Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie jest Marek, Damian i Dorota?

Utworzony przez kinol, 17 kwietnia 2009 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Chyba ich już rozmontowali na części zamienne, dla dzianych pacjentów. Jest to obecnie najbardziej intratny biznes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Chyba ich już rozmontowali na części zamienne, dla dzianych pacjentów. Jest to obecnie najbardziej intratny biznes
Uważaj bo i ciebie "rozmontują"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy te sprawy nie sa ze soba powiazane???moze nalezy sie blizej temu przyjrzec, ze w tak krótkim czasie zaginely akurat 3 osoby na Lubelszczyznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ggg napisał:
A czy te sprawy nie sa ze soba powiazane???moze nalezy sie blizej temu przyjrzec, ze w tak krótkim czasie zaginely akurat 3 osoby na Lubelszczyznie
Po odnalezieniu Marka, mam nadzieję, że nie tak zakończą się poszukiwania Damiana i p. Doroty... I mam nadzieję, że policja bada sprawę i pod tym kątem, o którym piszesz. Trzeba sprawdzać każdą wersję, a ta też może być prawdopodobna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Lublinie na dzielnicy '10' na uliczy kruczkowskiego w lany poniedzialem zaginela mala dziewczynka.....co sie dzieje ?????czemu tak ginal? ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świnia czy człowiek - dzisiaj to bez znaczenia. Mielonka jest zmielona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co z tego, że po smierci można za zgodą oddać organy? Myślisz,że jacyś bogacze będą czekali na przeszczepy po kilkanaście miesięcy? Policja powinna pójśc tym tropem. Ja słyszałem, że w Puławach 4 miesiące temu porwano chłopca, licealistę. Wszyszedł wieczorem na spacer z psem i zaginął. Po miesiącu odnaleziono go w parku i niestety miał wycięte prawie wszystko co się dało nawet rogówkę i siatkówkę z oka. Profesjonaliści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie... 1. Los Marka znamy-wciaz nie wiemy jak do tego doszlo, same pytania, brak konkretnych odpowiedzi 2. Dorota sie odnalazla - wciaz nie wiemy co sie z nia dzialo.tlumaczenie ze nie pamieta jest co najmniej dziwne 3. Co z Damianem?na stronie Itaki nie ma go wsrod poszukiwanych.co to oznacza?znaleziono go?zyje?ktos cos wie? Wszystko jakies takie dziwne, pelno roznych watpliwosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciało Damiana zostało wyłowione z rzeki, pod mostem we wsi bialobrzegi ( niedaleko miejsca zamieszkania) jakieś ok 3 tygodnie temu. Znaleziono także drugą osobe ale nie wiadomo kto to był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...