Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja głosuję na Piotrowskiego bo ma 10-letnie doświadczenie, wspiera region, mówi konkretnie, wie co można w UE załatwić a czego nie(Paruch np chce służbę zdrowia i szkolnictwo wyższe reformować w PE-nie wiem czy się śmiać czy płakać)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paruchu lepiej w końcu odpowiedz rzeczowo co chcesz zrobić dla Lubelszczyzny w Parlamencie Europejskim, spotykasz się z wyborcami, raz za razem cię o to pytają a ty na to pytanie w ogóle nie odpowiadasz i robisz ciągłe uniki, zaczynam podejrzewać że sam do końca nie wiesz po co tam jedziesz, oczywiście pomijając kwestie finansową  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na Piotrowskiego bo ma 10-letnie doświadczenie, wspiera region, mówi konkretnie, wie co można w UE załatwić a czego nie(Paruch np chce służbę zdrowia i szkolnictwo wyższe reformować w PE-nie wiem czy się śmiać czy płakać)
  definitywnie najlepszy kandydat z tej całej bandy pchającej się do Ojropy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...