Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dobry deweloper Lublin

Utworzony przez ka2, 6 listopada 2014 r. o 10:42
Witam, chcę kupić nowy dom lub segment więc szukam dobrego dewelopera w Lublinie. Czy ktoś korzystał z usług firmy http://keyrahouse.com/  może ją polecić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Ja ostatnio przeglądałam oferty mieszkań i przyznam, że zainteresowała mnie oferta os. Wiktoryn.com.pl W sumie ciekawe miejsce, bo blisko centrum, ceny przystępne. Czy ktoś ma jakieś opinie na temat tego dewelopera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam nad kupnem mieszkania na osiedlu koncertowa dolina budowany przez dom.lublin ktoś ma na ich temat opinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś ma opinie o firmie TB Developer??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś z was zna tę firmę: ***multimel-nieruchomosci.pl/ , bo zamierzamy z mężem kupić mieszkanie w lublinie, ich oferta wydaje się nam najciekawsza z tych kilku, które przegądaliśmy. czytałam gdzieś, że mają atrakcyjne ceny, a do tego lokalizacja dobra, która nam naprawdę odpowiada. co o nich sądzicie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Z powodu braku umieszczenia danych do kontaktu osoby ,która niepochlebnie wyraża opinie o spółce TB DEVELOPER sp.zoo.Spółka zaprasza do kontaktu  pod numerem telefonu 500-141-441 w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry deweloper lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***omega.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...