Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gala orkiestr dętych w Bychawie (zdjęcia)

Utworzony przez jola, 10 czerwca 2013 o 10:06 Powrót do artykułu
kolejna galeria brzydkich zdjęć, nie wystarczy miec aparat, trzeba jeszcze talentu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się, niewiele widać wartego uwagi, spodziewałam się chociażby sensownych ujęć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak pisze o sobie autor tych zdjęć    
Odkąd odkryłem magię fotografii, na świat patrzę lewym okiem. Pracuję jako fotoreporter w "Dzienniku Wschodnim" w Lublinie. Współpracuję z agencją fotograficzną Forum. Prowadzę warsztaty fotoreportażu w Lubelskiej Szkole Fotografii. Ważniejsze nagrody : 2013 - wyrożnienie za fotoreportaż w konkursie Puot Expo 2013 -  I miejsce za fotoreportaż w kat. Art Culture & Entertainment News Stories w konkursie China International Press Photo Contest 2013 -  I miejsce za fotoreportaż w kat. portret w konkursie BZWBK Press Foto 2013 -  I miejsce za zdjęcie pojedyncze w kat. portret w konkursie BZWBK Press Foto 2013 - finalista za fotoreportaż w kat.ludzie w konkursie Sony World Photography Awards 2012 - Grand Prix  za fotoreportaż w konkursie Galeria na Puocie 2012 - wyróżnienie za fotoreportaż w konkursie Galeria na Puocie 2012 - finalista za fotoreportaż  w kat.sport w konkursie Grand Press Photo 2012 - I miejsce za zdjęcie pojedyncze w kat. społeczeństwo w konkursie BZWBK Press Foto 2012 - finalista za fotoreportaż w kat.arts and culture w konkursie Sony World Photography Awards 2011 - wyróżnienie za fotoreportaż w kat.cywilizacja w konkursie BZWBK Press Foto 2011 - I miejsce za zdjęcie pojedyncze w konkursie Mediów Regionalnych im. Jana Stępka w kat. fotografia roku 2011 - finalista za fotoreportaż w kat.arts and culture w konkursie Sony World Photography Awards 2010 - II miejscie za fotoreportaż w kat.cywilizacja w konkursie BZWBK Press Foto 2010 - I miejsce za zdjęcie pojedyncze za w konkursie Mediów Regionalnych im. Jana Stępka w kat. fotografia roku 2010 - I miejsce za zdjęcie pojedyncze w kat.przyroda w konkursie Grand Press Photo 2010 - III miejsce za fotoreportaż w kat.fine art-portaituare w konkursie Sony World Photography Awards 2009 - wyróżnienie za fotoreportaż w kat.ludzie w konkursie Newsreportaż 2009 - I miejscie za zdjęcie pojedyncze w kat.adventure w Wielkim Konkursie National Geographic 2009 - I miejsce za zdjęcie pojedyncze w kat.portret w konkursie BZWBK Press Foto 2009 - I miejsce za zdjęcie pojedyncze w kat.życie codzienne w konkursie Grand Press Photo 2008 - wyróżnienie za zdjęcie pojedyncze w konkursie Mediów Regionalnych im. Jana Stępka w kat. fotografia roku  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://jacekswierczynski.blogspot.com/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Weźmy na tapetę to zdjęcie... ten facet , który się obejrzał, to pewnie ktoś ważny albo kolega. Jeśli nie, ujęcie do kosza, takie bezpłciowe nic.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Jacku, na tym zdjęciu nic się nie dzieje. Pokazane zostało wszystko, a tak właściwie nic. Ani scena, ani publiczność... zgroza same plecy. To zdjęcie idealnie pasuje na Pańskie warsztaty, jako przykład bezmyślnego pstrykania. :P Dlaczego Pan tak olewa czytelników Dziennika Wschodniego  i nie przykłada się do roboty ? Na laurach Pan osiadł ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wojciechów najlepszy. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lepsze zdjecia robie cegla
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: