo burmistrza, to co innego Najlepszy wywiad zrobili by dla Ciebie: kapele, kamerzyści, księża na naukach przedmałżeńskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee, jak nie jak tak Nie wiem skąd jesteś, ale w Zamościu takie dekoracje są bardzo popularne. Mają wzięcie, polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my w Bełżycach sami sobie dekorujem i nie zdaje mi sie zeby któś jeszcze na to chciał kase wydawać co to za filozofia bukiet do auta przytroczyć, pare balonów napompować i bibułe do powały przyczepić w remizie, a za młodymi dać jakiś ładny wzorzysty kilim i na nim obraz w aureoli lampek choinkowych, a litery na napis to w papierniczym sa na okrągło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiek napisał:
my w Bełżycach sami sobie dekorujem i nie zdaje mi sie zeby któś jeszcze na to chciał kase wydawać co to za filozofia bukiet do auta przytroczyć, pare balonów napompować i bibułe do powały przyczepić w remizie, a za młodymi dać jakiś ładny wzorzysty kilim i na nim obraz w aureoli lampek choinkowych, a litery na napis to w papierniczym sa na okrągło
No właśnie....bibuła już dawno wyszła z mody, a balony też trzeba umieć ładnie i gustownie rozplanować...wydaje mi się się,że własnie teraz młodzi chcą mieć profesjonalny wystrój sali, a te kilka stówek w całym tym wydatku weselnym nie są aż tak istotne. Dodatkowo teraz stosuje się zupełnie nowe techniki dekoracji, bibuły już się nie stosuje tylko różnego gatunku tkaniny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mon napisał:
Eee, jak nie jak tak Nie wiem skąd jesteś, ale w Zamościu takie dekoracje są bardzo popularne. Mają wzięcie, polecam.
Zgadzam się z przedmówcą, są różne firmy ogłoszenia, które potwierdzają ten fakt np. www.miastozamosc.pl/suknie-slubne/sprzedam/zamosc-slubna-dekoracja-na-samochod.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...