Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i tak pewnie jak zwykle nic nie wygram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien biedak żarliwie modlił się codziennie w kościele. Panie Boże, daj mi wygrać w Toto-lotka proszę. Przychodził tak co dzień ale bez skutku. Pewnego razu klęcząc wyjąkał: Błagam, błagam, BŁAGAM daj mi szansę, daj mi wygrać w Toto-lotka! Na to słyszy głos z góry: Błagam, błagam, BŁAGAM, daj mi szansę - KUP BILET NA LOTERIĘ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czegoś nie rozumiem. W sobotę było do wygrania 15 mln. zł. Za trafioną szóstkę. Ja trafiłem połowę , czyli trójkę więc czemu nie dostałem 7,5 mln. złotych ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze mi ktos powiedziec skad im sie wzielo te 14mln kombinacji? Szesc cyfr to max 999999 kazda inna kombinacja bedzie mniejsza cyfra, wiec miesci sie w tej sumie. Dla mnie jest wiec tylko milion kombinacji. Niech ktos mnie oswieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matematyk napisał:
Moze mi ktos powiedziec skad im sie wzielo te 14mln kombinacji? Szesc cyfr to max 999999 kazda inna kombinacja bedzie mniejsza cyfra, wiec miesci sie w tej sumie. Dla mnie jest wiec tylko milion kombinacji. Niech ktos mnie oswieci.
Sześć liczb a nie sześć cyfr. Różnicę pomiędzy liczbą a cyfrą zakładam że znasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupujcie losów, nie obstawiajcie , nie ma sensu. I tak ja wygram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze jest napisane głąbie kapuściany. Nierzadko zdarza się słyszeć pomyłki w użyciu tych dwóch wyrazów – błędy takie świadczą o nieznajomości znaczenia słów liczba i cyfra. Przypominamy zatem: • cyfra to pojedynczy znak graficzny liczby; cyfr jest dziesięć, od 0 do 9; • liczba to pojęcie matematyczne, wynik liczenia. Różnicę znaczeniową dobrze wyrażają też poniższe przykłady: • Zapisz na tablicy następujące cyfry: 1, 3, 5...; • Liczba miejsc na studiach dziennych jest ograniczona: przyjmiemy tylko 15 kandydatów; • Zapisane obok siebie cyfry 1 i 3 tworzą liczbę 13. Zapamiętaj! Liczba jest zapisywana cyframi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecamy komentarze i piękne skrupulatne analizy na http://game1x2.org
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...