Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś śmigus-dyngus: Będą mandaty za przesadne lanie

Utworzony przez asfd, 9 kwietnia 2012 r. o 10:13
No tak będą mandaty, to już lepiej niech młodzież pójdzie na stacje kupi piwo i wódeczkę a później niech rozrabiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te asfd pajacu ja w boga niewerze a tym bardziej w jakies oblewanie woda jak hce sie umyc ide pod prysznic!mandat to mało po ryju pała .alez cotam mama i tata pija to synuś atakuje woda staryh i horych a za pare lat nóz wbije w szyje na ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak patrzę na twój komentarz to aż żal pisać, nie prowokuj proszę Cię... z taką pisownią od razu powinni Ci dać tą pałą po ryju... to że nie wierzysz, nie zwalnia Cię z chodzenia do szkoły ,V,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asfd wole twoja stara walic .mam miliony na koncie wiec nahuj mi szkola na moje ferrari leci kazda a ty dymaj za 1500 na budowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy się przejść ulicą lubartowską, 30 dzieciaków i nie tylko stoi z wiadrami, i wszyscy oblewają każdego kogo tylko zobaczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
synuś atakuje woda staryh i horych a za pare lat nóz wbije w szyje na ulicy [/quote] tekst dnia, pomijając podstawową ortografie [quote name='Adamek' timestamp='1333966491' post='619445'] Asfd wole twoja stara walic .mam miliony na koncie wiec nahuj mi szkola na moje ferrari leci kazda a ty dymaj za 1500 na budowie
pewnie zakompleksiony pracownik stacji paliwa, który zarabia 1200zł i jeszcze musi do pracy dzisiaj iść!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te lubelskie za 1200 twoj stary daje w pierdlu zwyrodnialcom.ja mam jakieś 32000 mam firme spedycyjna "wesoły lolek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...