Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co w temacie "odpisów za blokowanie dróg" ? No bo ktoś za straty powinien zapłacić, a winowajcami są rolnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co w temacie "odpisów za blokowanie dróg" ? No bo ktoś za straty powinien zapłacić, a winowajcami są rolnicy.
Do komoroskiego,do POjebów idż ze swoim problemem,tyle ze SKOKów narąbali to ci wypłacą,piniądze albo gumą po grzbiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie zasadnicze : kiedy wreszcie polska wieś zostanie uwolniona od ZSL, ich wójtów, sołtysów, radnych i OSP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalcie się od rolników! Jak uważacie że na wsi jest taki dobrobyt i lekka praca to rzućcie swoją tę niby żebraczą pensje i przeprowadźcie się na wieś.Po co macie harować za grosze skoro tu dotacje dają za darmo i jeździ się luksusowym traktorem z klimą.Mieszczuchy przypominam że chleb nie jest z Biedronki tylko najpierw rósł na polu u tego tak znienawidzonego rolnika!Mieszkałam w mieście i się w nim urodziłam,teraz mieszkam na wsi i wcale nie jest tu tak kolorowo a najwięcej chapią Ci co w ogóle o życiu na wsi nic nie wiedzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalcie się od rolników! Jak uważacie że na wsi jest taki dobrobyt i lekka praca to rzućcie swoją tę niby żebraczą pensje i przeprowadźcie się na wieś.Po co macie harować za grosze skoro tu dotacje dają za darmo i jeździ się luksusowym traktorem z klimą.Mieszczuchy przypominam że chleb nie jest z Biedronki tylko najpierw rósł na polu u tego tak znienawidzonego rolnika!Mieszkałam w mieście i się w nim urodziłam,teraz mieszkam na wsi i wcale nie jest tu tak kolorowo a najwięcej chapią Ci co w ogóle o życiu na wsi nic nie wiedzą!
Kacha pretenje do ciebie o to tylko o to że cały czas ty i inni MOCNO przyciemnieni POpieracie,wspieracie gumofilców a oni was w du pie głęboko mają, tak głęboko że jesteście FRAJERAMI !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyżur ekspertów? Mam nadzieję, że nie super ekspert Rysio Misio z Niedrzwicy. Uzdrowiciel Gminy, OSP ( bez remizy). Ekspert od umorzeń podatków i zwolnień dla znajomych. Buhhhhaaaaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie zasadnicze : kiedy wreszcie polska wieś zostanie uwolniona od ZSL, ich wójtów, sołtysów, radnych i OSP?
na ile się orientuje to takiej nazwy jak ZSL nie ma w obiegu ! A tak nawiasem mówiąc jak komuś to przeszkadza to niech zmieni ! Dzisiaj nic takiego nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...