Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zima!!! Mroz,,snieg a na Balladyny az milo,zadnego kota,te prowizoryczne budy ktore postawily mochery sa puste,zadnego mialczenia...cudo. Teraz te wszystkie koty sraja wam w piwnicach,nie ma to jak swiezy parujacy koci klocek o poranku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty masz chyba gościu klocki w głowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulować, robbo. Dwa zdania i dwa będy ortograficzne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie piękne! A ten 1 z zielonym oczkiem cudo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koty to śmierdziele ,pchlarze i roznosiciele wszelkich chorób !!!!!!Najpierw liże sobie pod ogonem a później pani całuje go w pyszczek. Brrrrrrrrrrr!Ohyda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robbo napisał:
Zima!!! Mroz,,snieg a na Balladyny az milo,zadnego kota,te prowizoryczne budy ktore postawily mochery sa puste,zadnego mialczenia...cudo. Teraz te wszystkie koty sraja wam w piwnicach,nie ma to jak swiezy parujacy koci klocek o poranku.
No a ja uważam że większe cudo to srające psy i ich klocki na chodnikach, bo się właścicielom psów nie chce po nich sprzątac. Miłego wdeptywania w te klocki na wiosnę!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do poprzednika, któremu przeszkadza zapach kociego klocka----> domniemam, że po Twoich pachnie fiołkami . Mam kota i uważam, że koty jednak mimo wszystko to czyste zwierzęta. Miłośnikom nie trzeba tego tłumaczyć na forum, a tych co kotów nie lubia podejrzewam, że i tak moje słowa nie przekonają. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koty są cudowne Cała kocia i psia swoją drogą natura w tym oto żarciku : Gdy głaszczesz psa, on myśli " dobry jest ten mój pan, głaszcze mnie, chyba jest moim bogiem. kiedy głaszczesz kota, on myśli " piękny i dobry jestem, tak mnie głaszcze, chyba jestem jego bogiem. ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Do poprzednika, któremu przeszkadza zapach kociego klocka----> domniemam, że po Twoich pachnie fiołkami . Mam kota i uważam, że koty jednak mimo wszystko to czyste zwierzęta. Miłośnikom nie trzeba tego tłumaczyć na forum, a tych co kotów nie lubia podejrzewam, że i tak moje słowa nie przekonają. Pozdrawiam
Krótko i rzeczowo to ująłeś Gościu Święta prawda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kociakom na zdjęciu nr 19 zapewne śnią się serduszka pokrojone w kosteczkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równo miesiąc temu było ich święto : a to moja Minkahttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0dbc002c11e45fd1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0dbc002c11e45fd1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...