Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ekspresówki wjadą nam do kieszeni

Utworzony przez jelly, 25 lipca 2008 r. o 07:52 Powrót do artykułu
Chyba ich powaliło - Kurów-Lublin to droga ekspresowa???? Tam się jedzie żółwim tempem, bo ciągle obszar zabudowany i fotoradary na poboczach. To samo Lublin-Piaski: dziura na dziurze i dziurą pogania. Wprowadzą opłaty na jedynych sensownych połączeniach między miejscowościami, żeby ludzie nie mogli pojechać objazdem. Niech wybudują nową trasę i tyle. Na drogi płacimy w paliwie, a im ciągle mało. Darmozjady... Normalnie nóż się otwiera w kieszeni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA BĘDZIE JEŹDZIŁ NA KOSZT PODATNIKÓW DROGĄ EKPSRESOWĄ, WIEC CO MU TAM CZY PRZEJAZD BĘDZIE PŁATNY CZY NIE, WAŻNE BY BYŁY EKSPRESÓWKI??!!!CO ZA SZCZYT CYNIZMU I BESZCZELNOŚCI!!!RESZTA HOŁOTY Z SEJMU, SENATU LATA SAMOLOTAMI NA KOSZT PODATNIKÓW, TO PO CO IM NOWE DROGI!!!JAK 1989 ROKU ROZPOCZYNAŁY SIE PRZEMIANY TO MIAŁEM NADZIEJE,ZE POLSKA NAPRAWDĘ SKORZYSTA Z TRJ SZANSY WEJŚCIA DO RODZINY PAŃŚTW ZACHODU O CO ZABIEGALI LUDZIE OPOZYCJI(OCZYWISCIE NIE WSZYSCY!!)..TO CO TERAZ SIE DZIEJE OD KILKU LAT JAKIES KPINY I CYRK!!NAWET W NAJGOSZYCH KOSZMARACH NIE PRZYPUSZCZAŁEM,ŻE NASZA KLASA POLITYCZNA TAK SCHAMIEJE I BĘDĄC POZBAWIONA WSZELKICH SKRUPUŁÓW BĘDZIE KRAŚC I GRABIC KASĘ PODATNIKÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech nam wybudują te drogi szybkiego ruchu - wtedy mogą pomyśleć o pobieraniu opłat. Na razie to nie wiem czy mam płakać czy się śmiać jeżdżąc po droggach lubelszczyzny, a jeżdżę sporo. Nie mam nic przeciwko płatnym autostradom, tylko niech to będą autostrady, a nie nieustający plac budowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sa właśnie rządy platformy obywatelskiej Przywileje tylko dla bogatych burżujów, a reszta na nich nie zapie...prza po 10 godz. piątek świątek i niedziela za 1200zł. ludzie przejżyjmy na oczy!! Jesteśmy w swoim własnym kraju!! Przegońmy te bandę i hołotę! to oni powinni nam służyć a nie my im! mamy demokracje a nie ustrój feudalny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widzita chopy, trza było na peo głosować i byśta darmo na pole jeździli, a tak, bedzieta płacić jak z Jastowa do Baraka bedzieta jechać trawe kosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klika napisał:
Najpierw niech nam wybudują te drogi szybkiego ruchu - wtedy mogą pomyśleć o pobieraniu opłat. Na razie to nie wiem czy mam płakać czy się śmiać jeżdżąc po droggach lubelszczyzny, a jeżdżę sporo. Nie mam nic przeciwko płatnym autostradom, tylko niech to będą autostrady, a nie nieustający plac budowy!
Nie ma się oczym martwić. Płatne, czy darmowe i tak nie powstaną. Też sporo jeżdżę po drogach naszej pięknej Lubelszczyzny i już się do tych dróg przyzwyczaiłem, a każda załatana dziura poprawia samopoczucie w stopniu niedostępnym mieszkańcom starej Europy. Ostatnio jechałem drogą wojewódzką nr 809, trzy kilometrowy odcinek za Snopkowem wysypano żwirkiem co poprawiło komfort jazdy w stopniu niewyobrażalnym. A taka "nadbużanka" pomiędzy Białą a Wisznicami, po drodze przypominającej trakt warszawski jesienią 1939 roku, to teraz już prawie droga szybkiego ruchu. Dla"Pana Mądrego z Ministerstwa" drobna informacja. W europejskich państwach, które mają rozwiniętą sieć autostrad i dróg ekspresowych odcinki w okolicach dużych miast przeważnie są darmowe (sic!). No ale to chyba dla "twórców rewolucji infrastrukturalnej" niewiele znaczący szczegół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEDLUGO ZA POWIETRZE KAZA NAM PŁACIC-TAK NAS UNIA ROBI W KUNIA-JAJA NIE Z TEJ ZIEMI-BEDZIE POWSTANIE JAK NIC-NIE BEDA POLAKOWI PLUĆ W TWARZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli u nas drogi krajowe beda platne, to kierowcy beda jezdzili i tak juz "kiepskimi" drogami nizszej kategorii - powiatowymi i ich juz calkiem rozjazda, bo na nich sie nic nie robi tj. zadnych remontow "grubszych" - kapitalnych, bo powiaty nie maja pieniedzy (musza dac na szpitale, szkoly, domy pomocy spolecznej itd a drogi co im zostanie, albo i nie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jakiej unijniej dyrektywie jest mowa??W niemczech sa darmowe autostrady a nie jakies pseudo expresowki,a niemcy to centrum unii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba z byka spadli ci co sądzą ,że zarobią na opłatach za przejazd ekspresówką Lublin - Kurów. Natychmiast cały ruch skieruje się objazdem przez Lubartów i wyjadą na ekspresówke w okolicach Ryk. Nadłożenie 20 km nie bedzie może opłacalne ale moze dac do myslenia i niepozwoli robic nas w ch... przy byle okazji bo i tak nasz region jest jednym z najbiedniejszych w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mówiło się że średnio nie ma POdwyżek cen bo wszystkie artykuły drożały ale taniały lokomotywy.POd rządami obecnej koalicji jak wyPOwiada się POseł z PO ceny materiałów do budowy dróg "POszły astronomicznie w górę.A miało być tak tanio i sprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
o jakiej unijniej dyrektywie jest mowa??W niemczech sa darmowe autostrady a nie jakies pseudo expresowki,a niemcy to centrum unii
Platforma Obywatelska łże, kłamie i oszukuje !!! Wszystkie niepopularne posunięcia tłumaczy wymogami ue, wykorzystując wysokie ( jeszcze ) dla niej poparcie w sondażach. A chodzi tylko o to, żeby na to konto dać zarobić kilku kolesiom. Miały być płatne autostrady, budowane w systemie koncesyjnym. Jednak ostatnio ogłoszono, że rząd Tuscu nie zdąży ich wybudować do 2012 r. Stanęło, na ekspresówkach, więc tu się wprowadzi koncesje i da się zarobić swoim. Przecież różne idioty jak Palikoty nie popierały by tego nierządu Tusca bezinteresownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Platforma Obywatelska łże, kłamie i oszukuje !!! Wszystkie niepopularne posunięcia tłumaczy wymogami ue, wykorzystując wysokie ( jeszcze ) dla niej poparcie w sondażach. A chodzi tylko o to, żeby na to konto dać zarobić kilku kolesiom. Miały być płatne autostrady, budowane w systemie koncesyjnym. Jednak ostatnio ogłoszono, że rząd Tuscu nie zdąży ich wybudować do 2012 r. Stanęło, na ekspresówkach, więc tu się wprowadzi koncesje i da się zarobić swoim. Przecież różne idioty jak Palikoty nie popierały by tego nierządu Tusca bezinteresownie.
Tu muszę się zgodzić w całej rozciągłości. Łaskawie nam ongiś panujący, a niezasłużenie przez lud ciemny z piedestału zrzucony, Jarosław Kaczyński w swej wspaniałomyślności dał się nawet sfotografować, w towarzystwie lokalnych dworaków, przy wiadukcie na Elizówce. Fotografia miała podpis; rozpoczynamy budowę drogi ekspresowej nr 19. Był to wysiłek wiekopomny i niewątpliwie krok milowy w budowaniu dróg na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDA deb***I. W ZADNYM KRAJU EXPRESOWKI NEI SA PLATNE. JAK JA BYM CHCIAL DORWAC TEGO deb***A W SWOJE RECE. PIEPRZONY POLITYKIER BEDZIE SOBIE Z PODGRZEWANEGO FOTELA W WARSZAfCE WYMYSLAL JAKIES DYRDYMALY. CO ON MOZE O POLSKICH DROGACH WIEDZIEC. NA TACZKE SMIECIA I WYRZUCIC Z URZEDU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...