Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie osoby nie żyją, zginęły w wypadkach drogowych

Utworzony przez Sense, 10 kwietnia 2011 r. o 09:04
Znowu chamy się w swoich BEJCACH potłukły... Rozbijać się ćwoki rozbijać. Z takich buraków to cukier będzie, duuużo cukru ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja możesz pisać takie rzeczy!!! Zginął młody człowiek, trochę szacunku dla zmarłych deb.ilu! Też uważam, że połączenie młodość+BMW (Będziesz Miał Wypadek) to niebezpieczna mieszanka, ale bez przesady żeby śmiać się z czyjejś śmierci. To tylko świadczy jak niedojrzałym i prymitywnym człowiekiem jesteś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu puste łby nie zapięły pasów. Może to i lepiej, deb***e sami się eliminują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się z niczyjej śmierci nigdy nie cieszyłem, ale do płaczu też nie mam powodu. Sam się baran zabił, na własne życzenie... Dobrze, że osobom postronnym nie wyrządził krzywdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemny redaktorzyno z dw: wólka DOBRYŃSKA cymbale. a co do idiotów w bmw - oby tak dalej, w końcu sami się wytłuką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwszy wypadek spowodowany czystą głupotą kierowcy i dodatkowy powód to taki, że polskie drogi na to pozwalają, tylko dlaczego??? skoro w takich miejscach zazwyczaj jest "kolejka" to powinny być znaki, że na danym odcinku są postoje, zanki ograniczenia prędkości, znaki zakazu wyprzedzania (takie znaki są nawet w Niemczech na autostradach) - oznakowanie w Polsce dróg jest beznadziejne, drogi niebezpieczne, dziury, koleiny, brakuje dodatkowychego oświetleinia typu "eye cats"... Ja często jesteś świadkiem na trasie Lublin-Warszawa podobnych przypadków, gdzie tak samo ludzie gnają i wyprzedzają kolejkę stojących aut np. przed rondem w Kołbieli lub/i w Żyrzyie - gdzie jest wtedy Policja, gdy jadą takie świry? Niestety jej nie ma, a łapie później łapie szaraka za błache wykroczenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal tych co giną,ale głowa jest po to aby myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carla przyznaję ci rację ;głowa jest po to aby jej używać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TĘPE DZIDY z was potraficie tylko powtarzać jak papugi błędne stereotypy na temat nieosiągalnych samochodów, bo sami się poruszacie mpk, albo samochodami rodziców, przez co wylewacie publiczne żale na forum publicznym. Szkoda mi takich taki ludzi o małych móżdżkach jak WY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wypadek do wielka tragedia - dla jego uczestników, ich rodzin, a nawet policjantów czy strażaków biorących udział w akcjach ratowniczych. Dlatego jeździjmy z głową, ostrożnie! Czy warto spieszyć się do grobu? Współczuję bliskim ofiar tych wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WÓLKA DOBRYŃSKA proszę panów redachtoruf. Wystarczy sprawdzić na mapie ale to pewno za duży wysiłek intelektualny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O CZYM WY PISZECIE TU ZGINELI LUDZIE NIE SAMOBUJCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...