Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień dobry, ma pani niesamowitą okazję

Utworzony przez meduza, 28 grudnia 2007 r. o 09:16 Powrót do artykułu
Ha ha ha, też kiedyś, szukając pracy, nacięłam się na "firmę reklamową".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre... a swoja droga te niby firmy wyrastaja niczym grzyby po deszczu. Ludzie w nich pracujacy niczym betanki slepo wpatrzone w swojego przewodnika maja istne pranie mozgu. najlepsze jest to, ze oni wierza w to co robia strzezmy sie akwizytorow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny artykuł.... i te siki weroniki wiadomo o co chodzi nie znosze akwizytorów a jeszcze bardziej firm,które ich zatrudniaja , "szkolą" czyli robią pranie mózgu.... szkoda ze tak naprawde nie ma na nich sposobu i nie wiele sie o tym mówi, pisze....moze to byłby sposób na tych którzy mieliby byc potencjalnymi frajerami-przedstawicielami, albo frajerami - konsumentami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć gratuluję artykułu. Ja kiedyś pracowałam jako akwizytor, byłam bardzo młoda, głupia i potrzebowałam kasy. Wytrzymałam trzy tygodnie, sama nie wiem jakim cudem. Obrzydliwa robota, pranie mózgu, sekciarskie "meetingi" lecz najgorsze było to, że kazali naciągać starych ludzi bez grosza przy duszy. Od tamtej chwili nienawidzę akwizytorów, zawsze im mówię że też tak kiedys pracowałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super artykuł po prostu ś wietny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...