Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eurocopter chce składać silniki w Dęblinie

Utworzony przez Joe Głodomór, 18 lipca 2013 r. o 14:39 Powrót do artykułu
Co wspólnego ma zdjęcie z hali zakładów Agusta-Westland (dawny PZL-Świdnik) w Świdniku z artykułem o Eurocopterze i zakładach WZL-3 w Dęblinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linia produkcyja miałaby powstać w  Łodzi (WZL). Dęblin zaś miałby produkować silniki (raczej składać). Wszelkie inwestycje mogłyby zaistnieć jeżeli Eurocopter wygra przedmiotowy przetarg. W umowie raczej nie było wspomniane o zakupie WZL przez Eurocoptera - jedynie przeniesienie linii produkcyjnej celem realizacji kontraktu. Na marginesie - maszyna EC jest jednym z dwóch najlepszych propozycji (wielkość, uniwersalność oraz to że sprawdziła się w wielu zadaniach). Drugi słuszny kandydat to Sikorsky - świetna maszyna, cicha o wspaniałych parametrach. Ostatni to ....utopia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dęblińskie LZR/WZR (chyba 3) nigdy nie miały nic doczynienia z silnikami. Odrzutowe, m. in. odmiany R 11 do MiG 21 remontowało W-wa Koło. GTD 350 do Mi2 robił PZL Rz-w. TW do Mi8 w Polsce nie robiono. A zresztą będzie jakiś mutant S 60 i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dęblińskie LZR/WZR (chyba 3) nigdy nie miały nic doczynienia z silnikami. Odrzutowe, m. in. odmiany R 11 do MiG 21 remontowało W-wa Koło. GTD 350 do Mi2 robił PZL Rz-w. TW do Mi8 w Polsce nie robiono. A zresztą będzie jakiś mutant S 60 i po problemie.
Miało - remontowało SO-3 do Iskry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...