Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dobry deweloper Lublin

Utworzony przez ka2, 6 listopada 2014 o 10:42
Witam, chcę kupić nowy dom lub segment więc szukam dobrego dewelopera w Lublinie. Czy ktoś korzystał z usług firmy http://keyrahouse.com/  może ją polecić?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam, Ja ostatnio przeglądałam oferty mieszkań i przyznam, że zainteresowała mnie oferta os. Wiktoryn.com.pl W sumie ciekawe miejsce, bo blisko centrum, ceny przystępne. Czy ktoś ma jakieś opinie na temat tego dewelopera?
0
Ja się zastanawiam nad kupnem mieszkania na osiedlu koncertowa dolina budowany przez dom.lublin ktoś ma na ich temat opinie?
0
czy ktoś ma opinie o firmie TB Developer??
0
TB Developer zadłużony deweloper, nieregulujący płatności - duże ryzyko, nie polecam ...
0
a czy ktoś z was zna tę firmę: ***multimel-nieruchomosci.pl/ , bo zamierzamy z mężem kupić mieszkanie w lublinie, ich oferta wydaje się nam najciekawsza z tych kilku, które przegądaliśmy. czytałam gdzieś, że mają atrakcyjne ceny, a do tego lokalizacja dobra, która nam naprawdę odpowiada. co o nich sądzicie? 
0
Witam.Z powodu braku umieszczenia danych do kontaktu osoby ,która niepochlebnie wyraża opinie o spółce TB DEVELOPER sp.zoo.Spółka zaprasza do kontaktu  pod numerem telefonu 500-141-441 w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.Pozdrawiam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: