Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Długi weekend na drogach w Lubelskiem: 6 osób zginęło

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 listopada 2016 r. o 10:49 Powrót do artykułu
Zginęło 6 osób!!!Pytam -co robi Policja,co robi ITD?A tak WIEM!Policja stoi wszędzie tam gdzie stać nie powinna ale gdzie może "nałapać" mandatów i\lub gania babki za przejście tam gdzie nie powinna.Żałosne tłumaczenie"w tym roku akcja trwała dłużej....." gdzie są komendanci,naczelnicy i inni którzy odpowiadają za planowanie i logistykę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj był wypadek w Moszczance. Żadnej informacji w Dzienniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczestniczyłam w tym wypadku, TIR skasował mi samochód, uszkodził jeszcze 4 inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zginęło 6 osób!!!Pytam -co robi Policja,co robi ITD?A tak WIEM!Policja stoi wszędzie tam gdzie stać nie powinna ale gdzie może "nałapać" mandatów i\lub gania babki za przejście tam gdzie nie powinna.Żałosne tłumaczenie"w tym roku akcja trwała dłużej....."  gdzie są komendanci,naczelnicy i inni którzy odpowiadają za planowanie i logistykę?
Mamy za mało Policjantów i Inspektorów ITD, żeby umieścić ich w każdym samochodzie poruszającym się po Polskich ulicach. Polska to nie Israel, gdzie 25 % społeczeństwa to funkcjonariusze służb bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
zginęło 6 osób!!!pytam -co robi policja,co robi itd?a tak wiem!policja stoi wszędzie tam gdzie stać nie powinna ale gdzie może "nałapać" mandatów i\lub gania babki za przejście tam gdzie nie powinna.Żałosne tłumaczenie"w tym roku akcja trwała dłużej....."  gdzie są komendanci,naczelnicy i inni którzy odpowiadają za planowanie i logistykę?
dodatkowy milion policjantów nie pomoże jak ludzie wyprzedzają na trzeciego, jadą 100 gdzie ograniczenie jest do 50-60, nie uyżywają kierunkowskazów itd itd sama mam prawo jazy stosunkowo krótko, ale to co się napatrzyłam i przeżyłam to moje. jeżdżę ostożnie, zgodnie z przepisami, jak mam 50 to jadę 50, jak 60 to 60, jak 70 to 70  - oczywiście panowie trąbią na mnie i malują sobie kółka na czole, a widząc zielony listek dostają jakiegoś małpiego rozumu. ile to ja się już nasłuchałam bluzgów,  a staram się zawsze trzymać prawej strony tak, by ten co się spieszy mógł mnie swobodnie wyprzedzić, parkuję równo, by nie zajmować 2 miejsc parkingowych. do tego zauważyłam, że wielu panów jeżdzi nie patrząc na znaki, ostatnio miałam taką sytuację z nietypowym skrzyyżowaniem, gdzie prawoskręt i jazda na wrost ma bezwzgledny stop, a pierwszeństwo ci co jadą z przeciwnej strony po takim sporym łuku a potem ci co w lewo skręcają. ustąpiłam pierwszeństwa, zaczęłam skręcać w lewo, oczywiście z kierunkiem odpowiednio wcześnej włączonym a dziadyga z prawej pruł ile mu na silniku dali, ledwo zdążyłam wyhamować i facaet za mną też. a dziadyga wy***ył z samochodu i od debilek mnie wyzywał, mnie zatkało, dopiero facet z samochodu za mnie opieprzył go równo i pokazał mu znak stop. myślicie, że dziad przeprosił? a gdzie tam, siadł i pojechał. nie ma takiej siły, by obstawić wszystko policją, kierowcy muszą od siebie zacząć, w samochodach nie pajacować, nie bawic się telefonami,  skupić na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...