Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droga była tak dziurawa, że musieli ją zamknąć

Utworzony przez GranCarno, 5 maja 2013 r. o 21:19 Powrót do artykułu
Wyślijcie to zdjęcie do Tuska z komentarzem - tak wygląda prawdziwa Polska panie premierze. A nawiasem mówiąc sami zobaczcie jak to jest - miliardy idą w autostrady, a kilkaset tysiaków nie moga włożyc w naprawę tego typu dróg. Oczywiiście na limuzyny i tablety się znajdzie zawsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam władza dróg nie łata to ja zmienić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze mogli naprawić,.....ale po co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobnie droga z Jastkowa do Krasienina. Na odcinku kilku lilometrow droga zamknieta, bo po co remontować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje małą blokadkę drogi, ale nie tą bo już zamknięta tylko np w Łuszczowie albo w Turce, wystarczy oznakowane przejście dla pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Jak wam władza dróg nie łata to ja zmienić!
Władzę? Czy drogę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak oto w powiecie lubelskim rządzi PSL.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK RZĄDZIŁO PiS BYŁO TAK SAMO A NAWET JESZCZE ŚMIESZNIEJ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według PO w czasie rządów PIS było za dużo urzędników z czym i ja się zgadzałem, więc Tusk obiecał zredukować administrację rządową i samorządową, ale się pomylił i zamiast zmniejszyć to zwiększył, w związku z czym znaczna część kasy z naszych podatków jest przeznaczana na pierdzistołków (dzieci, znajomi, rodziny prominentnych działaczy PO PSL) . Takie są fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...