Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja głosuję na Piotrowskiego bo ma 10-letnie doświadczenie, wspiera region, mówi konkretnie, wie co można w UE załatwić a czego nie(Paruch np chce służbę zdrowia i szkolnictwo wyższe reformować w PE-nie wiem czy się śmiać czy płakać)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Paruchu lepiej w końcu odpowiedz rzeczowo co chcesz zrobić dla Lubelszczyzny w Parlamencie Europejskim, spotykasz się z wyborcami, raz za razem cię o to pytają a ty na to pytanie w ogóle nie odpowiadasz i robisz ciągłe uniki, zaczynam podejrzewać że sam do końca nie wiesz po co tam jedziesz, oczywiście pomijając kwestie finansową  
0
Ja głosuję na Piotrowskiego bo ma 10-letnie doświadczenie, wspiera region, mówi konkretnie, wie co można w UE załatwić a czego nie(Paruch np chce służbę zdrowia i szkolnictwo wyższe reformować w PE-nie wiem czy się śmiać czy płakać)
  definitywnie najlepszy kandydat z tej całej bandy pchającej się do Ojropy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: